kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cochise to tvp zabrało sobie wygraną? niemozliwe :D w panoramie było ze 14na 16 dla PiS
0
@Cochise Lubuskie tez KO
9
@chudym dziwiłem się po co inni ludzi gadają w swoich językach skoro i tak muszą znać polski żeby sie rozumieć
0
@Encore Jana razie tylko wynik śledzę może zdążę na koniec 2 seta
1
@Encore Vital był na Rambli :)
0
@Encore prawidłowo :)
Ja to jeszcze spać nie poszedłem :D nocka
4
USA-Rosja 25:11 w 2 secie :D
0
kto by nie wygrał i tak wszyscy sa z jednego wora, wszyscy kradną tylko jedni mowia o tym otwarcie drudzy to ukrywaja a trzeci sie nie przyznaja
1
Macedońcy to chyba nie wiedzą kto sedziuje
0
@Wilczeq słucham
3
@kenneth99 ja tez
0:0 jest
0
co to za podróbka Kroosa w Macedoni?
0
@chudym minuta ciszy :D
2
@macio_944 mam nadzieje że szybko mi zleci nocka w pracy bo nie wytrzymam z tymi wszystkimi "politykami" firmowymi a w dodatku moje inicjały to J.K. :D
1
@Lola120 cicho za 3h nocka
0
@Colon sorry w wydarzaniech
0
@Colon we wiadomośćach przed chwilą gadali
0
Za publikacje sondażu milion zł kary oooo
0
@Janiama Del Piero chyba też nie widze
0
@Janiama a Saviola?
0
@Criss18Barca dobrze ze padały mu się odpiely
0
na fortunie jak się zarejestruje to kiedy będe mógł już obstawiać
a i tam jesst jakiś kod promocyjny do wpisania, skąd mogę go dostać?
0
@Gaucho "to nie ja ich wybrałem"
0
@kewin a papa Drzyzga co powiedział? to on jest ekspertem od rozgywających w naszej reprezentacji
0
@Tomo_95 w Al Arabi Ad-Dauha gra :D
tak czytam i jeszcze 2 lata temu otrzymał nagrodę dla najlepszego rozgrywającego turnieju. Klubowe mistrzostwa Azji :)
1
@Pawlak1992 takiego który z marszu by wszedł kilka miesięcy przed IO raczej nie mamy
2
gdyby nie ta drzazga w rękach naszych siatkarzy..
0
ale starcie sKubańców
0
@Kubix93 Woicki nawet
4
Drzyzga błagam .