kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
44 lat temu na mundialu w 1974 w RFN reprezentacja Polski pokonała Haiti 7-0, co jest najwyższym wynikiem polskiej reprezentacji w historii ich występów na mundialach
3
W Moskwie nawet w metrze można oglądać mecze
Mural przedstawiający Branislava Ivanovicia w Swietłogorsku (baza Serbów na mundialu)
Reprezentacja Polski z Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 1924
Życzę wszystkim dobranoc! Obu jutrzejszy dzień był pełen emocji!
0
Jose Kante został nowym zawodnikiem Legii Warszawa
0
Ważne zdanie!
0
Vamos Panama!
1
Ale już właśnie w pierwszej kolejce 4 lata temu było ciekawiej!
1
Zdaje mi się, że poprzedni mundial w Brazylii był o niebo lepszy
0
Dobre ;)
https://x.com/ESCANTElOCURTO/status/1008464399986814976
2
Były członek grupy The Beatles Paul McCartney kończy dziś 76 lat!
4
To kto jutro sprawia niespodziankę? Panama czy Tunezja? xD
1
Na Niemców działa podwójna klątwa! Zdobywcy trofeum zawsze odpadają w następnym mundialu + zwycięzca przedmundialowego Pucharu Konfederacji nigdy nie wygrywa mundialu
Coś w tym może być!
7
Coś ty takie cuda już czekają w szatni
https://x.com/HubertMichno/status/1008375888440909825
2
Relaks z prostytutkami Meksykowi pomaga ;)
0
Nawaf Shukralla z Bahrajnu sędzią meczu Polska-Senegal
0
Wyjściowe składy na mecz Kostaryka-Serbia
2
Dziś mija 14 lat od śmierci Jacka Kuronia, jednego z przywódców opozycji w PRL
26 lat temu w Warszawie otwarto pierwszą restaurację Mcdonald's w Polsce (w uroczystości otwarcia towarzyszył właśnie Jacek Kuroń)
0
Roger Milla
https://x.com/OldFootball11/status/1007914345458741248
14
Chcę już mecz Polaków! A tu jeszcze zostały DWA dni!
0
Camp Nou
https://x.com/superstadiumss/status/1008084035225169922
Stadion na mundial ;)
https://x.com/OldFootball11/status/1008081409951625216
2
Jordi Masip pogra sobie w La Lidze!
1
Życzę obu drużynom by wyszły z grupy! Argentyna musi się za to ostro wziąć do roboty!
0
Wyjściowe składy na mecz Peru-Dania
1
Jak ja się bardzo cieszę z tego remisu!
1
Oby więcej takich niesamowitych meczów!
0
I za takie coś się teraz zdobywa Złote Piłki
1
Taka będzie walka
0
Co ta Mareczka wymyśla takie pierdoły, to się w głowie nie mieści!
2
Manita ;D
0
Manita!!!!!!!!!!! Brawa dla Rosjan!
7
Ulubieniec Beniteza wchodzi ;)