0

Toć jest

2

Panowie, pokażcie że nawet w cieniu takich zamieszek potraficie grać! Po ZWYCIĘSTWO! Zróbcie to dla waszych kibiców, zwłaszcza tych z Katalonii! VeB!

1

Ma typ nierówno pod sufitem

6

Już to wcześniej napisałeś

1

Dość napięta sytuacja, oby skończyło się bez żadnych incydentów czy tam nawet bez walkoweru

6

Nie przesadzaj! To jest strona poświęcona piłce nożnej, a nie polityce

0

Żeby takie rzeczy działy się w XXI wieku w europejskim państwie to jest po prostu skandal

1

Zdecydowanie gospodarka Hiszpanii dużo by straciła na odłączeniu się Katalonii

7

Miło się czyta takie opinie od kibica Realu

0

Można było się spodziewać

0

Preferuję skład Mundo, choć za Deulo wolałbym Denisa

2

Nie, hiszpański rząd nie uznaje tego referendum

1

Poszukałem i znalazłem taki filmik
https://x.com/FranceNews24/status/914202535933693954
Oby wszyscy ranni doszli do siebie

1

A co się stało?

1

Szkoda, że tak Paco jest ostatnio pomijany. Liczyłem również na to że Digne dostanie też szansę wyjścia w podstawowym składzie

10

Bardzo ciekawy wywiad. Kto by się spodziewał gdy grał w ŁKS-ie, że kiedyś zostanie zawodnikiem Barcelony. Chyba nikt. Ja z całego serca życzę mu żeby dołożył swoją cegiełkę do sukcesów Barcelony

1

Grosik z brameczką i szampanem. Jutro wystąpi w programie Cafe Futbol


0

W jutrzejszym programie Cafe Futbol gościem będzie reprezentant Polski Kamil Grosicki. Program o godz. 11:00 na antenie Polsatu Sport. Może być to ciekawy odcinek!
http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2017-09-30/kamil-grosicki-gosciem-cafe-futbol-czekamy-na-pytania/

0

A co ty się tak mnie czepiasz kolego? Wydawało mi się inaczej, nie mogę wyrazić swojego zdania, mimo że Callejon dobrze się sprawuje w Napoli to nie znaczy że w reprezentacji będzie tak samo i mogę powiedzieć że wolałbym i tak Williamsa w reprezentacji. Ty masz swoje zdanie, a ja mam swoje

3

Mnie drażnią ludzie pijący alkohol w autobusach, tramwajach czy na przystankach

0

Reprezentacja Hiszpanii raczej by nie straciła jakości

0

To tylko takie moje przypuszczenia, nie musisz się ze mną zgadzać. A ligi włoskiej nie oglądam, więc nie mam pojęcia jak się tam sprawuje Callejon

3

Za Illaramendiego bardziej by pasował Sergi Roberto, a za Callejona chociażby Inaki Williams

16

Fajna ta okładka Sportu

0

Tak. Zastąpił go Willy Sagnol (tymczasowo)

0

0

4

Jeżeli reprezentacja Polski po październikowych meczach awansuje na mundial to 13 listopada zagra mecz towarzyski z Meksykiem w Gdańsku


Drugim przeciwnikiem ma być Urugwaj (mecz 9/10 listopada w Warszawie)

0

0

A Arsenal co tak na luzie podchodzi do Ligi Europy, że wystawia taki słaby skład

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?