0

trzeba go kupić w tym sezonie. jak sie nie uda teraz to jeszcze można go zimą wziąć go valencia i tak nie gra w CL, więc Silva będzie mógł zagrać w CL.

VeB

0

na wisłę sklad bez messiego jest wystarczający, ale miłoby było zobaczyć jak on szaleje w polu karnym. no cóż wszystkiego miec nie mozna. :(

Dobrze zrobili zostawiają go w pekinie, bo jakby go zabrali to mogłoby spowodować spięia miedzy klubem a zawodnikiem

0

Czarna perła jest lepsza od tego z bajora

0

ja chce jechać, ale mam 2 przeszkody mama i kasa. jezeli 100zł starczy to coś wykombinuję. a jedzie ktoś z WLKP?

0

mi dzisiaj dotarła taka koszulka z Tajlandii.

( kupiona na allegro.pl) nie jest idealna ale na 100% oryginalną mnie najzwyczajiej nie stać :)

0

Numery nie graja, ale fajnie ze Messi dostał 10 i Bojan 11 , ale jak tylko Guddy albo Eto'o odejdzie to Bojan przejmie któregoś z nich numer. ja bym go bardziej z 7 widział

VeB

0

oby wisła pokonała beitar to ja pojade do krakowa:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?