kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie znam się na butach sportowych, ale lotnictwem się bardzo interesuje
http://www.boeing.com/resources/boeingdotcom/defense/air-force-one/air_force_one_1280x436.jpg
0
Nie tylko jego. Jeszcze Bellerin i Dembele się załapali
0
Air Force One z Trumpem wylądował na Okęciu
2
Zdecydowanie bym się nie zgodził
0
Takich newsów do końca okienka transferowego pojawi się jeszcze mnóstwo
1
Ciekawe bardzo
http://www.sport.pl/sport/10,67450,22049130,zamiast-gerarda-pique-bylby-gerard-bernabeu-dlaczego.html#BoxSportLinkZ42
45
BARDZO dobry news! Liczymy na kolejne lata wspaniałej gry Leo w Barcelonie! Po za tym to było pewne że przedłuży kontrakt, bo nigdzie indziej nie byłoby mu lepiej niż w Barcelonie!
4
Jakub Rzeźniczak oficjalnie w Qarabağu Ağdam
http://legia.com/aktualnosci/jakub-rzezniczak-odchodzi-z-legii-dziekujemy-powodzenia-55765
1
Nie dziwię mu się. Transfer w tym wieku do rosyjskiej ligi to nie jest dobry kierunek
3
A ja myślałem że tylko u Nas mamy taką głupią młodzież
1
Guns S' Roses - November Rain
Led Zeppelin - Stairway to Heaven
1
Najlepsza jedenastka EURO U-21
http://www.uefa.com/under21/news/newsid=2483058.html
18
Można mu wybaczyć te wpisy, bo był wtedy młody. Ceballos może okazać się grajkiem klasy światowej!
0
Zawsze można zmienić: w miejsce dwójki flaga Brazylii, a w miejsce zero flaga Niemiec (nawiązanie do finału mundialu 2002)
1
Messi chciał by datki były przekazywane na cele charytatywne przez jego fundację, jakoś tak
0
Czy ja wiem, czy to dobre rozwiązanie by pozostał u Nas? W innym klubie by się bardziej rozwinął, a tu raczej będzie tylko zmiennikiem
12
Szkoda. Grali niesamowicie wcześniejsze mecze, a przyszedł finał i wyszło totalne dno
1
Strasznie mi szkoda tych Hiszpanów :(
0
Śmiechu warte!
0
Kogo ja słyszę? Hajto przemówił
4
Pozbywamy się dobrego bramkarza, który w chwili kontuzji Matsa czy Jaspera mógłby któregoś zastąpić jako zmiennika
0
Sprzedać jak za największą kwotę, by było na transfery. A jemu życzę jak najlepszej kariery ale w innym klubie, by też pojechał na mundial
3
Cała nadzieja pozostaje w Ernesto! Że przywróci tą filozofię!
0
Niemcy nawet drugim składem cisną!
15
Atletico to ma z niego pociechę
0
https://www.instagram.com/p/BV4-oRZAvTN/?taken-by=denissuarezfernandez
Tu masz zdjęcie z jego mamą
2
Arka Gdynia zaczyna od 3 rundy. O to Ci chodziło
0
Już poprawione. Sam się uśmiałem z mojego błędu
3
Poprzedni turniej Pucharu Konfederacji był o niebo lepszy
0
Widocznie nasza szkółka staje się oknem wystawowym dla innych klubów