kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wszyscy tak mają
5
Co za sytuacja na meczu w Tanzanii
0
Ciekawie zapowiadający się weekend
https://x.com/FootbalIFact/status/918814768861007872
0
Fajna okładka Mundo, gdzie Iniesta całuje herb Barcelony
0
Już rozegrał
http://www.fcbarca.com/79389-jubileuszowy-mecz-javiera-mascherano-przeciwko-las-palmas.html
2
Te najlepsze komentarze są tylko z artykułów, a nie z La Rambli
8
Martin Ødegaard
1
TurboGrosik w młodości
https://x.com/GrosickiKamil/status/918461793583984641
1
Wczoraj była taka ankieta
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-5718035.html
1
Kiedy kończy się to głosowanie, bo nudne już się robi to zachęcanie do głosowania jak i ciągłe podawanie wyników?
5
Tylko POLSKA!
2
Fajnie by było zobaczyć Peru na mundialu. To oni będą faworytem w dwumeczu barażowym z Nową Zelandią
2
Tak to jest
1
Brawa dla Argentyny! Messi uratował reprezentację od wstydu. Wielka szkoda, że Chile odpadło, tak samo również USA z CONCACAF, ale tu mamy przynajmniej debiutanta Panamę
0
I nie zobaczymy na Mundialu brązowych medalistów z poprzednich mistrzostw. Miejmy nadzieję, że jednak srebrni nie podzielą losu Holandii
2
Dobre
https://x.com/J_Krecidlo/status/917719445329580034
0
Na Eleven chyba tylko
2
Czego to ludzie nie wymyślą
2
Islandia jedzie na mundial! Wielkie brawa!
0
Jutrzejsza okładka PS
0
Na żadnym polskim niestety
6
Setny mecz w reprezentacji rozgrywa
4
Wyjściowy skład Hiszpanii na mecz z Izraelem
2
Takie coś może tylko zmotywować Argentynczyków do zwycięstwa
1
https://x.com/LordMajkelus/status/917071361981472768
0
1 grudnia
1
Na czas mundialu wizy zostaną zniesione dla uczestników mistrzostw świata
0
Brawo Polacy! Jesteśmy na mundialu! Cały naród polski Was kocha!
0
Co za emocje!
0
Nasz kochany Lewy!