0

Najwidoczniej źle sformuowałem. To że on ma tylko w głowie to już wiadomo było wcześniej

0

A czy ja mieszam sprzeczkę na treningu z pieniędzmi. U Neymara to są oddzielne 2 wrażliwe punkty, że potrafi robić awantury i jest sępy na pieniądze

0

W fazie grupowej na nich nie trafią, bo będą raczej w tym samym drugim koszyku. Dopiero mogą się spotkać w 1/8 finału

0

Chyba na prawym, ale jestem pewien że i na lewej dałby radę

0

Jestem pewien że taki Dembele z BVB sprostałby wskoczyć na taki sam poziom jak Neymar, choć ciężko byłoby go kupić do Barcy

15

Straciłem całkowicie zaufanie do Neymara. Wcześniej nie wierzyłem w te bzdety na temat jego odejścia do PSG. Po tym incydencie z Semedo stwierdziłem że jest to jednak rozkapryszony bachor, który łapie focha i tylko hajs mu w głowie! Ktoś taki nie powinien zakładać koszulki Blaugrany!

1

Na TVP1 też bodajże

0

Ekstra!

1

Hiszpania jak widać ma swoją "Otylie Jędrzejczak"

2

30 urodziny kończy dziś nasz były napastnik Pedro Rodriguez. Do tego zawodnika zawsze miałem wielki szacunek
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=11305

0

Santa Susanna na Costa Bravie, Playa de Palma na Majorce, Playa del Ingles na Gran Canarii-to miejscowości w których wypoczywałem. Zwiedzałem za to Barcelone, Palma de Mallorce czy Las Palmas

2

ARKA na prowadzeniu!!!!!!!!!!!!!!!!!

18

Ale przynajmniej naszych docenił :)

4

A oto skład Areczki na mecz:

0

Skład Lecha mecz z Utrechtem

0

Neymar będzie miał jeszcze Real do pokonania

0

Verma też gra :) A kiedy się doczekamy Douglasa na boisku?

0

Rainbow Tours, Exim Tours

0

To akurat nie jego wina że jest wszędzie w mediach. On sam się o to nie prosi

0

A czemu nie przepadasz? Jeśli można wiedzieć

7

Jeszcze jedna Legia!

0

Miejmy nadzieję :-)

0

Ale poraźki też nie musisz im życzyć, tak samo jak zwycięstwa. Jak Cię to nie interesuje to miej to w d****. Nie musisz okazywać że jesteś takiś wredny

0

Jest Sadiku na ławce rezerwowych. Prędzej czy później on będzie może graczem z przodu

22

Też mam tak samo. Dzięki Ronaldinho jestem kibicem Blaugrany!

0

Skład Legii na mecz z Astaną

2

El Jefecito. Ale najlepsze jest to zdanie w poście
https://x.com/messi10stats/status/889830945251090437

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?