kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Toć jest
2
Panowie, pokażcie że nawet w cieniu takich zamieszek potraficie grać! Po ZWYCIĘSTWO! Zróbcie to dla waszych kibiców, zwłaszcza tych z Katalonii! VeB!
1
Ma typ nierówno pod sufitem
6
Już to wcześniej napisałeś
1
Dość napięta sytuacja, oby skończyło się bez żadnych incydentów czy tam nawet bez walkoweru
6
Nie przesadzaj! To jest strona poświęcona piłce nożnej, a nie polityce
0
Żeby takie rzeczy działy się w XXI wieku w europejskim państwie to jest po prostu skandal
1
Zdecydowanie gospodarka Hiszpanii dużo by straciła na odłączeniu się Katalonii
7
Miło się czyta takie opinie od kibica Realu
0
Można było się spodziewać
0
Preferuję skład Mundo, choć za Deulo wolałbym Denisa
2
Nie, hiszpański rząd nie uznaje tego referendum
1
Poszukałem i znalazłem taki filmik
https://x.com/FranceNews24/status/914202535933693954
Oby wszyscy ranni doszli do siebie
1
A co się stało?
1
Szkoda, że tak Paco jest ostatnio pomijany. Liczyłem również na to że Digne dostanie też szansę wyjścia w podstawowym składzie
10
Bardzo ciekawy wywiad. Kto by się spodziewał gdy grał w ŁKS-ie, że kiedyś zostanie zawodnikiem Barcelony. Chyba nikt. Ja z całego serca życzę mu żeby dołożył swoją cegiełkę do sukcesów Barcelony
1
Grosik z brameczką i szampanem. Jutro wystąpi w programie Cafe Futbol
0
W jutrzejszym programie Cafe Futbol gościem będzie reprezentant Polski Kamil Grosicki. Program o godz. 11:00 na antenie Polsatu Sport. Może być to ciekawy odcinek!
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-09-30/kamil-grosicki-gosciem-cafe-futbol-czekamy-na-pytania/
0
A co ty się tak mnie czepiasz kolego? Wydawało mi się inaczej, nie mogę wyrazić swojego zdania, mimo że Callejon dobrze się sprawuje w Napoli to nie znaczy że w reprezentacji będzie tak samo i mogę powiedzieć że wolałbym i tak Williamsa w reprezentacji. Ty masz swoje zdanie, a ja mam swoje
3
Mnie drażnią ludzie pijący alkohol w autobusach, tramwajach czy na przystankach
0
Reprezentacja Hiszpanii raczej by nie straciła jakości
0
To tylko takie moje przypuszczenia, nie musisz się ze mną zgadzać. A ligi włoskiej nie oglądam, więc nie mam pojęcia jak się tam sprawuje Callejon
3
Za Illaramendiego bardziej by pasował Sergi Roberto, a za Callejona chociażby Inaki Williams
16
Fajna ta okładka Sportu
0
Tak. Zastąpił go Willy Sagnol (tymczasowo)
0
0
Takie rzeczy to tylko w polskiej A-klasie
http://www.gol24.pl/nizsze-ligi/a/ale-gol-z-wolnego-i-to-w-99-min-strzelcem-bramkarz-wideo,12519272/
4
Jeżeli reprezentacja Polski po październikowych meczach awansuje na mundial to 13 listopada zagra mecz towarzyski z Meksykiem w Gdańsku
Drugim przeciwnikiem ma być Urugwaj (mecz 9/10 listopada w Warszawie)
0
http://www4.videoo.info/
0
A Arsenal co tak na luzie podchodzi do Ligi Europy, że wystawia taki słaby skład