7

Grzegorz Krychowiak po raz pierwszy w wyjściowym składzie Lokomotivu na mecz ligowy ze Spartakiem Moskwa. W wyjściowej jedenastce również Maciej Rybus

24

Wielkie podziękowania dla Łukasza Piszczka za grę włożoną w reprezentację Polski!
65 spotkań, 3 bramki!

0

YEAH!!!!!!!!

0

Zagłębie Sosnowiec z pierwszym zwycięstwem w tym sezonie, po powrocie do Ekstraklasy!

0

Komu brakuje piwa?



Rada na przyszłość

0

W Athelticu Bilbao nawet mieli swojego rzeźnika

10

Dzisiaj przypada Międzynarodowy Dzień Piwa

1

Składy Lecha i Jagiellonii na mecze rewanżowe II rundy eliminacji do LE


0

Rok temu jeszcze słowacka młodzieżówka okazała się lepsza od naszej na młodzieżowym euro. Ogólnie nawet wtedy okazali się lepsi na całym turnieju niż nasi, więc słowacka piłka nie jest taka zła

0

Lech i Górnik zaczęły od pierwszej rundy, Jagiellonia od drugiej rundy

3

A niektórzy narzekają na Ekstraklasę

2

Dziś swoje 76 urodziny obchodzi były selekcjoner reprezentacji Polski Leo Beenhakker. Podczas jego kadencji biało-czerwoni po raz pierwszy awansowali do mistrzostw Europy


Tu zdjęcie z Johanem Cruyffem
https://x.com/OldFootball11/status/1024887459153420288

1

0

Historia koszulek piłkarskich Arsenalu

0

Nie ma to jak zarobić 2 żółtka w 4 minuty

0

Wyjściowa jedenastka Legii na rewanż ze Spartakiem Trnava


Carlitos na ławce?!

19

Lucas Digne mimo że nie zrobił wielkiej kariery w Barcelonie, to jednak pozostanie dobrze zapamiętany przez pryzmat udzielenia pomocy podczas zeszłorocznego zamachu na La Rambli. Niech Bóg mu to wynagrodzi w nowym klubie, by mógł być graczem pierwszej jedenastki!

27

A dla mnie odwrotnie :)

0

Dla tych, którym za gorąco


7

Iniesta mówił że nigdy nie chciałby zagrać przeciwko Barcelonie, tak być może w przyszłym roku nadarzy się taka okazja xD
Ale dobrze że to będzie mecz towarzyski

11

Jan Paweł II kopiący piłkę z małym dzieckiem
https://x.com/OldFootball11/status/1023312141884039168

0

Ja jestem ;) I żyję ;)

5

Kiedyś to bramkarze mieli zaskakujące trykoty

3

Makowiec

0

Lengleta

3

Życzę wszystkim miłego weekendu!
https://x.com/OldFootball11/status/1023118806976221184

1

Nie znałem jej prywatnie, ale ona zapisała się w historii polskiej muzyki i dlatego mogę rozpaczać, bo zrobiła dużo w życiu dla siebie i dla Nas, sprawiając nam rozrywkę

6

Co za smutny ranek :(
Nie żyje jedna z najlepszych polskich wokalistek Olga Jackowska pseudonim Kora, członkini zespołu Maanam
Niech spoczywa w pokoju!

3

Magia Ronaldinho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?