0

I kolejny hat-triczek!

1

Chciałem gola Denisa i zobaczyłem :)

1

Jeszcze jakby Denis strzeliłby bramkę, byłbym mega zadowolony!

0

Brawo PAULINHO!

2

Ważne że gra Denis i Paulinho!

1

Liczę na kolejną bramę Paulinho!

0

Kolejny zespół Ekstraklasy poza burtą Pucharu Polski

5

Imię i nazwisko typowo tureckie

0

0

Mamy sentyment do tego nazwiska

0

Polecam "Finanse i rachunkowość przedsiębiorstw" bożeny padurek. Ja taką książkę miałem w technikum

0

Tylu złotych piłek ile ma Messi raczej mu się nie uda, choć życzę mu jak najlepiej jak w karierze klubowej tak i reprezentacyjnej

0

9 punktów uzyskałem

0

Chcesz założyć dziecku pięcioletniemu konto w banku? Ja dopiero swoje założyłem gdy miałem 21 lat. Jak już to polecam Bank Millenium

0

Bank Millenium

3

Młodziutki Pietro Pellegri (16 lat) z Genoi strzela dziś dwie brameczki w ligowym meczu z Lazio

1

Udało nam się w ostatniej edycji Pucharu Króla

3

Bo się musi ogrywać w rezerwach. W pierwsźej drużynie miałby nijakie szanse na występy. Prędzej czy później awansuje do pierwszej drużyny. Oby!

0

Ciężki dylemat pomiędzy Denisem a Gerardem. Wybrałem jednak Deulo

0

Z beniaminkiem zawsze łatwo idzie

0

20:45

0

Jak nie wczoraj Bednarek, to dzisiaj Kapustka znów na ławce!

1

Milik i Zieliński rozpoczynają mecz ligowy na ławce rezerwowych Napoli, podobnie jak Linetty, Bereszyński, Kownacki z Sampdorii

0

Będzie mu bardzo ciężko!

0

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia! Przy okazji może się zacząć uczyć języka hiszpańskiego, co mu się bardzo przyda w komunikacji.

0

Bądźmy dobrej myśli, że to może być ostatnia taka kontuzja Demebele i będzie w przyszłości stanowił w większości o sile Barcelony

0

I jeszcze Bojan też gra

0

Najbardziej mnie w tej drużynie zaskakuje skuteczność Bruno Fernandesa. Niby to środkowy pomocnik, a na sześć rozegranych meczy strzelił już 5 bramek!

0

Ok, już zrozumiałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?