kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zadam takie pytanie? Jakbyście mogli brać udział w głosowaniu o najlepszego piłkarza na świecie za miniony rok i byłaby możliwość wyboru między Messim a Lewandowskim to kogo byście wybrali, zakładając że obaj by mieli fenonemalne statystyki za konkretny rok kalendarzowy. Ja bez dwóch zdań wybrałbym Lewego
0
Chyba Cafe Futbol na Polsat Sport
0
Mówię Wam, dzisiaj wygrywamy 3-0. Wszystkie gole strzela Lewandowski, tym samym zostając królem strzelców eliminacji!
1
Ja jestem z Bydgoszczy, ale masz jakąś konkretną branżę na myśli?
0
Polsat Sport
0
Porcja paru tweetów
https://x.com/Jagodzinski92/status/916719166396293121
https://x.com/Pioterpan/status/916717068367560704
1
Jasper Cillessen w wyjściowym składzie Holandii na mecz z Białorusią
1
Chyba Bośnia-Belgia
4
Umtiti i Digne w wyjściowym składzie Francji na mecz z Bułgarią
Nelson Semedo w wyjściowym składzie Portugalii na mecz z Andorą
0
Czy AS to rzetelne źródło, czy tylko ich wymysł?
1
Niech się najpierw zakwalifikują, wtedy będzie można mówić!
4
To ja jeszcze dodam też Niemców
0
Hiszpania razem z Brazylią to według mnie główni faworyci Mundialu
0
Sprawdziłem i też nie mogę
0
Dwa lata temu w końcówce eliminacji Euro 2016 też zmienili trenera i teraz musiało się tak samo zdarzyć
0
To jest mało prawdopodobne, jak United jest w gazie
1
A gdzie miałby niby wrócić Sir Alex Ferguson?
2
I bardzo dobrze! To się już powinno stać latem. Będzie musiał się zgodzić na obniżkę pensji, bo tak to raczej nie znajdzie nigdzie miejsca.
1
Komentarz usunięty
2
Islandia (330 tys. mieszkańców) lepsza od Turcji (80 mln mieszkańców). Jak widać ilość populacji nie wchodzi w rachubę
11
Brawo Islandia!
1
Ładnie Islandia ciśnie!
2
Oni już nie mogą tam wystąpować
1
Tak naprawdę to spodziewałem się jakiegoś łatwego zwycięstwa naszych młodziaków, gdyż Finlandia nie jest jakaś mocna
2
Już niestety 3-3 :(
1
Jest Pique, jest moc!
1
Bardzo dobry news! Jeszcze tylko Messi pozostał!
5
Co ten biedny Leo musi przeżywać z tą swoją reprezentacją
0
Albo remis bezbramkowy albo bramkowy
0
Teraz pora oglądać Czarnogóra-Dania i modlić się żeby nie padła żadna bramka