kukurydz
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no fakt ze z ta obrona to najlatwiejsze nie bedzie, ale jesem dobrej mysli i czuje ze Barca w tym sezonie wygra LM mysle ze mecz sie skonczy dogrywka lub karnymi.
0
no jest pieknie :) najwazniejszy tytul juz mamy jeszcze do pelni szczescia brakuje nam wygranej w LM :)
Baaaaarca
0
sklad Barcy jest chyba najmocniejszy jaki szlo wystawic:) ale chelsea tez daje z siebie poteznych ludzi. ale Barca musi dzisiaj wygrac. obstawiam 1-0 albo 2-1 oczywiscie dla Barcelony :)
0
no przyjsc do nas to on moze ale chyba nie mysli ze sobie pogra :P
0
maciek_king
byl ale wynik z tego co pamietam byl 1-0 dla Barcy.
teraz licze na wygrana Barcy u siebie najlepiej do zera:)
0
no cóż najtrudniejszy możliwy rywal, ale liczę na awans Barcelony :) najważniejsze będzie to aby mieć jak najmniej kontuzjowanych zawodników
w półfinale bedzie tez ciężko, ale musimy dac rade :D
0
no oslabienia oni sa my tez mam nadzieje na bezbramkowy remis lub wygrana FCB
0
sama rezerwa ale mam nadzieje ze Pinto nie wpusci bramki no gora 1. Bojan w pierwszym skladzie to fajnie Pep powinien go czesciej wystawiac
0
panowie ja nie poznaje zespołu:(
niedawno byly same zwyciestwa a teraz przeplatanka remis, porazka remis, porazka. mam nadzieje ze Pep nimi nieco wstrząśnie i nastepny mecz to bedzie wygrana bo real juz jest coraz blizej .
Henry bardzo ładnie strzelil to byla jedna z najpiekniejszych bramek w jego karierze w Barcelonie.
0
dopiero sie luty skonczyl a tu uz takie spekulacje. pamietam jak kiedys cos mowiono o transferze C.Ronaldo do Barcy i jakos nic z tego nie wyszlo. wiec narazie z dystansem podchodze do tego transferu ale nie ukrywam ze bardzo bym chcial zobaczyc Francuza w bordowo-granatowych pasach :)
0
śmiechu warte. tamten faul był ewentualnie na żółtą kartke ale co zrobić jak widać korupcja robi swoje
0
żółte mi sie bardzo podobaja:) lepiej nie zmieniac tej koszulki
0
no ja tez nie rozumiem jak mozna umiec wiecej niz 2 jez. obce
ja teraz ucze sie angielskiego i rosyjskiego. anglika rozumiem jak do mnie mowia i dosc opawne zdania uloze, ale mój rosyjski to jest tragedia ale i tak dobrze bo ucze sie go od wrzesnia jak nauczycielka mowi po rusku malo co rozumiem xD
ale fajnie wiedziec że w zespole sa ludzie ktorzy w szkole cos robili chociaz uczyli sie jez. obcych:P
0
Już od poczatku tygodnia nie moge sie tego meczu doczekać:D oby real wpuscil ile sie da i za duzo nie trafili i oby meczyk mi dzialal na necie gdzieś.
0
wujo444:
ja też ale każdemu cos od zycia sie nalezy :D
0
skromnosc przede wszystkim.
no wnerwia mnie ta jego gadka jak sie przechwala jaki to on jest dobry. a prawda taka że w innych klubach są lepsi od niego, złota pilka mu sienie nalezy bo najlepszy pilkarz byłby nieco skromniejszy
0
koniecznie trzeba przedluzyc kontrakt z Eto'o
a Galliani moze ewentualnie kibicować Samuelowi, aby strzelał więcej bramek dla FCBarcelony.
VeB
0
niestety mi sie nie chce sciagac ;/
moze ktos to wstawic w jakies inne miejsce i dac mi znac?
0
świetny meczyk miło sie go ogladało, ale Eto'o jak strzelil 2 bramke to juz czulem ze wygramy wysoko:) i tak też sie stało
VeB
0
ooo ładniej teraz :)
0
a moim zdaniem taki skladzik bedzie wystawiony
VV-Alves,Puyol, Pique/Caceres, Abidal- Yaya, Xavi Busquets- Messi, Eto'o i Iniesta
VeB
0
i jeszcze 1 czy jak skoncze 16 lat pod koniec listopada to tez moge sie zapisac?
0
a na co są te składki członkowskie?
0
ten mecz był wspaniały. strasznie miło sie ogladalo szkoda ze w 2 polowie nie strzelili wiecej bramek, ale mimo to zwyciestwo imponujace :)
VeB
0
tak ja chce Bojana dzisiaj w wyjsciowym skladzie.
i zeby zdobyc dzisiaj 3 pkty
0
no cóż grupa prosta, chciałem zeby zagrać z zenitem, ale zenit jednak trafił na słabszą od FCB hiszpańską drużynę.
VeB
0
BBVA jest nasza:)
0
plantosz widze ze masz poczucie humoru.
A ja mam nadzieje że Alves szybko wróci do gry.
0
oczywiści mi sie bład tez trafił miało być 28-letni :D
0
"8-letni Xavi to piłkarz, który ma jeden z najdłuższych starzy "
staży powinno być
a Xavi spokojnie zdobędzie 2 miejsce:)