kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najwidoczniej źle sformuowałem. To że on ma tylko w głowie to już wiadomo było wcześniej
0
A czy ja mieszam sprzeczkę na treningu z pieniędzmi. U Neymara to są oddzielne 2 wrażliwe punkty, że potrafi robić awantury i jest sępy na pieniądze
0
W fazie grupowej na nich nie trafią, bo będą raczej w tym samym drugim koszyku. Dopiero mogą się spotkać w 1/8 finału
0
Chyba na prawym, ale jestem pewien że i na lewej dałby radę
0
Jestem pewien że taki Dembele z BVB sprostałby wskoczyć na taki sam poziom jak Neymar, choć ciężko byłoby go kupić do Barcy
15
Straciłem całkowicie zaufanie do Neymara. Wcześniej nie wierzyłem w te bzdety na temat jego odejścia do PSG. Po tym incydencie z Semedo stwierdziłem że jest to jednak rozkapryszony bachor, który łapie focha i tylko hajs mu w głowie! Ktoś taki nie powinien zakładać koszulki Blaugrany!
1
Na TVP1 też bodajże
0
Ekstra!
1
Hiszpania jak widać ma swoją "Otylie Jędrzejczak"
2
30 urodziny kończy dziś nasz były napastnik Pedro Rodriguez. Do tego zawodnika zawsze miałem wielki szacunek
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=11305
0
Santa Susanna na Costa Bravie, Playa de Palma na Majorce, Playa del Ingles na Gran Canarii-to miejscowości w których wypoczywałem. Zwiedzałem za to Barcelone, Palma de Mallorce czy Las Palmas
2
ARKA na prowadzeniu!!!!!!!!!!!!!!!!!
18
Ale przynajmniej naszych docenił :)
4
A oto skład Areczki na mecz:
0
Skład Lecha mecz z Utrechtem
0
Neymar będzie miał jeszcze Real do pokonania
0
Verma też gra :) A kiedy się doczekamy Douglasa na boisku?
0
http://www.90minut.pl/news/279/news2794705-eLE-Mecz-Arka-Midtjylland-na-sport-tvp-pl.html
http://www.90minut.pl/news/279/news2794505-eLE-Mecz-Arka-Midtjylland-w-Arka-TV.html
http://www.90minut.pl/news/279/news2794164-eLE-Mecze-Lecha-z-Utrechtem-w-TVP-Sport.html
0
Rainbow Tours, Exim Tours
0
To akurat nie jego wina że jest wszędzie w mediach. On sam się o to nie prosi
0
A czemu nie przepadasz? Jeśli można wiedzieć
7
Jeszcze jedna Legia!
0
Miejmy nadzieję :-)
0
Ale poraźki też nie musisz im życzyć, tak samo jak zwycięstwa. Jak Cię to nie interesuje to miej to w d****. Nie musisz okazywać że jesteś takiś wredny
0
Jest Sadiku na ławce rezerwowych. Prędzej czy później on będzie może graczem z przodu
22
Też mam tak samo. Dzięki Ronaldinho jestem kibicem Blaugrany!
0
Skład Legii na mecz z Astaną
1
http://www.flashscore.pl/mecz/EL96K0c5/#szczegoly-meczu
2
El Jefecito. Ale najlepsze jest to zdanie w poście
https://x.com/messi10stats/status/889830945251090437
1
Ciekawy filmik
https://x.com/messi10stats/status/889611857081839620