kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A ja będę oglądał mecze ekstraklasy :)
0
Czapki z głów!!!!
0
5 minut meczu i już dwie bramki!
0
Spokojnie, spokojnie. Będzie dobrze! Vamos Barca!
0
Dla mnie to on już jest niestety na wylocie
9
;D
https://x.com/messi10stats/status/967431518674214913
1
Jutro wraca program Cafe Futbol! Niedziela, Polsat Sport o godz. 11:00
9
15 lat temu Dani Alves zadebiutował w barwach Sevilli
Był to jego początek przygody w hiszpańskiej jak i europejskiej piłce
2
"To nie jest kraj dla starych ludzi", "Forrest Gump", "Milczenie owiec"
0
Maffeo, nie Matteo
1
10 lat temu zespoły Arsenalu i Milanu spotkały się ze sobą w 1/8 finału Ligi Mistrzów (sezon 2007/08). Zwycięski w pojedynku okazał się Arsenal
https://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2008/index.html#/iv/history/2008/matches/rd/15106/1
Teraz ponownie dojdzie do starcia tych drużyn na etapie 1/8 finału, ale tym razem Ligi Europejskiej
1
Pary 1/8 finału Ligi Europejskiej
Milan z Arsenalem to bezapelacyjnie hit!
30
W meczu z Gironą chciałbym zobaczyć duet Umtiti-Mina na środku obrony
0
Szwedzkie Östersunds bardzo zaskoczyło w tegorocznej Lidze Europy!
0
Arsenal znowu o sobie daje znać :D
0
Niech już zaklepią ten transfer, bo ile można czytać o tym że negocjacje już się kończą!
0
Niezły się z niego fan Lamparda
https://x.com/buszto5/status/966705141150900225
3
Sulley Muntari został nowym zawodnikiem Deportivo La Coruna
Taka mała ciekawostka historyczna
8
Mi się to podoba i nie potrzeba żadnych zmian
1
Aż się nie chcę wierzyć że kupiliśmy go 4 miliony euro, z którego nie mamy żadnego pożytku a ciągłe problemy, a Real za taką samą kwotę zainkasował zawodnika, który w przyszłości może się wznieść na salony
0
Zgadzacie się z tym?
8
TVP Sport, Canal+, Eurosport
30
Nie. Wolę Paco jako zmiennika
1
Pierwszy gol Leo przeciwko Chelsea!!!!!!!!
1
Jak się skończy mecz to od razu zrezygnuję z tego głupiego darmowego playera!
8
Ten użytkownik Ci pomoże
http://www.fcbarca.com/user/Kajtek77
0
Tak, nic nie zapłacisz jak anulujesz subskrypcję. Sam teraz zakupiłem to przed chwilą
0
Myślałem że chodzi Ci o mecze w reprezentacji. No faktycznie, wpuścił niestety też taką bramkę
0
Pomieszały Ci się nieudane sytuacje Artura Boruca i Tomka Kuszczaka. Artur Boruc nie wybił piłki którą dostał od Michała Żewłakowa w meczu eliminacji do mundialu w 2010 z Irlandią Północną w Belfaście
Natomiast Tomasz Kuszczak puścił gola strzelonego przez bramkarza w meczu towarzyskim z Kolumbią przed mundialem 2006
10
Były bramkarz reprezentacji Polski Artur Boruc kończy dziś 38 lat!
Do końca życia zapamiętam jego interwencje w bramce podczas mundialu w Niemczech czy na Euro w Austrii