kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda chłopa! Miał ambicje grania w pierwszym składzie, ale jednak nie poszło po dobrej myśli.
0
Z Osasuną przypadkiem w poprzednim sezonie nie straciliśmy punktów
1
Myślę sonie o Aleni i według mnie powinien pozostać w drugiej drużynie (Barcelona B) gdzie pokazałby swoje umiejętności na zapleczu La Ligi i by okazjonalnie pojawiał się na treningach pierwszej drużyny, czy też pojawiał się niekiedy jak przypadnie okazja (zawieszenia niektórych zawodników, kontuzje) w kadrze meczowej na mecz z możliwością rozegrania kilkunastu minut z zespołami z dolnej części tabeli. Albo wypożyczyć go do jakiegoś zespołu La Liga typu np. Girona, Celta, gdzie otrzymałby więcej szans na pierwszy skład i by się ogrywał na poziomie najwyższej klasy rozgrywkowej, coś jak Halilović na wypożyczeniu w Sportingu Gijon, czy może przykłady młodziaków z Realu (Vallejo w Eintrachcie, Llorente w Alaves, Asensio w Espanyolu).
Twardy orzech do zgryzienia pozostaje z Samperem. W pomocy na tą chwilę panuje ciasnota i nie wiadomo czy zarząd kogoś się pozbędzie. Czyżby w grę wchodziło kolejne wypożyczenie Sergiego, miejmy nadzieję że o wiele lepsze niż to w Granadzie.
10
O to nasz nowy gracz na scenie:
http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/hTdktkpTURBXy81OGM0NjIwYWI0ZWI0ZjY4Yzc3MWI3NDliN2JjYzZlMi5qcGeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCww
Życzę mu powodzenia by zamknął usta krytykom
0
Witamy w Barcelonie. Życzymy udanej kariery!
1
Ja często korzystam z tej
https://www.meczyki.pl/
1
Przykre to bardzo :( Ominęliśmy taką okazję, by mieć pomocnika na dekadę
1
Glik w jedenastce kolejki! Jeszcze Neymar się tam znalazł
0
Głowa do góry cules, jeszcze nastaną dobre dni, miesiące, lata!
5
Jak ja zazdroszczę Realowi Asensio
0
Haha. jakie jajca się dzieją!
3
Ale koszulki już zdejmować nie musiał!
0
O mój boże! W Madrycie pewnie mają już z niego beke
1
Nie
5
Na marginesie meczu: Neymar strzela pierwszego gola dla PSG!
5
Na marginesie meczu: Neymar zalicza asystę przy golu Cavaniego
20
Wierzę w Deulo! Vamos Barca!
0
Skład Barcy
Ławka rezerwowych
3
Powiem Wam że ja tak naprawdę nie panikuje z transferem Paulinho. Mimo że nie jestem zwolennikiem tego transferu, to jednak jak już przyjdzie to trzeba mu dać szansę pokazania się z dobrej strony. Wiadomo że kwota transferu jest horrendalnie wysoka, ale niestety nastały takie czasy, że takie sumy będą już codziennością.
I jeszcze dałem dodać że coraz więcej pojawia się zwolenników transferu Seriego do Barcelony, mimo iż na początku gdy były zamiary przejścia Iworyjczyka do naszej ulubionej drużyny wszyscy się pukali w czoło że inwestujemy w kolejnego półśrodka, Widocznie wszyscy zmienili zdanie. po tym jak nasz legendarny Xavi określił że Seri ma DNA Barcy.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników
10
Jesteś lepszy niż Karol Strasburger
0
Wisła ma zawsze szczęscie! W końcówce spotkania strzela gola!!!!!
0
I chyba ma być wypożyczony do Girony. Wcześniej był podobno przymierzany do Legii
4
Cillessen i Vidal
0
Semedo jest w Barcelonie dopiero miesiąc i jeszcze się dobrze nie zaaklimatyzował. Ale to tylko moje zdanie, kto wie czy jutro Ernesto nie zaskoczy
14
Bardziej się spodziewam Vidala na PO
1
Cracovia na prowadzeniu!
0
Z racji nazwiska możesz z nim zapalić papierosa
5
Morata już w debiucie gol!
3
Bramka Grosickiego!
https://www.flashscore.pl/mecz/MeUqjb8b/#szczegoly-meczu
0
Drugi gol Lewego!