0

no fakt ze z ta obrona to najlatwiejsze nie bedzie, ale jesem dobrej mysli i czuje ze Barca w tym sezonie wygra LM mysle ze mecz sie skonczy dogrywka lub karnymi.

0

no jest pieknie :) najwazniejszy tytul juz mamy jeszcze do pelni szczescia brakuje nam wygranej w LM :)

Baaaaarca

0

sklad Barcy jest chyba najmocniejszy jaki szlo wystawic:) ale chelsea tez daje z siebie poteznych ludzi. ale Barca musi dzisiaj wygrac. obstawiam 1-0 albo 2-1 oczywiscie dla Barcelony :)

0

no przyjsc do nas to on moze ale chyba nie mysli ze sobie pogra :P

0

maciek_king

byl ale wynik z tego co pamietam byl 1-0 dla Barcy.

teraz licze na wygrana Barcy u siebie najlepiej do zera:)

0

no cóż najtrudniejszy możliwy rywal, ale liczę na awans Barcelony :) najważniejsze będzie to aby mieć jak najmniej kontuzjowanych zawodników

w półfinale bedzie tez ciężko, ale musimy dac rade :D

0

no oslabienia oni sa my tez mam nadzieje na bezbramkowy remis lub wygrana FCB

0

sama rezerwa ale mam nadzieje ze Pinto nie wpusci bramki no gora 1. Bojan w pierwszym skladzie to fajnie Pep powinien go czesciej wystawiac

0

panowie ja nie poznaje zespołu:(

niedawno byly same zwyciestwa a teraz przeplatanka remis, porazka remis, porazka. mam nadzieje ze Pep nimi nieco wstrząśnie i nastepny mecz to bedzie wygrana bo real juz jest coraz blizej .

Henry bardzo ładnie strzelil to byla jedna z najpiekniejszych bramek w jego karierze w Barcelonie.

0

dopiero sie luty skonczyl a tu uz takie spekulacje. pamietam jak kiedys cos mowiono o transferze C.Ronaldo do Barcy i jakos nic z tego nie wyszlo. wiec narazie z dystansem podchodze do tego transferu ale nie ukrywam ze bardzo bym chcial zobaczyc Francuza w bordowo-granatowych pasach :)

0

śmiechu warte. tamten faul był ewentualnie na żółtą kartke ale co zrobić jak widać korupcja robi swoje

0

żółte mi sie bardzo podobaja:) lepiej nie zmieniac tej koszulki

0

no ja tez nie rozumiem jak mozna umiec wiecej niz 2 jez. obce

ja teraz ucze sie angielskiego i rosyjskiego. anglika rozumiem jak do mnie mowia i dosc opawne zdania uloze, ale mój rosyjski to jest tragedia ale i tak dobrze bo ucze sie go od wrzesnia jak nauczycielka mowi po rusku malo co rozumiem xD

ale fajnie wiedziec że w zespole sa ludzie ktorzy w szkole cos robili chociaz uczyli sie jez. obcych:P

0

Już od poczatku tygodnia nie moge sie tego meczu doczekać:D oby real wpuscil ile sie da i za duzo nie trafili i oby meczyk mi dzialal na necie gdzieś.

0

wujo444:

ja też ale każdemu cos od zycia sie nalezy :D

0

skromnosc przede wszystkim.

no wnerwia mnie ta jego gadka jak sie przechwala jaki to on jest dobry. a prawda taka że w innych klubach są lepsi od niego, złota pilka mu sienie nalezy bo najlepszy pilkarz byłby nieco skromniejszy

0

koniecznie trzeba przedluzyc kontrakt z Eto'o

a Galliani moze ewentualnie kibicować Samuelowi, aby strzelał więcej bramek dla FCBarcelony.

VeB

0

niestety mi sie nie chce sciagac ;/

moze ktos to wstawic w jakies inne miejsce i dac mi znac?

0

świetny meczyk miło sie go ogladało, ale Eto'o jak strzelil 2 bramke to juz czulem ze wygramy wysoko:) i tak też sie stało

VeB

0

ooo ładniej teraz :)

0

a moim zdaniem taki skladzik bedzie wystawiony

VV-Alves,Puyol, Pique/Caceres, Abidal- Yaya, Xavi Busquets- Messi, Eto'o i Iniesta

VeB

0

i jeszcze 1 czy jak skoncze 16 lat pod koniec listopada to tez moge sie zapisac?

0

a na co są te składki członkowskie?

0

ten mecz był wspaniały. strasznie miło sie ogladalo szkoda ze w 2 polowie nie strzelili wiecej bramek, ale mimo to zwyciestwo imponujace :)

VeB

0

tak ja chce Bojana dzisiaj w wyjsciowym skladzie.

i zeby zdobyc dzisiaj 3 pkty

0

no cóż grupa prosta, chciałem zeby zagrać z zenitem, ale zenit jednak trafił na słabszą od FCB hiszpańską drużynę.

VeB

0

BBVA jest nasza:)

0

plantosz widze ze masz poczucie humoru.

A ja mam nadzieje że Alves szybko wróci do gry.

0

oczywiści mi sie bład tez trafił miało być 28-letni :D

0

"8-letni Xavi to piłkarz, który ma jeden z najdłuższych starzy "

staży powinno być

a Xavi spokojnie zdobędzie 2 miejsce:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?