kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A, to jak tak samo. Trzy lata temu skończyłem i zdobyłem ten tytuł. Powodzenia, Tobie życzę
0
Jakie technikum zaczynasz?
1
Thiago jest w kadrze, a Roberto to nie wiadomo
0
24 może trafi do Miny, jeśli przyjdzie zimą
0
Nie gra przez czerwoną kartkę z pucharu konfederacji. Teraz pasuje odpowiedź?
0
Znajdź sobie niżej odpowiedź pod innym postem
3
Pauzuje za czerwoną kartkę z Pucharu Konfederacji
12
Wyjściowa jedenastka Francji na mecz z Luksemburgiem
0
Verma w wyjściowej jedenastce Belgii na mecz z Grecją. Tylko oby skończył ten mecz bez urazu
0
Jest to w tym artykule
http://www.fcbarca.com/78923-dembele-gdybym-nie-dal-od-siebie-wszystkiego-teraz-zalowalbym-ze-mnie-tu-nie-ma.html?utm_source=mamut&utm_campaign=news
1
Cillessen w wyjściowym składzie Holandii na mecz z Bułagrią
0
I jeszcze mu płacić ogromne pieniądze za nic?
8
Bo mówi o kadrze Barcelony
1
Przed meczem nie spodziewałem się takiego rezultatu
0
Szkoda że na parę minut wejdzie El Guaje, ale w następnym meczu raczej rozpocznie mecz od początku
2
Finał IO 1992 Hiszpania-Polska. Tak mi się wydaje
1
Real ma doskonałych wykonawców rzutów wolnych
1
Polsat Sport Extra
11
Wreszcie La Rambla wróciła do normalności
1
Rakitić w wyjściowej jedenastce Chorwacji na mecz z Kosowem
Arda Turan na ławce rezerwowych w meczu z Ukrainą
0
Skład Hiszpanii na mecz z Włochami
1
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/700841/yeray-alvarez-wrocil-do-treningow
2
Polsat Sport Extra
2
Trudno mi odpowiedzieć, gdyż nie widziałem niektórych bramkarzy w grze. To pytanie dla użytkowników w podeszłym wieku
0
Mi też szkoda Marlona, no ale co zrobić. Trzeba wytrzymać te pół roku, póki przyjdzie Mina
0
Ja się przyznaję że zagłosowałem na "dobrze". Uzasadniam to tym że formację obronną mamy w komplecie, zawodników z przodu też, jeśli chodzi o pomoc to tutaj jest szansa na to że młodzi zawodnicy z rezerw będą mieli szansę się rozwinąć (Alena, O. Busquets) ale i tak wierzę w Paulinho mimo krytyki, Iniestę mimo wieku i coraz częstszych kontuzji, Roberto gdzie przesunięcie na pomoc okaże się strzałem w 10, Rakitica, który się jeszcze na coś przyda, Gomesa którego talent jeszcze wystrzeli
0
Raczej tylko rundę jesienną. Zimą przychodzi jeszcze Yerry Mina. Choć nie wiadomo jak długo się zaadaptuje, to jednak od stycznia w kadrze będzie 5 środkowych obrońców. Nie wiadomo jak będzie z Vermą, ale mam nadzieję że już nie będzie łapał tylu kontuzji
2
Theo nie był w tej chwili potrzebny. Lewą obronę przecież mamy dobrze obsadzoną
0
Ja bym nie ryzykował Bednarkiem czy Góralskim. Jak już to niech dopiero wejdą w drugiej połowie. Liczę jednak na występ Arka w meczu z Kazachami
2
Ciężko będzie sprzedać Ardę! Nie liczę na żaden przychód z jego sprzedaży, tylko wypożyczenie jest realne