kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zjednoczone Emiraty Arabskie
0
Chyba 13:00
2
Redaktor z polskiej strony Realu Madryt, czyli z notatnika
3
Mi brakuje w ekstraklasie np. Widzew, ŁKS, Ruch Chorzów , Polonia Bytom, Zagłębie Sosnowiec. Z wielką przyjemnością zobaczył bym też w ekstraklasie taką Stal Mielec, GKS Katowice
0
W Europie - Polska, Bułgaria, Rumunia, Macedonia, Finlandia
Na świecie - Gruzja, Kazachstan, RPA
7
Przed Vermą otwiera się niespodziewana szansa występów na obronie, którą musi wykorzystać w 100%, by później mieć formę w reprezentacji Belgii na mundial
8
Adam Małysz obchodzi dziś 40 urodziny!
David Villa natomiast kończy dziś 36 lat!
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=10305
11
Nie
2
Tom Hanks jako Forrest Gump
1
Hat-trick Świerczoka w 10 minut
https://www.flashscore.pl/mecz/W0Wiy6qH/#szczegoly-meczu
1
Przykro to mówić, ale sędziowie po prostu psują wizerunek hiszpańskiej ligi :(
0
Brawo MESSI!!!!!!!!!!!!!
1
Znowu ten Aspas :(
1
Sezon 2014/2015
0
Tweet Tomka Hajty :D
1
Lechia - Śląsk 3-1
https://www.flashscore.pl/mecz/joyXuUUo/#szczegoly-meczu
Bracia Paixao rozbili swoją byłą drużynę
8
Mecz z Senegalem odbędzie się o 17;00, a nie jak było wcześniej podane o 14:00
https://x.com/OnetSport/status/936693841842835457
2
Krytykowany na tym forum Deulofeu zostaje zawodnikiem meczu! Komu tu teraz trzeba ufać: użytkownikom tej strony czy oceniającym z redakcji?
0
Zauważyłem, że paru polskich piłkarzy gra z kolumbijskimi w jednej drużynie. Lewy z Jamesem w Bayernie, Glik z Falcao w Monaco czy Szczęsny z Cuadrado w Juve
2
Polacy nie trafili aż tak źle, ale też nie mogą lekceważyć rywali.
Ciężko może mieć Argentyna, która ma trudnych rywali m.in Chorwację
Hiszpania to raczej będzie miała łatwo, nawet z Portugalią
1
Nie jest źle, ale też nie trzeba tego lekceważyć
1
Ronaldo się cieszy że zagra z Marokiem
0
Tak mówiłem! Kolumbia!
0
Dziękuje i również życzę miłego dnia :)
A to mój typ:
Polska
Kolumbia
Egipt
Australia
9
Hiszpanie raczej się modlą by trafić do grupy z Polską
0
Całkiem fajny filmik
0
http://www.fcbarca.com/80347-losowanie-1-8-finalu-pucharu-krola-odbedzie-sie-5-grudnia.html
0
To nie jest dobry dzień dla baskijskich drużyn w Pucharze Króla. Najpierw Real Sociedad odpada, a teraz Athletic Bilbao się żegna z Pucharem
5
Pary półfinałowe Pucharu Polski
1
Lleida Esportiu dokonała niezłej remontady z Sociedad :D