kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Już wolę oglądać taką grę młodych graczy niż taką samą doświadczonych zawodników czy ściągniętych z zagranicy
6
Średnia wieku wyjściowego składu Górnika Zabrze we wczorajszym meczu ligowym z Koroną Kielce wynosiła 20,27
1
Wyjściowe składy na mecz ICC Liverpool-Borussia
Live
BVB
1
Dziś mija 39 lat od śmierci byłego napastnika Barcelony Sándora Kocsisa - jednego z najwybitniejszych węgierskich piłkarzy
0
Rivaldo i Giovanni ;D
2
Kamil Wilczek z kolejną bramką! To już druga bramka dopiero w drugim meczu ligi duńskiej w tym sezonie! Oby passa trwała dłużej!
8
“ Życie jest krótkie, a człowiek się kłóci o bzdety. Dziś myślę: „Po co?”. Trzeba było mówić więcej dobrych słów. Zostaje żal do siebie i czasu. ” - Franciszek Pieczka
0
W dziesiątce najlepszych można go umieścić chyba nie
0
Jeden z najlepszych obrońców w historii Barcelony i legenda meksykańskiej piłki! Zagrać na pięciu mundialach to jest wyczyn!
Dziękujemy Rafa za wspaniałą grę!
18
Dobrze że nie w Chinach czy w Emiratach. A Tanger jest tak naprawdę oddalone od Hiszpanii jakieś tylko 30 km, więc nie jest źle
0
45 lat temu w zakładach w Bielsku-Białej oficjalnie uruchomiono linię produkcyjną Fiata 126p
63 lata temu w Warszawie oddano do użytku Pałac Kultury i Nauki oraz Stadion Dziesięciolecia
4
Schabowy z ziemniakami i fasolką szparagową
11
Rok 1920. Joan Gamper z piłkarzami Barcelony
16
Pokazał wszystkim hejterom na co go stać!
0
Dwóch Niemców z Barcelony. Trener Udo Lattek i piłkarz Bernd Schuster
https://x.com/OldFootball11/status/1020595638596186112
3
Jacy zapatrzeni w siebie xD
https://x.com/OldFootball11/status/1020371936591908867
1
Nieźle się ten Sivasspor wzmacnia. Wcześniej Robinho, teraz Douglas xD
0
Dobrze jak chcesz, jak tak lubisz
0
Zawsze mogłeś wpisać to twoje odniesienie w innym poście które nawiązuje do tego newsa, które znajduje się poniżej ze trzy razy :)
1
Już czwarty raz ten news w ciągu paru minut tu widzę
0
FC Barcelona z sezonu 1973/1974
https://x.com/OldFootball11/status/1020357808112496640
0
Będzie w ogóle jakaś najlepsza jedenastka mundialu według FIFA?
0
Ruben Semedo, który niedawno wyszedł z więzienia został wypożyczony z Villarreal do beniaminka La Ligi - SD Huesca
11
Lucas Digne obchodzi dziś 25 urodziny!
4
Tak kiedyś wyglądał świat bez telefonów komórkowych
26
Owocny jest ten miesiąc dla Rakiety! Najpierw srebrny medal na mundialu (szkoda że nie złoty) a teraz takie wyróżnienie!
0
Wpłacać? Czy może Ci chodziło o "wypłacać"?
Powiem tylko że należy raz w miesiącu zrobić transakcję kartą płatniczą
0
Bank Millenium. Posiadam konto 360 Student. Brak opłat za prowadzenie konta, realizację przelewów
15
I to był strzał w dziesiątkę!
0
Kiedyś to były fajne budki z piwem ;)