0

no genialnie ze w polsacie bedzie ;)

ciekawe tyko kto bedzie komentowac i jakie skladziki beda w meczu. mam nadzieje ze Ibra wreszcie trafi i ze wygramy kolejne trofeum :D

0

no to sie zapowiada ciekawy pojedynek z interem:) Jesli chodzi o reszte druzyn to mysle ze damy sobie rade z nimi.

0

a losowanie na jakim kanale bedzie?

0

@ Campeone!!

niestety nie mam tvp sport;/ na mojej kablowce to nie ma tak wybajerowanych kanalow. jakby bylo na polsacie sport albo PS extra to bym ogladal.

0

mecz iekny, ale po bramie na 1-0 Mesiego mnie odcielo ;/

mam nadzieje ze do rana ktos uploaduje wszystkie gole :)

Dobranoc wszystkim:)

0

no to widze ze Pep wytoczyl najlepsze dziala :D

mam nadzieje ze tym razem Ibra trafi do bramki :)

0

ja tez chcialbym Cesca w Barcelonie juz teraz ale niestety taki transfer na ta chwile jest niewykonalny :(

On by bardzo dobrze gral w naszej druzynie ale trzeba czekac. Lawy by nie grzal, bo myle zeby Pep zastosowal rotacje.

0

No po tym meczu to czuje ze nasza nowa '9' bedzie sie dobrze spisywac, juz sie z Messim umie zgrac wiec jesli to samo bedzie z Henrym to znowu bedzie znakomity atak :)

a z mlodych to Gai bardzo dobrze sie zaprezentowal.

szkoda tylko tej poprzeczki i slupka to by sie zrobilo 2-1 ale statystyka strzalow pokazuje jak mecz wygladal :D

pozdrawiam

0

jak narazie to spodziewalem sie nieco wiecej po Ibrze, a swoja droga to sedzia sie wydaje slepy na faule mancity;/ czyzby szejkom tak zalezalo na tym pucharze ze sedziego przekupili?

0

ja mysle ze nagrody zostana pryznane tak:

BR- Valdes

OBR- Terry

POM- Xavi

ATK- Messi

najlepszy w sezonie- Messi

brakuje mi Puyola w nominacjach na najlepszego obronce.

Widac w akzdym razie ze Barca w sezonie 08/09 dominowala i oby tak bylo w obecnym sezonie :)

0

Pogloski pogloskami, ale od 2 lat co roku kupowalismy kogos z Arsenalu :P Moze zarzad chce podtrzymac ta tradycje i koniecznie kogos wyjac? W kazdym razie ja chcialbym zeby jeszce Barca kupila z 2 zawodnikow (defensywny pomocnik i obronca) czuje ze dopiero wtedy kadra bedzie kompletna

0

zabawne :D

szejkowie widac mysla ze moga wszystkich kupic.

0

"Bez wątpienia nieobecność Zalatana i Iniesty" zalatan a kto to jest :P

drobne do poprawki;)

a co do tej dwojki to nie moge sie doczekac az zagraja, Zlatan musi udowodnic swoja wartosc, a Iniesta jak zawsze pokazac co umie, to za co go uwielbiamy:)

0

Z tej trojki to mysle ze jedynie uda sie Mate wyjac. L'pool nie odda Mascherano bo maja juz 1 luke po sprzedazy alonso, a Czyhrynskiego nie pusci Szachtar no chyba ze zdarzy sie jakis cud.

Chcialbym ich w Barcie ale to sie nie uda w tym okienku.

0

Eto'o najleiej sie prezentowal w koszulce Barcy. Dziekuje mu za wszystko co zrobil dla nas. Mam nadzieje ze gdy Barca spotka sie z Interem to on nie bedzie zbytnio okazywać radości ze zdobycia ewentualnego gola.

0

a Pep sie obcial :P

jesli chodzi o Zlatana to mam nadzieje ze sie szybko przyzwyczai do Barcelony i ze szybko bedzie mogl wrocic do treningow po urazie reki. Ale ciezko mi bedzie sie przyzwyczaic ze Eto'o juz nie ma w skladzie:(

0

chudy

misie wydaje ze bedzie mial 9 na plecach, a jesli Guddy odejdzie to moze nawet 7 miec.

watpie ze jakis inny

0

szkoda ze zarzad sie z Eto'o nie dogadal, bo zlatan jest w moim odczuciu gorszy od niego. a cena transferu? to mysle ze jakby Laporta chcial udowodnic perezowi ze tez umie wydac mnostwo kasy na 1 gracza.

0

mnie nie interesuje jaki numer na plecach bedzie mial bo numerki niegraja. wazne zeby lewa strona nikt sie nie przedostal:) zapowiada sie ciekawa rywalizacja miedzy Abidalem i Maxwellem.

mam nadzieje ze jakos ta prezentacje da sie obejrzec przez neta.

0

ja mysle ze to jest kwestia max 2 tygodni jak zobaczymy go w koszulce Barcy:)

ps. w kalendarium jest blad a przynajmniej tak mi sie wydaje (data transferu Abidala)

0

jesli chodzi o atak to ja widze tylko Ville. duzo strzela i naprawde sie szybko w Barcelonie przyzwyczai do zespolu.

0

Yaya musi zostac niech lepiej on dostnie czego chce bo nie wyobrazam sobie Barcy bez Toure

0

nie da sie ukryc ze GD beda o wiele ciekawsze ale czy real cos wygra? mysle ze max uda im sie puchar krola wygrac. z reszta niech sobie kupuja kogo chca i tak Barca jest najlepszym klubem :)

0

po 1. zdecydowanie wole Eto'o

po2. Eto'o+20mln za zlatana no chyba ich glowa boli jesli jakas doplata to tylko na konto Barcy

0

no jest naprawde zajefajnie ja nie wiem jak ja dzisiaj zasne :D no potrojna korona cos niesamowite :) szkoda ze nie wpadla brama na 3-0 ale jakie to ma znaczenie grunt zeby wygrac a to sie nam udalo :)

Barca Baaaarca Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaarcaaa!!!!

0

no 3 korony sezon jak marzenie :)

no naprawde tylko pogratulowac naszym chłopakom tak dobregosezonu i oczywiscie tez Guardioli bo poprostu gdyby nie on to nie wiem czy bysmy wszystko wygrali:)

BAAAAAAAAAARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

no to fajnie z jego strony ze nam kibicuje. a co do skladu to jest ok ale boje sie ze Busquetsa zezre waga spotkania

0

ja mysle ze pep powinien dzisiaj wystawic max 2 graczy z Barcy Atletic zeby panowie pamietali jak to jest na murawie bo treningi treningami ale warto zeby zagrali teraz a ze rekordzik przy okazji moze pasc to juz ze tak powiem przy okazji ;)

0

no stroje sa zajefajne :) bardzo mi sie podoba duza ilosc bordowo-granatowych paskow :) musze sobie taka koszulke sprawic:D stroj wyjazdowy tez fajny chociaz te wyjazdowe z obecnego sezonu sa moim zdaniem ladniejsze.

0

mam nadzieje ze Pep wymysli rozwiazanie zeby Busquets nie gral. dobrze gra ale mysle ze nie na tyle zeby zagrac w finale LM no przynajmniej nie od 1. minuty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?