kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziś mijają 24 lata od śmierci Andresa Escobara
0
Szkoda że takich obrazków nie oglądamy podczas meczów ;D
https://x.com/OldFootball11/status/1013800841097236480
3
W sumie szkoda Meksyku, że siódmy raz z rzędu odpadają w 1/8 finału
1
Dzisiaj obchodzimy Dzień Dziennikarza Sportowego!
1
Fajnie że Rafa Marquez jest w wyjściowym składzie Meksyku!
16
Gospodarz turnieju zawsze jest w pierwszym koszyku
9
Ja bym takich nie założył jak coś ;D
8
Andres Iniesta debiutował w reprezentacji w towarzyskim meczu z Rosją i zakończył karierę reprezentacyjną meczem z Rosją na mundialu!
https://x.com/J_Krecidlo/status/1013482549992198144
8
Kasper Schmeichel piłkarzem meczu
https://x.com/FIFAWorldCup/status/1013526718047576064
23
Z całego serca życzę mu wraz z Brazylią zdobycia mistrzostwa świata! Jego historia, pokazuje że nie warto w życiu się poddawać!
1
Brawa dla naszych braci Słowian!!
5
Wyjściowa jedenastka Hiszpanii na mecz z Rosją
1
132
0
Dwa
0
Dzisiaj obchodzimy Międzynarodowy Dzień Psa
0
40
Portugalia wyczerpała limit szczęścia!
3
Musiało być sprawiedliwie! Jak Messi odpadł to i Ronaldo!
0
Na co?
1
No cóż nie jest dane Messiemu zdobyć Pucharu Świata, do tego potrzeba drużyny i odpowiedniego trenera.
Z Mbappe będzie klasowy piłkarz!
7
Sampaoli niewystawieniem Aguero do początku meczu udowodnił jakim jest słabym trenerem!
1
16 lat temu reprezentacja Brazylii zdobyła piąty i dotychczas swój ostatni tytuł mistrza świata. W finale pokonali Niemcy 2-0 po dwóch bramkach Ronaldo!
0
Takie jedenastki po fazie grupowej są bez sensu. Wolę poczekać na zakończenie mundialu i wystawienie najlepszej jedenastki całego turnieju!
1
Te wszystkie żarty, memy z Peszkiem już naprawdę robią się nudne. Mundial dla naszych się skończył, a jeszcze być może przez miesiąc będzie beka związana ze Sławkiem
2
60 lat temu reprezentacja Brazylii po raz pierwszy w historii została mistrzem świata
https://x.com/OldFootball11/status/1012697030483775488
32 lat temu reprezentacja Argentyny po raz drugi w historii została mistrzem świata
https://x.com/OldFootball11/status/1012698211163574278
50
A więc wychodzi na to, że jeśli nie stawia się na zawodników z Barcelony, to się później odpada po fazie grupowej xD
0
Mundiale w wykonaniu Japończyków:
1998-faza grupowa
2002-1/8 finału
2006-faza grupowa
2010-1/8 finału
2014-faza grupowa
2018-???
Wszystko wskazuje, na to że na 1/8 finału poprzestaną
1
Szwecja, Szwajcaria, Kolumbia, Anglia - którą z tych drużyn zobaczymy w półfinale. Stawiam że będzie to Kolumbia
0
Chyba jednak zdecyduję się na oglądanie meczu Panama-Tunezja xD
2
2 graczy ma tyle samo punktów w tym rankingu i chyba są odpowiednio na dziesiątym i jedenastym miejscu