kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawlak1992 takiego który z marszu by wszedł kilka miesięcy przed IO raczej nie mamy
2
gdyby nie ta drzazga w rękach naszych siatkarzy..
0
ale starcie sKubańców
0
@Kubix93 Woicki nawet
4
Drzyzga błagam .
1
@michal26 nie oszukujmy się Drzyzga będzie pierwszym rozgrywającym na IO dlatego tu gra
może gdyby nie potrzebne było zgrywanie się z Leonem to grałby ktoś inny
0
@NeroTFP dookładnie sytuacji nie znam ale widze że trafił się nam drugi Zbyszek Bartman
0
ciekawe co dalej bedzie z Bednorzem
przydałby sie
1
@Odesseiron nasz Ty bohaterze :)
0
tyle szans w końcówce
0
@NeroTFP Bartosz Kurek w sobotę ze swoim nowym klubem z Monzy rozpoczyna zmagania w lidze włoskiej. Miesiąc temu ustaliliśmy, że zrobimy wszystko by zdążył na inaugurację sezonu - powiedział Heynen.
0
@MESSIah16 zmien te minuty bo zaraz Cie zjedzą :D
0
@kkbarca najgorszy jest wiatr
0
ekipa z Japonii w dobrej formie
1
@Odesseiron "SE"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
@Katalończyk 99 w nowych dowodach nie ma meldunku wiec pewnie nie
1
9 kompania- znam na pamięć już prawie a moge oglądac dalej (TV Puls)
15
@nvidd + to nie PiS
- to KO
0
@Kamilos84 moderatorzy będą mieli robote
4
@BigShaq jak jest zimno a nie ma wiatru to jest ciepło
0
@Yanek swoja drogą Ronaldinho też sporo tego nastrzelał nie powiedziałbym że aż tyle
3
@Lizu Diego Forlan
0
@Yanek CR az tyle? wierzyć się nie chce
0
a wie ktoś jak wygląda klasyfikacja strzelców z rzutów wolnych?
0
@Shear007 PSL 91% KO 69% Lewica 63%
0
@Fabik87 z tej okazji dał dzieciakom z Molmoe dzień wolny w szkołach żeby mogły wziąć udział w ceremonii :D
1
@Rewolucja123 w półfinale chya dopiero
1
2010/11
wyjazd
Ze wszystkich wspaniałych projektów ta podoba mi się najbardziej, prosta ale wswej prostocie genialna . Ostatni sezon z UNICEFEM na przedzie. Sezon pełen sukcesów zwieńczony wygraniem LM :) . Mam i zakładam tą koszulkę bardzo często , logo UNICEFU już prawie sięwytarło :D
Oglądanie w tej koszulce Puyloa, Xaviego, Abidala (walczącego z chorobą i na koniec wznoszącego puchar LM) Inieste, Busiego, Messiego, Pedro(wiecznie uśmiechniętego wąsika) Alvesa, Ville, Ibrę i wszystkich innych było cudowne, nigdy nie zapomnę tamtego sezonu.
4
Ćwiąkała ładnie opisał Dembele
0
La(hoz) Liga :D