4

@MESSIah16 Messi Ronaldo Ronaldinho

0

@Colon mi najbardzej podchodzi Dawtona z tych 3 ale jem Kotlin

1

@Janiama luzik
przez przypadek się w półfinale nie znaleźli.pokonali jedną z najlepszych obecnie reprezentacje i nasi siatkarze będą musieli zagrać na najwyższym poziomie


0

@Janiama nie lubisz ich bo są waleczni? :D

4

@Kamiloza91 tabaluga

0

@Chwytliwy nocka sie zbliza

5

@shinthps dzis mam nocke i kibicuje zeby maszyna sie rozdupcyła :D

3

@Kubox wiosna wiosna wiosna to nie ty

0

muzyka z 13 posterunku????

0

@bixmix 2 błędne
mozna i w kazdej akcji brac ale musi byc wygrany challeng

2

gramy u siebie POLACY gramy u siebie :D

20

Vital Heynen do dzienikarki Sport.pl
"masz 5 euro, idz do Primarka za tyle kupisz sobie spodnie a nie dziure ze spodniami"

0

no to teraz zaczyna się turniej

0

Ukraina ciśnie Belgie

0

Vital musiał podyskutować
nie byłby ssoba :D

0

@SeeleyBooth to trzeba jakiegoś Olisadebe zaadoptować

1

Leon show w 2 secie

1

szkoda ze nie mają predkosciomierza

1

nie dość że Leon mało piłek dostaje to jeszcze większość źle wystawione
może by tak Komenda?

0

@Grzesior667 a na jakiej gra pozycji?

0

@Grzesior667 wybacz ale nie będe twoim Allahem ;p :D

1

@Grzesior667 a gdzie gra Rafinha?

0

ajj szkoda ze wybronili ta akcje z wystawką do tyłu

0

@michal26 piękne jest to że jak nasz repka nie grała najlepszej piłki i wyniki były słabe to Ci kibice dopingowali tak samo

0

@Janiama w 2 półfinale juz znamy wygranego w 1 jest sie nad czym zastanowic

0

@michal26 turniej holenderski oprawa polska :D

0

@Stoiczkow będąc reprezentantem Kuby nie mógłby wyjechać grać w europejskich klubach

0

Nowakowski co serwuje w tym secie :D

0

@cules100pro Alisson pewno bo to przecież eksperci głosują

0

@pikass14 raczej za wiele ceny sie nie zmieniają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?