kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lleida Esportiu dokonała niezłej remontady z Sociedad :D
6
Pięknie Arnaiz!
1
Dzisiaj swoje 44 urodziny obchodzi legenda Manchesteru United Ryan Giggs
2
1. Finał LM 05/06 z Arsenalem (mój pierwszy finał oglądany jako kibic Blaugrany)
2. Mecz rewanżowy półfinału LM 08/09 z Chelsea (bramka Iniesty wywołała u mnie takie emocje)
3. Spektakularne 5-0 w El Clasico na Camp Nou z sezonu 10/11
4. Finał LM 10/11 z Manchesterem United (widok Abidala wznoszącego puchar - coś pięknego, ze aż łezka się w oku kręci)
5. Remontada z PSG
1
Dzisiejsze info związane z powstaniem klubu piłkarskiego FC Barcelona
Visca el Barca!
0
Kownacki z drugim golem
9
Jakoś mnie nie zachwyca
5
Wzgórze Montjuïc, Park Güell
0
Na pewno znowu będzie problem z wyborem miejsca rozegrania finału pucharu
0
O to oficjalny plakat na mundial w Rosji
A tutaj zestawienie plakatów w poprzednich mundiali
1
Trochę dziwna sytuacja. Stokowiec wydawał się bardzo dobrym trenerem, który jak dotąd prowadził Zagłębie przez 3 sezony, co w polskiej lidze jest bardzo rzadkie, by przez tyle lat trenować klub z Ekstraklasy. Dla Mariusza Lewandowskiego to pierwsza praca w roli trenera, więc jestem ciekaw czy wyjdzie mu to na dobre
4
Tak na przestrzeni lat zmieniało się logo PZPN
https://x.com/OldFootball11/status/935241687647039489
0
"okolicznością, która zdarza się w piłce nożnej" - w Hiszpanii można powiedzieć że jest to codziennością
0
Spróbuj tutaj
https://www.esky.pl/
0
Dopóki nie będzie VAR-u w Hiszpanii, zawsze w każdym meczu będziemy się stresować poziomem sędziowania
6
Tracę cierpliwość do Deulofeu
0
Znowu wracają koszmary z poprzedniego sezonu :(
1
Po zwycięstwo! Vamos Barca!
0
Kibice Los Che witają swoich podopiecznych
0
Reprezentant Polski Kamil Wilczek z ligową bramką
0
Arsenal rzutem na taśmę wygrywa z Burnley
0
Trzy brameczki młodziutkiego Kluiverta w meczu ligowym Ajaxu z Rodą (5:1) robi wrażenie
0
Nowy herb Schalke
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Szacun Schalke!
11
Ale będą jaja jak Schalke doprowadzi do wyrównania
0
Co za piękna wiadomość w taki ponury jesienny dzień! Niech żyje Messi! Visca el Barca!
0
Niezłe
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika