kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dziwnie jest oglądać Arsenal w LE
1
Dopiero będzie można powiedzieć gdy zacznie się 1/16 finału, wtedy dojdą też drużyny z trzecich miejsc z grup z LM
1
Real Sociedad lub Arsenal
2
Licząc cały świat
1. Los Angeles 2. Barcelona 3. San Francisco 4. Rio de janeiro 5. Durban
Licząc tylko Europę
1. Barcelona 2. Valletta 3. Stambuł 4. Nicea 5. Budapeszt
Choć byłem tylko w tych dwóch europejskich miastach, to jednak pozostałe mam zamiar w przyszłości zobaczyć
2
No tak, ale szkoda mi trochę Jaspera, żeby taki bardzo dobry bramkarz siedział przez cały sezon ligowy na ławce. Nie mówię że z Matsem ma się co mecz wymieniać, ale żeby chociaż tych dziesięć meczy w La Lidze stanął między słupkami
6
Chciałbym żeby w spotkaniu ligowym z Getafe stanął w bramce Cillessen. On też powinien otrzymywać szansę gry w pierwszym składzie
0
W artykule jest błąd. Messi nie debiutował na Donbass Arenie (nie było wtedy takiego stadionu) tylko na innym, byłym już stadionie Szachtara Donieck (http://www.worldstadiums.com/stadium_pictures/europe/ukraine/donetsk_lokomotiv.shtml)
0
Te klauzule odstępnego są chore! Jeżeli są w Hiszpanii to powinny być wszędzie, albo w ogóle nie powinno ich być wszędzie.
0
Wreszcie! Nie mogłem się doczekać!
0
Mógłby być jeszcze jakiś transfer do jakiegoś czołowego klubu, ale powoli dobija do trzydziestki, więc może być trudno
0
Nie chcę mi się wierzyć
1
Legia poszła przykładem Lecha i zatrudniła Chorwata, ale takiego "bez szału". Szkoda mi Jacka Magiery
0
Super początek w LM! Oby tak dalej, aż do finału! VeB!
5
Wreszcie Buffon pokonany!!!!!
0
Gigi mimo wieku w fantastycznej formie!
0
1. Barcelona
2. Finał - wygrana
3. Liverpool
4. Man Utd
5. Messi
6. Lewy
13
Jakub Rzeźniczak w wyjściowym składzie Qarabagu na mecz z Chelsea
0
Fajnie, że Dembele i Semedo od 1 minuty! VeB!
0
Już są :D
0
Może do tortu potrzebował :)
11
:D
0
Cadiz, Tenerife, Granada
9
Zieliński gol!!!!
0
W sumie dobre rozwiązanie, nie jestem zwolennikiem pozyskiwania piłkarzy w zimowym okienku transferowym
0
Też się zgadzam! Ciekawy filmik!
0
Bez Arka i Piotrka Napoli rozpoczyna mecz :(
2
Dobry meczyk przed trudnym spotkaniem z Juve! Hat-triczek Leo, asysta Dembele, dobre zawody Semedo, Alby i Gomesa, Oby tak dalej, a będzie szło jak z górki! VeB!
13
Bayern na kolanach!
0
Skład Barcy na mecz z Espanyolem:
17
Miłego kibicowania :)