0

"Misiaczek" kończy dziś 27 lat!
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=26157

0

My chcemy lata!

1

Filmik promujący nowe trykoty Napoli

2

Swoje 69 urodziny obchodzi dziś były reprezentant Polski Jerzy Gorgoń, jeden z czołowych piłkarzy w historii polskiej piłki


Przeczytać o nim można w tym artykule

2

Wyjściowy skład Legii na rewanżowy mecz z Cork City w ramach eliminacji LM

3

Filmik podsumowujący mundial. To były piękne chwile!

8

Ale tapeta ;)

8

Maradona witany na Białorusi

3

Kamil Wilczek strzela gola dla Brondby w ligowym meczu


A była to dopiero pierwsza kolejka ligi duńskiej

2

Piękny widok. Pograłoby się na takim boisku
https://x.com/OldFootball11/status/1018574345600462848

Adam Nawałka w trakcie gry podczas meczu Polska-Holandia z 1979
https://x.com/OldFootball11/status/1018917026092453890

5

Prowadzący teleturniej "jeden z dziesięciu" Tadeusz Sznuk kończy dziś 75 lat!

6

Piłkarze chorwaccy zachęcający do odwiedzenia swojego kraju

9

xD


4

Ładnie się prezentują ;)

4

Dali z siebie wszystko! Dali przykład innym nacjom, zwłaszcza tym o małej liczbie ludności że nie będąc faworytem, można zajść daleko!
Niech żyje Hrvatska!

0

Ale PZPN też miał w tym swój udział

0

A co do organizacji meczów! Nie pamiętasz już meczu Polska-Angila, który się nie odbył z powodu ulewy, bo nikt nie pomyślał żeby zamknąć dach na Narodowym i to było za prezesury Laty! Nie wydaje mi się żeby stało się takie coś u kadencji Bońka! A czegoś żeś się spodziewał tak naprawdę, że uważasz inaczej?

0

Wprowadzenie Pro Junior System (promowanie młodych graczy), organizowanie turniejów dla młodych przyszłych piłkarzy, Puchar Polski nabrał znaczenia, nie ma żadnych afer, korupcji, skandalów, organizacja finału Ligi Europy (2015, niedługo w 2020), organizacja młodzieżowych mistrzostw Europy (2017), w przyszłym roku młodzieżowy mundial, wspaniała organizacja meczów reprezentacji
Może teraz ty mi podasz swoje kontargumenty?
A Ekstraklasa nie ma nic do PZPN, jest oddzielna spółka zarządzająca najwyższym poziomem rozgrywek

0

Ja się z tobą nie zgadzam! Porównaj sobie lata rządów Laty a Bońka! Jest kolosalna różnica! No ale pewnie lepiej dopiec kogoś niż pochwalić!

0

Tak Zibi skomentował wczorajszy powrót polskiej piłki

0

Zdecydowanie tak

0

Taka prawda! Coś zrobić, chciałbym żeby było odwrotnie!

2

Fantastyczna pani prezydent Chorwacji! Becia Szydło to się może przy niej chować!

0

Brawa dla Francji! Mają wspaniałą generację młodych utalentowanych piłkarzy!
Brawa dla Chorwacji! Zdobycie drugiego i trzeciego miejsca w tak krótkiej historii ich istnienia to nie lada wyczyn!

3

Typowy mecz piłkarski:
- błędy sędziowskie
- kiks bramkarski
- wjazdy kibiców na boisko
- "okazje" Szpakowskiego

0

Ekstraklasa w piątek startuje ;)

0

Brawa dla Francji ale i też dla Chorwacji za wspaniały turniej!

2

Naprzód Hrvatska!

1

Co to będzie jak Francja wygra finał po samobóju i karnym!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?