kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Real nie ma wcale daleko
0
Mathieu mimo wieku w wyśmienitej formie!
0
Qarabag gol!!!!! Ale atmosfera na stadionie!
0
Jeszcze Korona
0
Wczoraj Piast Gliwice pożegnał się z Pucharem Polski, dziś żegnamy kolejny klub z Ekstraklasy Termalice, która nie sprostała Chojniczance
0
Jestem ciekaw jutrzejszego meczu Chojnicznka - Termalica
0
0
Były zawodnik Barcelony Ricardo Quaresma obchodzi dziś 34 urodziny. Epizodu na Camp Nou jednak niestety nie zaliczy do udanych. To jego jedyna bramka w barwach Blaugrany
0
Bayern zgłosił do LM powracającego z emerytury piłkarskiej Toma Starke, by mógł zastąpić kontuzjowanego Manuela Neuera
0
Efektowna bramka Guarina
3
Brawa dla bramkarza!
0
Wiem tylko tyle. Ale uważam że jakby miał już kiedyś przyjść do Nas, to musiałby się najpierw sprawdzić w jakiejś o wiele lepszej lidze niż szkocka
0
To jest napastnik
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Nigdy w życiu! Teraz gdy pokazał swoją prawdziwą twarz to broń Panie Boże!
0
http://www.fcbarca.com/liga-typerow/liga-16/specjalna-38
0
Nie, to był Borek
4
Niech rozegra na razie pełny sezon w Barcelonie B. Nie ma co na siłę go już wprowadzać do pierwszego zespołu, ma dopiero 19 lat. Może jeśli będzie okazja (zawieszenia, kontuzje innych zawodników) to znajdzie się w kadrze Barcelony na ligowy mecz z jakąś tam średnią drużyną i tym dostanie szansę rozegrania paru/kilkunastu minut albo nawet całego meczu, na co też bardzo liczę. A jak wiadomo jest też ważną postacią w rezerwach, odgrywa tam bardzo ważną rolę, żeby pomóc drugiej drużynie utrzymanie się w Segunda Division
46
Współczuje chłopakowi :(
1
Kamil Glik po raz czwarty w tym sezonie jedenastce kolejki Ligue 1
0
Beko zostało sponsorem Barcelony w 2014
Turan przyszedł do Barcy w 2015
1
To teraz niech Olympiakos zatrudni Jacka Magierę, jak ma być taka regularność :D
0
Reprezentant Polski, powołany na mecze eliminacyjne Kamil Wilczek strzela decydującego o zwycięstwie gola w 90 minucie dla swojego klubu Brøndby
0
Glik to tam kariery nie zrobił, tak samo Darmian
12
Widzę że Stępiński w debiucie w Chievo strzelił gola! Oby tak dalej!
0
Miłych wrażeń :)
6
Zabawne :)
https://x.com/IFTVofficial/status/909864221562859521
2
Cieszę się że miałem przyjemność być na tym stadionie, jak też chyba większość użytkowników. Wspaniały, budzący podziw (choć już postarzały) obiekt z niesamowitą historią!
0
Bardzo dobrze sobie uchrzcili setkę wystęów
0
Wreszcie El Pistolero!!!!!!!!!!!!