0

w Hiszpani to teraz chyba sieste mają :)

1

@Chwytliwy po szklanie i na rusztowanie

0

@ArterkHD 24h 3 dni wolne
Niestety pracuje po 8 na 3 zmiany

0

@TKWM teatralny

3

Wielka szansa dla Rafinhi
Mam nadzieję że jego kontuzje już będą omijaly i pokaże że miliony nie grają w piłkę a zaangażowanie i poświecenie

1

@Konradomoreno pozdro dla 2 zmiany

0

@BarcaInfo tylko wykup pewnie ze 250 mln

0

@4drian0 Rafinha Arthur

0

@Asturyjczyk a ważył kiedy mniej ten bydlak?

4

Barca zablokowała transfer Bale do Bayernu wypozyczajac tam Cou aby być bliżej sprowadzenia Neya :D
Sport

0

@cinero1996 teraz to strach pieniądze w banku trzymać :D

5

Leon najlepszym zawodnikiem grupy D w turnieju kwalifikacyjnym do IO
FIVB uzasadnia:"to maszyna do zdobywania punktów"

3

Ernest zadowolony jego Bilbao wygrywa

1

@stradomek Cou-de Jong-Raafinha/Arthur

0

Rakieta dum dum na zbawienie

0

@DanielVeB rafinhe de jonga i marca bym zostawił jeszcze :P

1

Klęska urodzaju w ataku :D

3

Spokojnie zaraz się rozkreci

2

@Sirkamillo99 też nie rozumiem fenomenu tego piłkarza

0

Suarez powachal już piłkę?

1

Mogli Jamesa wykupić-nie wykupili chociaż się sprawdził z Cou będzie to samo
Za rok wróci i mam nadzieję że sie tam odbuduje

0

Oficjalnie: the Time podaję że mecz za niecałe 2 godziny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Andrzej jaki podjarany

0

Macie jakieś bardzo długie artykuły sportowe najlepiej o Barcelonie
Siedzę w robocie i się nudzę :D

0

@Deraxium poka.

14

Jutro przed treningiem w szatni zbiórka do puszki na Neymara

1

Rakieta Semedo i 100mln to jeszcze by uszlo

1

@Wilczeq bogaty jesteś przyjacielu

0

@PatrychoO wolałbym żeby odzyl u nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?