kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobre zdjęcie
https://x.com/OldFootball11/status/1016251816084934656
0
Wiadomo od wczoraj
https://www.fcbarca.com/84145-marca-superpuchar-hiszpanii-zostanie-rozegrany-12-sierpnia-w-tangerze.html?utm_source=newsList&utm_campaign=news
1
Latający Barthez
0
Dziękujemy Paulinho za wszystko! Szkoda że był tylko jeden sezon u Nas! Jeszce będziemy żałować jego odejścia!
0
Jeżeli to prawda w 100%, to jest mi bardzo smutno. Jeszcze będziemy żałować jego odejścia ;(
0
Jeszcze będziemy tęsknić za Paulinho ;(
0
Dla mnie taki pomysł może pozostać na zawsze, by rozgrywać jeden mecz
0
AS Monaco pokonuje w towarzyskim meczu Ruch Chorzów 3-0
0
Ciekawostka
William "Fatty" Foulke w trakcie meczu swojego Sheffield United z Bury (1902). Niektóre źródła podają, że bramkarz ten ważył 150 kg.
16
Heh ;)
https://x.com/othiagopinheiro/status/1015618249503969280
0
Niesamowity mural w Samarze
1
Bez Klosego nie dają rady!
4
Cztery lata temu padł o to taki niesamowity wynik
12
Chorwacja po majstra!
0
Tak świętują w Chorwacji
https://x.com/RealCasuals/status/1015714773743398913
A tak piłkarze
2
Młody Luka Modrić
https://x.com/OldFootball11/status/1015680708298313729
7
Może będzie jeszcze okazja podziwiać panią prezydent Chorwacji!
11
Rosjanie walczyli dzielnie! Mogą być z siebie dumni!
0
Bo to jest kobieciarz i tyle ;D
0
Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Czekolady
Stadion pełen kibiców podczas finału mundialu w USA (1994)
Nasza legenda
https://x.com/OldFootball11/status/1015592503691694085
1
Wyjściowe jedenastki na ostatni mecz ćwierćfinałowy
0
30 sierpień
4
Moje gratulacje! Niech Bóg będzie z Wami!
1
Było Maracanazo (1950), później Mineirazo (2014), teraz mamy Kazanazo!
A tak na poważnie to strasznie współczuje Brazylii, byli moim faworytem do końcowego triumfu ;(
2
Ten Kazań to jest pechowy! Najpierw Polakom przyniósł pecha, później Niemcom, Argentyńczykom teraz Brazylijczykom!
1
Do boju Brazylio! Wierzę w Was! Neymar działaj!
0
6-letni del Piero z pucharem
https://x.com/OldFootball11/status/1015210907381755904
Gol Stoichkova z mundialu w 1994 (ćwierćfinał Bułgaria-Niemcy)
0
Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Pocałunku!
0
Tak samo jak Ciebie Janek fajnie się słucha ;)
5
44 lat temu reprezentacja Polski zajęła trzecie miejsce na mundialu w RFN (1974), pokonując w meczu o trzecie miejsce Brazylię 1-0