kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo Legia zagrała wtedy najlepszy mecz w europejskich pucharach, odkąd widziałem w ostatnich paru latach(po prostu ten mecz im się dobrze ułożył), a Sporting miał po prostu pecha, a tak naprawdę był bliski wywiezienia trzech oczek z Bernabeu
0
W poprzednim sezonie La Liga miejsca 12-15 zajęły odpowiednio Valencia, Celta, Las Palmas, Betis. Dwoma z tymi drużynami zgubiliśmy punkty, a portugalski zespół wydaje się ciut odrobinę lepszy albo i jeszcze więcej
1
Sporting Lizbona to nie są żadne "ogórki"
0
Jadą autokarem
0
Semedo nie został powołany, bo raczej Ernesto dał mu odpoczynek przed trudnym meczem w Lidze Mistrzów, a tak naprawdę Roberto nie gra ciągle na pozycji PO i jeden mecz mu nie zaszkodzi by tam zagrał
0
Trabzonspor wygrywał u siebie 3-0, by ostatecznie przegrać 3-4
https://www.flashscore.pl/mecz/OEcDH7es/#szczegoly-meczu
0
Jest mała różnica. Dwa lata temu to on wszedł z ławki rezerwowych, a dzisiaj gra w pierwszym składzie
0
Tak, ja mam. Pytaj śmiało o pomoc
5
3 zawodników Juvenilu A (Mateu Morey , Juan Miranda, Sergio Gómez) i Abel Ruiz z Barcelony B znalazło się w kadrze Hiszpanii U-17 na Mistrzostwa Świata tej kategorii rozgrywanych w Indiach
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bereszyński ostatnio rozegrał pełny ligowy mecz i został wybrany do jedenastki kolejki Serie A portalu WhoScored.com
Więc jakoś bym go tak szybko nie skreślał
0
Najlepiej z colą i lodem po prostu :)
0
Może Sobiech za Wilczka?
0
Ja już go podczas letniego okienka transferowego preferowałem. Za takie śmieszne 10-15 czy tam jeszcze trochę więcej milionów to niczym promocja, a ten zawodnik bardzo dobrze się zapowiada, z resztą jak wiadomo Niemcy potrafią szlifować talenty
1
Tak było dwa lata temu
Czyżby dzisiaj zanosiło się na powtórkę?
2
Życzę Ci powodzenia! Jestem z tego województwa o które pytasz.
10
Dużym argumentem jest , że nie mają już Kameniego
2
Cieszą bardzo dobre noty Semedo (ponownie), Paulinho i Denisa!
0
Roberto Carlos
1
Może się doczekamy powtórki z rozrywki :)
0
Ciekawy i interesujący turniej, tylko czy selekcjonerzy reprezentacji podejdą do tego na poważnie czy jakoś to oleją i będą grali drugim albo i trzecim składem (dotyczy to bardziej tych prestiżowych nacji)
27
Wyrazy współczucia, trzymaj się kolego
1
Nie wiem czy była tutaj ta informacja, ale włoski dziennik "Tuttosport" ogłosił 25 nominowanych piłkarzy do nagrody "Golden Boy". Wśród kandydatów znalazł się Ousmane Dembele.
Tutaj można zagłosować w takiej ankiecie, ale kto powinien wygrać to dziennikarze o tym zadecydują:
http://www.tuttosport.com/sondaggi/calcio/golden-boy/2017/06/16-26832170/vota_il_golden_boy_2017_scegli_il_tuo_preferito/
8
Nasz reprezentacyjny obrońca Michał Pazdan kończy dziś 30 lat!
Życzę mu jak najlepszej formy, zwłaszcza podczas spotkań reprezentacji!
53
Z nim zawsze mi się kojarzy pamiętna bramka z El Clasico!
7
Grał tylko w jednym ligowym meczu i drugim meczu SPH. I to w dodatku wszedł z ławki rezerwowych w obydwu meczach
2
To ty tam nie śpisz?
1
W zeszłym sezonie my traciliśmy punkty ze średniakami, teraz przyszła kolej na Real!
1
Congratulations for Betis!!!!!!!
0
Mi samemu trudno odpowiedzieć. Widocznie wszystkie polskie zespoły grają na takim samym poziomie