kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MESSIah16 Messi Ronaldo Ronaldinho
0
@Colon mi najbardzej podchodzi Dawtona z tych 3 ale jem Kotlin
1
@Janiama luzik
przez przypadek się w półfinale nie znaleźli.pokonali jedną z najlepszych obecnie reprezentacje i nasi siatkarze będą musieli zagrać na najwyższym poziomie
0
@Janiama nie lubisz ich bo są waleczni? :D
4
@Kamiloza91 tabaluga
0
@Chwytliwy nocka sie zbliza
5
@shinthps dzis mam nocke i kibicuje zeby maszyna sie rozdupcyła :D
3
@Kubox wiosna wiosna wiosna to nie ty
0
muzyka z 13 posterunku????
0
@bixmix 2 błędne
mozna i w kazdej akcji brac ale musi byc wygrany challeng
2
gramy u siebie POLACY gramy u siebie :D
20
Vital Heynen do dzienikarki Sport.pl
"masz 5 euro, idz do Primarka za tyle kupisz sobie spodnie a nie dziure ze spodniami"
0
no to teraz zaczyna się turniej
0
Ukraina ciśnie Belgie
0
Vital musiał podyskutować
nie byłby ssoba :D
0
@SeeleyBooth to trzeba jakiegoś Olisadebe zaadoptować
1
Leon show w 2 secie
1
szkoda ze nie mają predkosciomierza
1
nie dość że Leon mało piłek dostaje to jeszcze większość źle wystawione
może by tak Komenda?
0
@Grzesior667 a na jakiej gra pozycji?
0
@Grzesior667 wybacz ale nie będe twoim Allahem ;p :D
1
@Grzesior667 a gdzie gra Rafinha?
0
ajj szkoda ze wybronili ta akcje z wystawką do tyłu
0
@michal26 piękne jest to że jak nasz repka nie grała najlepszej piłki i wyniki były słabe to Ci kibice dopingowali tak samo
0
@Janiama w 2 półfinale juz znamy wygranego w 1 jest sie nad czym zastanowic
0
@michal26 turniej holenderski oprawa polska :D
0
@Stoiczkow będąc reprezentantem Kuby nie mógłby wyjechać grać w europejskich klubach
0
Nowakowski co serwuje w tym secie :D
0
@cules100pro Alisson pewno bo to przecież eksperci głosują
0
@pikass14 raczej za wiele ceny sie nie zmieniają