0

I jest hat-triczek

0

Zdziwiło mnie gdy zobaczyłem skład Polski i Szczęsnego w bramce

0

Z tą Francją to tak nie szalej. Mają bardzo zdolnych. młodych i obiecujących piłkarzy. Tyle że sama młodzież nie wystarczy by zostać mistrzami świata, potrzeba też doświadczonych graczy do tego. Mi się wydaje, że Brazylia może być głównym faworytem, bo mają młodych (Gabriel Jesus, Marquinhos, Casemiro, Neymar) jak i bardzo doświadczonych (Dani Alves, Thiago Silva, Paulinho, Marcelo) graczy

1

1970 - śmierć wokalistki Janis Joplin

9

Też nie oglądam tego programu, ale akurat dzisiaj oglądam ze względu na Tomka Hajto, z którego jest niezły ubaw

1

Jest "truskawka na torcie" tego odcinka

0

To jakiś błąd. Nie kieruj się wikipedią

0

Ruud van Nisterlooy jak przychodził do Relau miał już 30 lat i potrafił coś tam ugrać

8

Miejmy nadzieję się doczekać jego bramki w naturalny sposób

6

Kibice to chyba zapomnieli ile on włożył siły w sukcesy La Roji, a tak naprawdę jeśli on odejdzie z reprezentacji to nie będzie miał kto go zastąpić, bo Nacho i Bartra to nie ten sam poziom co Geri

1

Klauzule są tylko w Hispzanii. Rok temu wartość rynkowa Umtitiego wynosiła 15 mln
https://www.transfermarkt.pl/samuel-umtiti/transfers/spieler/126540/transfer_id/1519442

0

Trudno powiedzieć. Bardziej ciekawi mnie to, gdyby przestał by grać, to kto by zajął jego miejsce w reprezentacji?

1

Ten trening w ogóle powinien być zamknięty dla kibiców. Organizatorzy mogli się czegoś takiego spodziewać

1

Jak nie gra, jak jest w kadrze na mecze z Polską i Kazachstanem
http://sport.tvp.pl/34216040/el-ms-znamy-kadre-armenii-na-mecz-z-polska

0

Z Rybusem nie wiadomo. Może go zastąpić Bereszyński

0

12

Mądre zdrowia! Brawo za odwagę Geri!

5

A mnie nie razi. Zasługują na pierwsze miejsce, tym bardziej że 3/4 składu to młodzi i polscy piłkarze, a nie wiekowi zagraniczni zawodnicy, jak w większości klubach Ekstraklasy

0

Mówiąc krótko co do meczu "+3"

1

Dobra asysta Denisa!

0

Kto by się spodziewał gola Sergio!

0

Lewandowski z bramką!

0

Ten mecz zapisze się w historii ze względu na brak kibiców

0

Toć jest

2

Panowie, pokażcie że nawet w cieniu takich zamieszek potraficie grać! Po ZWYCIĘSTWO! Zróbcie to dla waszych kibiców, zwłaszcza tych z Katalonii! VeB!

1

Ma typ nierówno pod sufitem

6

Już to wcześniej napisałeś

1

Dość napięta sytuacja, oby skończyło się bez żadnych incydentów czy tam nawet bez walkoweru

6

Nie przesadzaj! To jest strona poświęcona piłce nożnej, a nie polityce

0

Żeby takie rzeczy działy się w XXI wieku w europejskim państwie to jest po prostu skandal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?