1

@Pawlak1992 takiego który z marszu by wszedł kilka miesięcy przed IO raczej nie mamy

2

gdyby nie ta drzazga w rękach naszych siatkarzy..

0

ale starcie sKubańców

0

@Kubix93 Woicki nawet

4

Drzyzga błagam .

1

@michal26 nie oszukujmy się Drzyzga będzie pierwszym rozgrywającym na IO dlatego tu gra
może gdyby nie potrzebne było zgrywanie się z Leonem to grałby ktoś inny

0

@NeroTFP dookładnie sytuacji nie znam ale widze że trafił się nam drugi Zbyszek Bartman

0

ciekawe co dalej bedzie z Bednorzem
przydałby sie

1

@Odesseiron nasz Ty bohaterze :)

0

tyle szans w końcówce

0

@NeroTFP Bartosz Kurek w sobotę ze swoim nowym klubem z Monzy rozpoczyna zmagania w lidze włoskiej. Miesiąc temu ustaliliśmy, że zrobimy wszystko by zdążył na inaugurację sezonu - powiedział Heynen.

0

@MESSIah16 zmien te minuty bo zaraz Cie zjedzą :D

0

@kkbarca najgorszy jest wiatr

0

ekipa z Japonii w dobrej formie


1

@Odesseiron "SE"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

@Katalończyk 99 w nowych dowodach nie ma meldunku wiec pewnie nie

1

9 kompania- znam na pamięć już prawie a moge oglądac dalej (TV Puls)

15

@nvidd + to nie PiS
- to KO

0

@Kamilos84 moderatorzy będą mieli robote

4

@BigShaq jak jest zimno a nie ma wiatru to jest ciepło

0

@Yanek swoja drogą Ronaldinho też sporo tego nastrzelał nie powiedziałbym że aż tyle

3

@Lizu Diego Forlan

0

@Yanek CR az tyle? wierzyć się nie chce

0

a wie ktoś jak wygląda klasyfikacja strzelców z rzutów wolnych?

0

@Shear007 PSL 91% KO 69% Lewica 63%

0

@Fabik87 z tej okazji dał dzieciakom z Molmoe dzień wolny w szkołach żeby mogły wziąć udział w ceremonii :D

1

@Rewolucja123 w półfinale chya dopiero

1

2010/11
wyjazd
Ze wszystkich wspaniałych projektów ta podoba mi się najbardziej, prosta ale wswej prostocie genialna . Ostatni sezon z UNICEFEM na przedzie. Sezon pełen sukcesów zwieńczony wygraniem LM :) . Mam i zakładam tą koszulkę bardzo często , logo UNICEFU już prawie sięwytarło :D
Oglądanie w tej koszulce Puyloa, Xaviego, Abidala (walczącego z chorobą i na koniec wznoszącego puchar LM) Inieste, Busiego, Messiego, Pedro(wiecznie uśmiechniętego wąsika) Alvesa, Ville, Ibrę i wszystkich innych było cudowne, nigdy nie zapomnę tamtego sezonu.

4

Ćwiąkała ładnie opisał Dembele

0

La(hoz) Liga :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?