0

@Cochise to tvp zabrało sobie wygraną? niemozliwe :D w panoramie było ze 14na 16 dla PiS

0

@Cochise Lubuskie tez KO

9

@chudym dziwiłem się po co inni ludzi gadają w swoich językach skoro i tak muszą znać polski żeby sie rozumieć

0

@Encore Jana razie tylko wynik śledzę może zdążę na koniec 2 seta

1

@Encore Vital był na Rambli :)

0

@Encore prawidłowo :)
Ja to jeszcze spać nie poszedłem :D nocka

4

USA-Rosja 25:11 w 2 secie :D

0

kto by nie wygrał i tak wszyscy sa z jednego wora, wszyscy kradną tylko jedni mowia o tym otwarcie drudzy to ukrywaja a trzeci sie nie przyznaja

1

Macedońcy to chyba nie wiedzą kto sedziuje

0

@Wilczeq słucham

3

@kenneth99 ja tez
0:0 jest

0

co to za podróbka Kroosa w Macedoni?

0

@chudym minuta ciszy :D

2

@macio_944 mam nadzieje że szybko mi zleci nocka w pracy bo nie wytrzymam z tymi wszystkimi "politykami" firmowymi a w dodatku moje inicjały to J.K. :D

1

@Lola120 cicho za 3h nocka

0

@Colon sorry w wydarzaniech

0

@Colon we wiadomośćach przed chwilą gadali

0

Za publikacje sondażu milion zł kary oooo

0

@Janiama Del Piero chyba też nie widze

0

@Janiama a Saviola?

0

@Criss18Barca dobrze ze padały mu się odpiely

0

na fortunie jak się zarejestruje to kiedy będe mógł już obstawiać
a i tam jesst jakiś kod promocyjny do wpisania, skąd mogę go dostać?

0

@Gaucho "to nie ja ich wybrałem"

0

@kewin a papa Drzyzga co powiedział? to on jest ekspertem od rozgywających w naszej reprezentacji

0

@Tomo_95 w Al Arabi Ad-Dauha gra :D

tak czytam i jeszcze 2 lata temu otrzymał nagrodę dla najlepszego rozgrywającego turnieju. Klubowe mistrzostwa Azji :)

1

@Pawlak1992 takiego który z marszu by wszedł kilka miesięcy przed IO raczej nie mamy

2

gdyby nie ta drzazga w rękach naszych siatkarzy..

0

ale starcie sKubańców

0

@Kubix93 Woicki nawet

4

Drzyzga błagam .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?