kubix05
Dołączył/a: maj 2015
Bydgoszcz
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I kolejny hat-triczek!
1
Chciałem gola Denisa i zobaczyłem :)
1
Jeszcze jakby Denis strzeliłby bramkę, byłbym mega zadowolony!
0
Brawo PAULINHO!
2
Ważne że gra Denis i Paulinho!
1
Liczę na kolejną bramę Paulinho!
0
Kolejny zespół Ekstraklasy poza burtą Pucharu Polski
5
Imię i nazwisko typowo tureckie
0
http://matematyka.pisz.pl/strona/3421.html
0
Mamy sentyment do tego nazwiska
0
Polecam "Finanse i rachunkowość przedsiębiorstw" bożeny padurek. Ja taką książkę miałem w technikum
0
Tylu złotych piłek ile ma Messi raczej mu się nie uda, choć życzę mu jak najlepiej jak w karierze klubowej tak i reprezentacyjnej
0
Chyba było już kiedyś o tym zawodniku tutaj mowa
http://www.sport.pl/pilka/7,65080,22392468,premier-league-barcelona-podkradnie-wielki-talent-manchesteru.html#BoxSportLink
0
9 punktów uzyskałem
0
Chcesz założyć dziecku pięcioletniemu konto w banku? Ja dopiero swoje założyłem gdy miałem 21 lat. Jak już to polecam Bank Millenium
0
Bank Millenium
3
Młodziutki Pietro Pellegri (16 lat) z Genoi strzela dziś dwie brameczki w ligowym meczu z Lazio
1
Udało nam się w ostatniej edycji Pucharu Króla
3
Bo się musi ogrywać w rezerwach. W pierwsźej drużynie miałby nijakie szanse na występy. Prędzej czy później awansuje do pierwszej drużyny. Oby!
0
Ciężki dylemat pomiędzy Denisem a Gerardem. Wybrałem jednak Deulo
0
Z beniaminkiem zawsze łatwo idzie
0
20:45
0
Jak nie wczoraj Bednarek, to dzisiaj Kapustka znów na ławce!
1
Milik i Zieliński rozpoczynają mecz ligowy na ławce rezerwowych Napoli, podobnie jak Linetty, Bereszyński, Kownacki z Sampdorii
0
Będzie mu bardzo ciężko!
0
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia! Przy okazji może się zacząć uczyć języka hiszpańskiego, co mu się bardzo przyda w komunikacji.
0
Bądźmy dobrej myśli, że to może być ostatnia taka kontuzja Demebele i będzie w przyszłości stanowił w większości o sile Barcelony
0
I jeszcze Bojan też gra
0
Najbardziej mnie w tej drużynie zaskakuje skuteczność Bruno Fernandesa. Niby to środkowy pomocnik, a na sześć rozegranych meczy strzelił już 5 bramek!
0
Ok, już zrozumiałem