kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Misiaczek" kończy dziś 27 lat!
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=26157
0
My chcemy lata!
1
Filmik promujący nowe trykoty Napoli
1
Nelson Mandela obchodziłby dziś 100 lat!
https://www.wprost.pl/swiat/10140173/100-rocznica-urodzin-nelsona-mandeli-facebook-wspomina-bylego-prezydenta-rpa.html
2
Swoje 69 urodziny obchodzi dziś były reprezentant Polski Jerzy Gorgoń, jeden z czołowych piłkarzy w historii polskiej piłki
Przeczytać o nim można w tym artykule
2
Wyjściowy skład Legii na rewanżowy mecz z Cork City w ramach eliminacji LM
3
Filmik podsumowujący mundial. To były piękne chwile!
8
Ale tapeta ;)
8
Maradona witany na Białorusi
3
Kamil Wilczek strzela gola dla Brondby w ligowym meczu
A była to dopiero pierwsza kolejka ligi duńskiej
2
Piękny widok. Pograłoby się na takim boisku
https://x.com/OldFootball11/status/1018574345600462848
Adam Nawałka w trakcie gry podczas meczu Polska-Holandia z 1979
https://x.com/OldFootball11/status/1018917026092453890
5
Prowadzący teleturniej "jeden z dziesięciu" Tadeusz Sznuk kończy dziś 75 lat!
6
Piłkarze chorwaccy zachęcający do odwiedzenia swojego kraju
9
xD
4
Ładnie się prezentują ;)
4
Dali z siebie wszystko! Dali przykład innym nacjom, zwłaszcza tym o małej liczbie ludności że nie będąc faworytem, można zajść daleko!
Niech żyje Hrvatska!
0
Ale PZPN też miał w tym swój udział
0
A co do organizacji meczów! Nie pamiętasz już meczu Polska-Angila, który się nie odbył z powodu ulewy, bo nikt nie pomyślał żeby zamknąć dach na Narodowym i to było za prezesury Laty! Nie wydaje mi się żeby stało się takie coś u kadencji Bońka! A czegoś żeś się spodziewał tak naprawdę, że uważasz inaczej?
0
Wprowadzenie Pro Junior System (promowanie młodych graczy), organizowanie turniejów dla młodych przyszłych piłkarzy, Puchar Polski nabrał znaczenia, nie ma żadnych afer, korupcji, skandalów, organizacja finału Ligi Europy (2015, niedługo w 2020), organizacja młodzieżowych mistrzostw Europy (2017), w przyszłym roku młodzieżowy mundial, wspaniała organizacja meczów reprezentacji
Może teraz ty mi podasz swoje kontargumenty?
A Ekstraklasa nie ma nic do PZPN, jest oddzielna spółka zarządzająca najwyższym poziomem rozgrywek
0
Ja się z tobą nie zgadzam! Porównaj sobie lata rządów Laty a Bońka! Jest kolosalna różnica! No ale pewnie lepiej dopiec kogoś niż pochwalić!
0
Tak Zibi skomentował wczorajszy powrót polskiej piłki
0
Zdecydowanie tak
0
Taka prawda! Coś zrobić, chciałbym żeby było odwrotnie!
2
Fantastyczna pani prezydent Chorwacji! Becia Szydło to się może przy niej chować!
0
Brawa dla Francji! Mają wspaniałą generację młodych utalentowanych piłkarzy!
Brawa dla Chorwacji! Zdobycie drugiego i trzeciego miejsca w tak krótkiej historii ich istnienia to nie lada wyczyn!
3
Typowy mecz piłkarski:
- błędy sędziowskie
- kiks bramkarski
- wjazdy kibiców na boisko
- "okazje" Szpakowskiego
0
Ekstraklasa w piątek startuje ;)
0
Brawa dla Francji ale i też dla Chorwacji za wspaniały turniej!
2
Naprzód Hrvatska!
1
Co to będzie jak Francja wygra finał po samobóju i karnym!