1

Lleida Esportiu dokonała niezłej remontady z Sociedad :D

6

Pięknie Arnaiz!

1

Dzisiaj swoje 44 urodziny obchodzi legenda Manchesteru United Ryan Giggs

2

1. Finał LM 05/06 z Arsenalem (mój pierwszy finał oglądany jako kibic Blaugrany)
2. Mecz rewanżowy półfinału LM 08/09 z Chelsea (bramka Iniesty wywołała u mnie takie emocje)
3. Spektakularne 5-0 w El Clasico na Camp Nou z sezonu 10/11
4. Finał LM 10/11 z Manchesterem United (widok Abidala wznoszącego puchar - coś pięknego, ze aż łezka się w oku kręci)
5. Remontada z PSG

1

Dzisiejsze info związane z powstaniem klubu piłkarskiego FC Barcelona


Visca el Barca!

0

Kownacki z drugim golem

9

Jakoś mnie nie zachwyca

5

Wzgórze Montjuïc, Park Güell

0

Na pewno znowu będzie problem z wyborem miejsca rozegrania finału pucharu

0

O to oficjalny plakat na mundial w Rosji


A tutaj zestawienie plakatów w poprzednich mundiali

1

Trochę dziwna sytuacja. Stokowiec wydawał się bardzo dobrym trenerem, który jak dotąd prowadził Zagłębie przez 3 sezony, co w polskiej lidze jest bardzo rzadkie, by przez tyle lat trenować klub z Ekstraklasy. Dla Mariusza Lewandowskiego to pierwsza praca w roli trenera, więc jestem ciekaw czy wyjdzie mu to na dobre

4

Tak na przestrzeni lat zmieniało się logo PZPN
https://x.com/OldFootball11/status/935241687647039489

0

"okolicznością, która zdarza się w piłce nożnej" - w Hiszpanii można powiedzieć że jest to codziennością

0

Spróbuj tutaj
https://www.esky.pl/

0

Dopóki nie będzie VAR-u w Hiszpanii, zawsze w każdym meczu będziemy się stresować poziomem sędziowania

6

Tracę cierpliwość do Deulofeu

0

Znowu wracają koszmary z poprzedniego sezonu :(

1

Po zwycięstwo! Vamos Barca!

0

Kibice Los Che witają swoich podopiecznych

0

Reprezentant Polski Kamil Wilczek z ligową bramką

0

Arsenal rzutem na taśmę wygrywa z Burnley

0

Trzy brameczki młodziutkiego Kluiverta w meczu ligowym Ajaxu z Rodą (5:1) robi wrażenie

0

Nowy herb Schalke

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Szacun Schalke!

11

Ale będą jaja jak Schalke doprowadzi do wyrównania

0

Co za piękna wiadomość w taki ponury jesienny dzień! Niech żyje Messi! Visca el Barca!

0

Niezłe

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?