2

Real nie ma wcale daleko

0

Mathieu mimo wieku w wyśmienitej formie!

0

Qarabag gol!!!!! Ale atmosfera na stadionie!

0

Jeszcze Korona

0

Wczoraj Piast Gliwice pożegnał się z Pucharem Polski, dziś żegnamy kolejny klub z Ekstraklasy Termalice, która nie sprostała Chojniczance

0

Jestem ciekaw jutrzejszego meczu Chojnicznka - Termalica

0

0

Były zawodnik Barcelony Ricardo Quaresma obchodzi dziś 34 urodziny. Epizodu na Camp Nou jednak niestety nie zaliczy do udanych. To jego jedyna bramka w barwach Blaugrany

0

Bayern zgłosił do LM powracającego z emerytury piłkarskiej Toma Starke, by mógł zastąpić kontuzjowanego Manuela Neuera

0

Efektowna bramka Guarina


3

Brawa dla bramkarza!

0

Wiem tylko tyle. Ale uważam że jakby miał już kiedyś przyjść do Nas, to musiałby się najpierw sprawdzić w jakiejś o wiele lepszej lidze niż szkocka

0

To jest napastnik

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Nigdy w życiu! Teraz gdy pokazał swoją prawdziwą twarz to broń Panie Boże!

0

Nie, to był Borek

4

Niech rozegra na razie pełny sezon w Barcelonie B. Nie ma co na siłę go już wprowadzać do pierwszego zespołu, ma dopiero 19 lat. Może jeśli będzie okazja (zawieszenia, kontuzje innych zawodników) to znajdzie się w kadrze Barcelony na ligowy mecz z jakąś tam średnią drużyną i tym dostanie szansę rozegrania paru/kilkunastu minut albo nawet całego meczu, na co też bardzo liczę. A jak wiadomo jest też ważną postacią w rezerwach, odgrywa tam bardzo ważną rolę, żeby pomóc drugiej drużynie utrzymanie się w Segunda Division

46

Współczuje chłopakowi :(

1

Kamil Glik po raz czwarty w tym sezonie jedenastce kolejki Ligue 1

0

Beko zostało sponsorem Barcelony w 2014
Turan przyszedł do Barcy w 2015

1

To teraz niech Olympiakos zatrudni Jacka Magierę, jak ma być taka regularność :D

0

Reprezentant Polski, powołany na mecze eliminacyjne Kamil Wilczek strzela decydującego o zwycięstwie gola w 90 minucie dla swojego klubu Brøndby

0

Glik to tam kariery nie zrobił, tak samo Darmian

12

Widzę że Stępiński w debiucie w Chievo strzelił gola! Oby tak dalej!

0

Miłych wrażeń :)

6

2

Cieszę się że miałem przyjemność być na tym stadionie, jak też chyba większość użytkowników. Wspaniały, budzący podziw (choć już postarzały) obiekt z niesamowitą historią!

0

Bardzo dobrze sobie uchrzcili setkę wystęów

0

Wreszcie El Pistolero!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?