kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A skonstruował go Florek
1
Pique już w tej chwili mógłby zastąpić Bartka i wprowadzić klub na "wyżyny"
0
Spaghetti bolognese, karkówka, żeberka
0
Szejk z PSG ma nierówno pod sufitem! Zobaczymy co będzie miał do gadania jak Barca spotka się z jego zakichaną drużyną pełną chytrusów i sknerusów! Nawet Neymarek mu nie pomoże!
1
Wszystkie oczy będą zwrócone na jego debiut
5
Nie poddawaj się Cou! Jesteś u Nas mile widziany!
0
Rok temu pamiętamy Legia męczyła się z Dundalkiem. Może jeszcze raz spróbują
0
Grupa śmierci w LM: Bayern, Barcelona, Liverpool, Sporting CP
Grupa marzeń w LM: Spartak, Barcelona, Basel, NK Maribor
8
Azerski Qarabag w Lidze Mistrzów! 10 lat temu to nikt by się czegoś takiego nie spodziewał, wtedy to polskie zespoły ogrywały azerskie drużyny!
0
A od kiedy ty znasz polski misiaczku? :D
7
Obyś nam to udowodnił że zasługujesz na pierwszy skład ;) Powodzenia
0
A nie przypadkiem w sezonie 2014/15
0
To był żałosny żart
0
Razem z Haliloviciem będzie szalał w pomocy Las Palmas. Powodzenia!
1
CSKA - YBB 1
Kopenhaga - Qarabag 1x
FCSB - Sporting x2
Liverpool - Hoffenheim 1
Slavia - APOEL x2
4
To ty wymyśliłeś tą ksywę dla Seriego?
1
Pod innym niżej postem odpowiedziałem
1
Canal +
1
Joao Cancelo oficjalnie wypożyczony do Interu
0
Polska: Kraków, Gdańsk
Europa: Nicea, Valletta
0
Stadion Astany jak zwykle nieszczęśliwy dla przyjezdnych
1
I tak codziennie pod wieczór pijesz browary?
1
Codziennie pije wodę, colę to tylko okazjonalnie.
0
Bardzo dobra postawa Lucasa! Oby więcej ludzi brało z niego przykład
3
Ja mam Konto 360° Student w Millenium. Bez żadnych opłat, prowizji za prowadzenie konta i w ciągu każdego miesiąca trzeba wykonać przynajmniej jedną transakcję kartą płatniczą, bo jeśli się tego nie wykona to bank pobiera za to jakąś opłatę
0
Wnioski to się wyciągnie jak się sezon skończy! Pożyjemy, zobaczymy. "Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu"
0
Ja też oczekuje że ta telenowela z Francuzem w roli głównej zakończy się w tym tygodniu, a finałem tego będzie oczekiwany transfer przez większości kibiców do Barcelony!
3
A po co wymieniasz Bellerina, jak klub z niego zrezygnował i pozyskali Semedo
0
Roberto nie wydaje się zawodnikiem średniego pokroju, a Paulinho jak na razie nic nie grał a już go uważasz za "średniego"
2
Geoffrey Kondogbia wypożyczony do Valencia CF
Do "Nietoperzy" ma również na zasadzie wypożyczenia trafić Gonçalo Guedes (PSG)
João Cancelo ma przejść do Interu Mediolan na roczne wypożyczenie z opcją transferu definitywnego