2

A ja będę oglądał mecze ekstraklasy :)

0

Czapki z głów!!!!

0

5 minut meczu i już dwie bramki!

0

Spokojnie, spokojnie. Będzie dobrze! Vamos Barca!

0

Dla mnie to on już jest niestety na wylocie

1

Jutro wraca program Cafe Futbol! Niedziela, Polsat Sport o godz. 11:00

9

15 lat temu Dani Alves zadebiutował w barwach Sevilli
Był to jego początek przygody w hiszpańskiej jak i europejskiej piłce

2

"To nie jest kraj dla starych ludzi", "Forrest Gump", "Milczenie owiec"

0

Maffeo, nie Matteo

1

10 lat temu zespoły Arsenalu i Milanu spotkały się ze sobą w 1/8 finału Ligi Mistrzów (sezon 2007/08). Zwycięski w pojedynku okazał się Arsenal
https://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2008/index.html#/iv/history/2008/matches/rd/15106/1
Teraz ponownie dojdzie do starcia tych drużyn na etapie 1/8 finału, ale tym razem Ligi Europejskiej

1

Pary 1/8 finału Ligi Europejskiej
Milan z Arsenalem to bezapelacyjnie hit!

30

W meczu z Gironą chciałbym zobaczyć duet Umtiti-Mina na środku obrony

0

Szwedzkie Östersunds bardzo zaskoczyło w tegorocznej Lidze Europy!

0

Arsenal znowu o sobie daje znać :D

0

Niech już zaklepią ten transfer, bo ile można czytać o tym że negocjacje już się kończą!

0

Niezły się z niego fan Lamparda
https://x.com/buszto5/status/966705141150900225

3

Sulley Muntari został nowym zawodnikiem Deportivo La Coruna



Taka mała ciekawostka historyczna

8

Mi się to podoba i nie potrzeba żadnych zmian

1

Aż się nie chcę wierzyć że kupiliśmy go 4 miliony euro, z którego nie mamy żadnego pożytku a ciągłe problemy, a Real za taką samą kwotę zainkasował zawodnika, który w przyszłości może się wznieść na salony

0

Zgadzacie się z tym?

8

TVP Sport, Canal+, Eurosport

30

Nie. Wolę Paco jako zmiennika

1

Pierwszy gol Leo przeciwko Chelsea!!!!!!!!

1

Jak się skończy mecz to od razu zrezygnuję z tego głupiego darmowego playera!

8

Ten użytkownik Ci pomoże
http://www.fcbarca.com/user/Kajtek77

0

Tak, nic nie zapłacisz jak anulujesz subskrypcję. Sam teraz zakupiłem to przed chwilą

0

Myślałem że chodzi Ci o mecze w reprezentacji. No faktycznie, wpuścił niestety też taką bramkę

0

Pomieszały Ci się nieudane sytuacje Artura Boruca i Tomka Kuszczaka. Artur Boruc nie wybił piłki którą dostał od Michała Żewłakowa w meczu eliminacji do mundialu w 2010 z Irlandią Północną w Belfaście


Natomiast Tomasz Kuszczak puścił gola strzelonego przez bramkarza w meczu towarzyskim z Kolumbią przed mundialem 2006

10

Były bramkarz reprezentacji Polski Artur Boruc kończy dziś 38 lat!
Do końca życia zapamiętam jego interwencje w bramce podczas mundialu w Niemczech czy na Euro w Austrii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?