kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Brawo Girona! Ten mecz pokazał, że Katalonia się nie poddaje!
12
Jemu tylko liga włoska pasuje
0
Nie, bez niego dajemy sobie radę i damy sobie radę w przyszłości
3
Neymar ponownie odwiedza swoich kolegów
3
Wczoraj nasz przyszły rywal, z którym gramy w Lidze Mistrzów Olympiakos przegrał w lidze greckiej ze swoim odwiecznym rywalem Panathinaikosem 1-0
0
Tak zdecydowanie bym zaryzykował wprowadzeniem do gry Denisa albo i Deulofeu :)
2
Przypominam o zmianie czasu z letniego na zimowy tej nocy
35
Najlepsze: Zdecydowanie Ter Stegen zawodnikiem meczu
Najgorsze: jedna zmiana podczas meczu i to dopiero w 83 minucie
0
Czy ja się doczekam kiedyś Sergiego Roberto w pomocy?
1
Tak blisko, a tak daleko...
Hiszpańska młodzieżówka nie ma szczęścia w tym roku. Przegrali finał euro u-21, teraz ten pojedynek. Choć udało im się w finale euro u-17, gdzie okazali się lepsi od... Anglików
Anglicy za to mogą być szczęśliwi z tego roku, gdyż triumfowali w euro u-19, mundialu u-20 i teraz zgarnęli tytuł mistrzów u-17.
Ale co by nie mówić Hiszpania też ma bardzo ciekawych grajków na przyszłość, tak samo jak nasza Barcelona w osobach Abela Ruiza, Sergio Gomeza, Juana Mirandy i Mateu Moreya, którzy byli uczestnikami tegoż młodzieżowego mundialu
0
Dla angielskiej młodzieżówki to jest bardzo udany rok. Wygrali młodzieżowe euro u-19, mundial u-20, teraz doczekali się triumfu na mundialu u-17
0
Z nieba do piekła :(
0
No nie! Jak to się stało?!
0
Brawo La Rojita!
23
Miło się czyta, że za wzór uważa naszego Lewandowskiego. Co do samego Abela, to wierzę że kiedyś zagości w pierwszej drużynie Barcelony. Oczywiście jeszcze musi się ograć w rezerwach, ale takiego talentu nie wolno zmarnować
0
W PSG są Kevin Trapp i Alphonse Areola, więc łatwo by tam nie miał. Aczkolwiek mogę się zgodzić że Jasper jest bardzo dobrym bramkarzem, za dobrym by ciągle siedzieć na ławce
11
Ale Dona i Cochise to ty też szanuj, Ci użytkownicy też dodają tej stronie barwy i koloru
1
43 lata temu reprezentacja Polski w siatkówce, z trenerem Hubertem Wagnerem zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Świata w Meksyku
http://www.przegladsportowy.pl/siatkowka/reprezentacja,ms-siatkarzy-1974-polska-mistrzem-swiata-kartka-z-kalendarza-28-pazdziernika,artykul,824731,1,892.html
Mija też 44 lata od debiutu Johana Cruyffa w Barcelonie
0
Jaki masz na myśli?
3
Śmieszne ten stadion wyglądał
0
Nie Puchar Polski
0
Bez szału. Teo nie jest w takiej formie jak rok temu
1
Tak jest w artykule, chyba że Ty masz rację, a w artykule jest błąd
3
Kownacki już tak naprawdę jest wśród powołanych do u-21
http://www.90minut.pl/news/281/news2819145-eMME-Zagraniczne-powolania-na-mecze-z-Wyspami-Owczymi-i-Dania.html
Mnie bardziej ciekawi, czy ten Świerczok z Zagłębia będzie w kadrze, który jest tak bardzo chwalony przez m.in. Matiego Borka, ale powołania z polskiej ligi to będą dopiero później
0
Niestety, ale ten transfer kompletnie nie wypalił. 40 milionów wywalone w błoto
0
Cztery lata temu Adaś został selekcjonerem. Muszę, się przyznać że miałem spore wątpliwości co do wyboru, ale jednak się myliłem, bo wybór okazał się trafny
0
Dzisiejszy dzień naszych kadrowiczów
2
Wojtek wyjściowej jedenastce Juventusu na mecz ligowy z SPAL
0
Hiszpania w finale mundialu u-17!
5
Ile może być w tym prawdy? Bo jakoś nie chcę mi się wierzyć