0

Meksyk pokonał Panamę 1-0 i porażce USA awansował na MŚ w Rosji

0

Tak, rzeczywiście! To forum coraz bardziej staje się gorsze, przez większości użytkowników w wieku gimnazjalnym. Jest mi smutno że zarządowi Barcelony nic nie wychodzi po naszej myśli, ale nic nie możemy na to poradzić. Prędzej czy później nastaną lepsze czasy, tylko nie wiadomo dokładnie kiedy. Zdecydowana większość użytkowników jest po prostu rozpieszczona, tym że nie może się pogodzić do ostatnich porażek Barcelony na szczeblu sportowym i myślą że co sezon Barcelona będzie zdobywała tryplet

0

Szacunek, że używa wulgaryzmów! Ja tam wolę by skasował konto i już by się nie pojawił tu NIGDY WIĘCEJ

2

Bardziej mnie smuci i denerwuje to, jacy tu są użytkownicy na tej stronie niż atmosfera wokół zarządu Barcelony

0

Mam nadzieję że piłkarze wyciągną wnioski z tego "małego blamażu" i pokażą że są drużyną godzien ćwierćfinalisty euro! Naprzód biało-czerwone orły!

0

Mieliśmy być trzecią drużyną w rankingu a dostajemy już 3 w plecy!

0

Razem ze swoim mężem Marcinem Feddkiem

10

28 lat temu zginął w wypadku samochodowym Kazimierz Deyna :(

0

Oby Piotrek okazał się lepszy

15

Ter Stegen w wyjściowym składzie Niemiec na mecz z Czechami

0

A na Pucharze Narodów Afryki jakoś potrafili zdobyć tytuł. Wytłumacz mi to?

0

2-1 dla naszych

0

Myślisz już do przodu

0

Smutno mi Boże....

1

Na podsumowanie przyjdzie czas po sezonie!

0

Arda "Sknerus" Turan!

0

Ja mam propozycję by dać sobie już spokój z tematami o transferach, zarządzie czy tym wotum nieufności i sobie podyskutować o dzisiejszym meczu Polaków. Jaki obstawiacie wynik? Ja strzelam że wygramy 2-1.

0

Płaczem ze smutku

1

Jedną tylko

0

Poczekaj. Ma dopiero 22 lata. Może gdzieś udowodni swoje oblicze, ale jednak w innym miejscu niż Barcelona

4

Munir El Haddadi kończy dziś 22 lata
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=28666

1

Same ciekawe wyniki dzisiaj padły. Bułgaria lepsza od Szwecji, Bośnia prowadząc 2-0 nagle w drugiej połowie w ciągu 11 minut daje sobie wbić 3 bramy w rezultacie przegrywając z Cyprem. Grecja tylko remisuje u siebie z Estonią. Jak to dobrze że nie miałem dzisiaj zamiaru obstawiać meczy

0

Francja - Holandia na super polsat

9

Zdecydowanie wolę Dembele, mimo że Mbappe to wydaje się klasyczna 9

1

Japonia pokonuje Australię i awansuje na MŚ w Rosji

1

3x NIE! Musimy mieć kogoś w rezerwie na skrzydlo!

0

Aurier w Tottenhamie

2

Loic Remy ma przejść do Las Palmas (El Mundo Deportivo)

0

Nani przechodzi do Lazio. Ma kosztować 8,00 mln euro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?