kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziwi mnie po co jest w kadrze znów 4 bramkarzy. Na razie tylko Fabiański ma pewne miejsce w swoim klubie.
2
Wreszcie będziemy mieli następcę Neya!
0
Przez pewien czas wygrywali 2:1, a później musieli się sfrajerzyć by stracić gola i później jeszcze kolejnego
0
Ubiegłoroczny finalista Ligi Europy Ajax tym razem kończy swój udział na IV rundzie eliminacji. Nie tylko Legia może się wstydzić. W sumie to jeszcze inne znane zespoły nie przebrnęły ostatniej rundy: PAOK, Fenebahce, Club Brugge, Dinamo Zagrzeb
0
Pierwszy mecz może już przesądzić o pierwszym miejscu w grupie
0
Smutny obraz. Brak polskiej drużyny w europejskich pucharach :(
A wystarczyło tydzień temu nie tracić gola w końcówce spotkania
0
Grupa jest do przejścia! Ciężka walka będzie o drugie miejsce. Juve tak łatwo się nie podda, ale nasi też tanio skóry nie sprzedadzą! Veb!
1
Ernesto przyjeźdza na swoje stare śmieci. Chodzi o Olympiakos
0
Znowu Dybala nam na pewno strzeli
0
Tam też nie mogą
1
A skonstruował go Florek
1
Pique już w tej chwili mógłby zastąpić Bartka i wprowadzić klub na "wyżyny"
0
Spaghetti bolognese, karkówka, żeberka
0
Szejk z PSG ma nierówno pod sufitem! Zobaczymy co będzie miał do gadania jak Barca spotka się z jego zakichaną drużyną pełną chytrusów i sknerusów! Nawet Neymarek mu nie pomoże!
1
Wszystkie oczy będą zwrócone na jego debiut
5
Nie poddawaj się Cou! Jesteś u Nas mile widziany!
0
Rok temu pamiętamy Legia męczyła się z Dundalkiem. Może jeszcze raz spróbują
0
Grupa śmierci w LM: Bayern, Barcelona, Liverpool, Sporting CP
Grupa marzeń w LM: Spartak, Barcelona, Basel, NK Maribor
8
Azerski Qarabag w Lidze Mistrzów! 10 lat temu to nikt by się czegoś takiego nie spodziewał, wtedy to polskie zespoły ogrywały azerskie drużyny!
0
A od kiedy ty znasz polski misiaczku? :D
7
Obyś nam to udowodnił że zasługujesz na pierwszy skład ;) Powodzenia
0
A nie przypadkiem w sezonie 2014/15
0
To był żałosny żart
0
Razem z Haliloviciem będzie szalał w pomocy Las Palmas. Powodzenia!
1
CSKA - YBB 1
Kopenhaga - Qarabag 1x
FCSB - Sporting x2
Liverpool - Hoffenheim 1
Slavia - APOEL x2
4
To ty wymyśliłeś tą ksywę dla Seriego?
1
Pod innym niżej postem odpowiedziałem
1
Canal +
1
Joao Cancelo oficjalnie wypożyczony do Interu
0
Polska: Kraków, Gdańsk
Europa: Nicea, Valletta