kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niezły się z niego fan Lamparda
https://x.com/buszto5/status/966705141150900225
3
Sulley Muntari został nowym zawodnikiem Deportivo La Coruna
Taka mała ciekawostka historyczna
8
Mi się to podoba i nie potrzeba żadnych zmian
1
Aż się nie chcę wierzyć że kupiliśmy go 4 miliony euro, z którego nie mamy żadnego pożytku a ciągłe problemy, a Real za taką samą kwotę zainkasował zawodnika, który w przyszłości może się wznieść na salony
0
Zgadzacie się z tym?
8
TVP Sport, Canal+, Eurosport
30
Nie. Wolę Paco jako zmiennika
1
Pierwszy gol Leo przeciwko Chelsea!!!!!!!!
1
Jak się skończy mecz to od razu zrezygnuję z tego głupiego darmowego playera!
8
Ten użytkownik Ci pomoże
http://www.fcbarca.com/user/Kajtek77
0
Tak, nic nie zapłacisz jak anulujesz subskrypcję. Sam teraz zakupiłem to przed chwilą
0
Myślałem że chodzi Ci o mecze w reprezentacji. No faktycznie, wpuścił niestety też taką bramkę
0
Pomieszały Ci się nieudane sytuacje Artura Boruca i Tomka Kuszczaka. Artur Boruc nie wybił piłki którą dostał od Michała Żewłakowa w meczu eliminacji do mundialu w 2010 z Irlandią Północną w Belfaście
Natomiast Tomasz Kuszczak puścił gola strzelonego przez bramkarza w meczu towarzyskim z Kolumbią przed mundialem 2006
10
Były bramkarz reprezentacji Polski Artur Boruc kończy dziś 38 lat!
Do końca życia zapamiętam jego interwencje w bramce podczas mundialu w Niemczech czy na Euro w Austrii
0
Spodziewam się że w drugim trykocie
14
I sensacja stała się faktem! Man City odpada z Pucharu Anglii!
0
Tyle że Bakayoko jutro nie zagra w barwach Chelsea
17
Zabrzmi hymn Ligi Mistrzów
1
1 brązowy
0
Ostatni
4
Co jak co, ale mamy pierwszy medal drużynowy w skokach!
0
Dziś Sławek Peszko obchodzi 33 urodziny! Chyba się szykuje gruba impreza!
1
Linetty i Bereszyński w wyjściowej jedenastce Sampdorii na mecz ligowy z Milanem! Kownacki póki co na razie na ławce
5
Cou to na pewno zostaje w Barcelonie, bo w LM nie może grać
4
Wojtek Szczęsny w wyjściowej jedenastce Juventusu na derby Turynu
7
I pierwszy raz hymn polski na igrzyskach!
7
"Stoch Złoty" :D
5
Munir z golem!!!! Alaves - La Coruna 1-0
4
Dopiero teraz się dowiedziałem, że zdobyliśmy złoto! Brawo Kamil!
11
"Król aluminium" xD