0

Szkoda chłopa! Miał ambicje grania w pierwszym składzie, ale jednak nie poszło po dobrej myśli.

0

Z Osasuną przypadkiem w poprzednim sezonie nie straciliśmy punktów

1

Myślę sonie o Aleni i według mnie powinien pozostać w drugiej drużynie (Barcelona B) gdzie pokazałby swoje umiejętności na zapleczu La Ligi i by okazjonalnie pojawiał się na treningach pierwszej drużyny, czy też pojawiał się niekiedy jak przypadnie okazja (zawieszenia niektórych zawodników, kontuzje) w kadrze meczowej na mecz z możliwością rozegrania kilkunastu minut z zespołami z dolnej części tabeli. Albo wypożyczyć go do jakiegoś zespołu La Liga typu np. Girona, Celta, gdzie otrzymałby więcej szans na pierwszy skład i by się ogrywał na poziomie najwyższej klasy rozgrywkowej, coś jak Halilović na wypożyczeniu w Sportingu Gijon, czy może przykłady młodziaków z Realu (Vallejo w Eintrachcie, Llorente w Alaves, Asensio w Espanyolu).

Twardy orzech do zgryzienia pozostaje z Samperem. W pomocy na tą chwilę panuje ciasnota i nie wiadomo czy zarząd kogoś się pozbędzie. Czyżby w grę wchodziło kolejne wypożyczenie Sergiego, miejmy nadzieję że o wiele lepsze niż to w Granadzie.

10

O to nasz nowy gracz na scenie:
http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/hTdktkpTURBXy81OGM0NjIwYWI0ZWI0ZjY4Yzc3MWI3NDliN2JjYzZlMi5qcGeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCww
Życzę mu powodzenia by zamknął usta krytykom

0

Witamy w Barcelonie. Życzymy udanej kariery!

1

Ja często korzystam z tej
https://www.meczyki.pl/

1

Przykre to bardzo :( Ominęliśmy taką okazję, by mieć pomocnika na dekadę

1

Glik w jedenastce kolejki! Jeszcze Neymar się tam znalazł

0

Głowa do góry cules, jeszcze nastaną dobre dni, miesiące, lata!

5

Jak ja zazdroszczę Realowi Asensio

0

Haha. jakie jajca się dzieją!

3

Ale koszulki już zdejmować nie musiał!

0

O mój boże! W Madrycie pewnie mają już z niego beke

1

Nie

5

Na marginesie meczu: Neymar strzela pierwszego gola dla PSG!

5

Na marginesie meczu: Neymar zalicza asystę przy golu Cavaniego

20

Wierzę w Deulo! Vamos Barca!

0

Skład Barcy


Ławka rezerwowych

3

Powiem Wam że ja tak naprawdę nie panikuje z transferem Paulinho. Mimo że nie jestem zwolennikiem tego transferu, to jednak jak już przyjdzie to trzeba mu dać szansę pokazania się z dobrej strony. Wiadomo że kwota transferu jest horrendalnie wysoka, ale niestety nastały takie czasy, że takie sumy będą już codziennością.
I jeszcze dałem dodać że coraz więcej pojawia się zwolenników transferu Seriego do Barcelony, mimo iż na początku gdy były zamiary przejścia Iworyjczyka do naszej ulubionej drużyny wszyscy się pukali w czoło że inwestujemy w kolejnego półśrodka, Widocznie wszyscy zmienili zdanie. po tym jak nasz legendarny Xavi określił że Seri ma DNA Barcy.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników

10

Jesteś lepszy niż Karol Strasburger

0

Wisła ma zawsze szczęscie! W końcówce spotkania strzela gola!!!!!

0

I chyba ma być wypożyczony do Girony. Wcześniej był podobno przymierzany do Legii

4

Cillessen i Vidal

0

Semedo jest w Barcelonie dopiero miesiąc i jeszcze się dobrze nie zaaklimatyzował. Ale to tylko moje zdanie, kto wie czy jutro Ernesto nie zaskoczy

14

Bardziej się spodziewam Vidala na PO

1

Cracovia na prowadzeniu!

0

Z racji nazwiska możesz z nim zapalić papierosa

5

Morata już w debiucie gol!

3

0

Drugi gol Lewego!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?