0

Bo Legia zagrała wtedy najlepszy mecz w europejskich pucharach, odkąd widziałem w ostatnich paru latach(po prostu ten mecz im się dobrze ułożył), a Sporting miał po prostu pecha, a tak naprawdę był bliski wywiezienia trzech oczek z Bernabeu

0

W poprzednim sezonie La Liga miejsca 12-15 zajęły odpowiednio Valencia, Celta, Las Palmas, Betis. Dwoma z tymi drużynami zgubiliśmy punkty, a portugalski zespół wydaje się ciut odrobinę lepszy albo i jeszcze więcej

1

Sporting Lizbona to nie są żadne "ogórki"

0

Jadą autokarem

0

Semedo nie został powołany, bo raczej Ernesto dał mu odpoczynek przed trudnym meczem w Lidze Mistrzów, a tak naprawdę Roberto nie gra ciągle na pozycji PO i jeden mecz mu nie zaszkodzi by tam zagrał

0

Trabzonspor wygrywał u siebie 3-0, by ostatecznie przegrać 3-4
https://www.flashscore.pl/mecz/OEcDH7es/#szczegoly-meczu

0

Jest mała różnica. Dwa lata temu to on wszedł z ławki rezerwowych, a dzisiaj gra w pierwszym składzie

0

Tak, ja mam. Pytaj śmiało o pomoc

5

3 zawodników Juvenilu A (Mateu Morey , Juan Miranda, Sergio Gómez) i Abel Ruiz z Barcelony B znalazło się w kadrze Hiszpanii U-17 na Mistrzostwa Świata tej kategorii rozgrywanych w Indiach

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bereszyński ostatnio rozegrał pełny ligowy mecz i został wybrany do jedenastki kolejki Serie A portalu WhoScored.com


Więc jakoś bym go tak szybko nie skreślał

0

Najlepiej z colą i lodem po prostu :)

0

Może Sobiech za Wilczka?

0

Ja już go podczas letniego okienka transferowego preferowałem. Za takie śmieszne 10-15 czy tam jeszcze trochę więcej milionów to niczym promocja, a ten zawodnik bardzo dobrze się zapowiada, z resztą jak wiadomo Niemcy potrafią szlifować talenty

1

Tak było dwa lata temu

(ta radość Pepa bezcenna)
Czyżby dzisiaj zanosiło się na powtórkę?

2

Życzę Ci powodzenia! Jestem z tego województwa o które pytasz.

10

Dużym argumentem jest , że nie mają już Kameniego

2

Cieszą bardzo dobre noty Semedo (ponownie), Paulinho i Denisa!

0

Roberto Carlos

1

Może się doczekamy powtórki z rozrywki :)

0

Ciekawy i interesujący turniej, tylko czy selekcjonerzy reprezentacji podejdą do tego na poważnie czy jakoś to oleją i będą grali drugim albo i trzecim składem (dotyczy to bardziej tych prestiżowych nacji)

27

Wyrazy współczucia, trzymaj się kolego

1

Nie wiem czy była tutaj ta informacja, ale włoski dziennik "Tuttosport" ogłosił 25 nominowanych piłkarzy do nagrody "Golden Boy". Wśród kandydatów znalazł się Ousmane Dembele.

Tutaj można zagłosować w takiej ankiecie, ale kto powinien wygrać to dziennikarze o tym zadecydują:
http://www.tuttosport.com/sondaggi/calcio/golden-boy/2017/06/16-26832170/vota_il_golden_boy_2017_scegli_il_tuo_preferito/

8

Nasz reprezentacyjny obrońca Michał Pazdan kończy dziś 30 lat!


Życzę mu jak najlepszej formy, zwłaszcza podczas spotkań reprezentacji!

53

Z nim zawsze mi się kojarzy pamiętna bramka z El Clasico!

7

Grał tylko w jednym ligowym meczu i drugim meczu SPH. I to w dodatku wszedł z ławki rezerwowych w obydwu meczach

2

To ty tam nie śpisz?

1

W zeszłym sezonie my traciliśmy punkty ze średniakami, teraz przyszła kolej na Real!

1

Congratulations for Betis!!!!!!!

0

Mi samemu trudno odpowiedzieć. Widocznie wszystkie polskie zespoły grają na takim samym poziomie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?