0

A, to jak tak samo. Trzy lata temu skończyłem i zdobyłem ten tytuł. Powodzenia, Tobie życzę

0

Jakie technikum zaczynasz?

1

Thiago jest w kadrze, a Roberto to nie wiadomo

0

24 może trafi do Miny, jeśli przyjdzie zimą

0

Nie gra przez czerwoną kartkę z pucharu konfederacji. Teraz pasuje odpowiedź?

0

Znajdź sobie niżej odpowiedź pod innym postem

3

Pauzuje za czerwoną kartkę z Pucharu Konfederacji

12

Wyjściowa jedenastka Francji na mecz z Luksemburgiem

0

Verma w wyjściowej jedenastce Belgii na mecz z Grecją. Tylko oby skończył ten mecz bez urazu

1

Cillessen w wyjściowym składzie Holandii na mecz z Bułagrią

0

I jeszcze mu płacić ogromne pieniądze za nic?

8

Bo mówi o kadrze Barcelony

1

Przed meczem nie spodziewałem się takiego rezultatu

0

Szkoda że na parę minut wejdzie El Guaje, ale w następnym meczu raczej rozpocznie mecz od początku

2

Finał IO 1992 Hiszpania-Polska. Tak mi się wydaje

1

Real ma doskonałych wykonawców rzutów wolnych

1

Polsat Sport Extra

11

Wreszcie La Rambla wróciła do normalności

1

Rakitić w wyjściowej jedenastce Chorwacji na mecz z Kosowem
Arda Turan na ławce rezerwowych w meczu z Ukrainą

0

Skład Hiszpanii na mecz z Włochami


2

Polsat Sport Extra

2

Trudno mi odpowiedzieć, gdyż nie widziałem niektórych bramkarzy w grze. To pytanie dla użytkowników w podeszłym wieku

0

Mi też szkoda Marlona, no ale co zrobić. Trzeba wytrzymać te pół roku, póki przyjdzie Mina

0

Ja się przyznaję że zagłosowałem na "dobrze". Uzasadniam to tym że formację obronną mamy w komplecie, zawodników z przodu też, jeśli chodzi o pomoc to tutaj jest szansa na to że młodzi zawodnicy z rezerw będą mieli szansę się rozwinąć (Alena, O. Busquets) ale i tak wierzę w Paulinho mimo krytyki, Iniestę mimo wieku i coraz częstszych kontuzji, Roberto gdzie przesunięcie na pomoc okaże się strzałem w 10, Rakitica, który się jeszcze na coś przyda, Gomesa którego talent jeszcze wystrzeli

0

Raczej tylko rundę jesienną. Zimą przychodzi jeszcze Yerry Mina. Choć nie wiadomo jak długo się zaadaptuje, to jednak od stycznia w kadrze będzie 5 środkowych obrońców. Nie wiadomo jak będzie z Vermą, ale mam nadzieję że już nie będzie łapał tylu kontuzji

2

Theo nie był w tej chwili potrzebny. Lewą obronę przecież mamy dobrze obsadzoną

0

Ja bym nie ryzykował Bednarkiem czy Góralskim. Jak już to niech dopiero wejdą w drugiej połowie. Liczę jednak na występ Arka w meczu z Kazachami

2

Ciężko będzie sprzedać Ardę! Nie liczę na żaden przychód z jego sprzedaży, tylko wypożyczenie jest realne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?