0

Rosja juz 4:0 a Dzyuba jeszcze bez bramki

1

@kamiVeB trenuje już :D

2

leć Kamil leć :D

0

Belgia też widze leci swoje :D

0

jak na razie kto według Was jest lepszym interesem Hazard czy Griezmann?

0

@NeroTFP mysle ze Rosja czy Finlandia teraz jest dla nich potęznym wyzwaniem

0

9 minut 5 goli
prawie jak Lewy

0

Wlosi z przytupem kończą kwalifikacje :)
w końcu wracają na właściwen tory

4

Gibraltar goooolll

1

@Janiama co za stary zbereznik
@IronSanHybrid co sie dziwisz jak ona ma mini mózg

4

@kubix05 mam do dzis

18

@BarcaInfo wymienić za tego Ronaldo
Młody może odpali u nas

2

Ale ten Trump ma spokój w kiju :D

2

@Unique Macedonia taki prezent mu zrobiła

1

gość wyru.. fortune na 250 tysi kozak 2 minuty przed koncem meczu

2

@lucas/catalan sie ciesz że im wolno strzelać

0

@adi7adi8 a Irlandia ich nie pyknie jak wygra?

0

ogląda ktoś Holandie?
co oni tam nic nie strzelają

1

@Messibestplayerintheworld Wegry i słowacja maja po 1 spotkaniu jeszcze
moga spasc na 3 miejsce

0

Chorwacja w opałach

4

Polska w gazie:D

3

wystarczy Lewandowskiego posadzic i gra wygląda lepiej :D

0

@Kubox zamienią się pensjami :D

0

@Rewolucja123 Puyol i Valdes jako asystent
myśle że zawodnicy chodziliby jak w zegarku

1

@koksik2700 to będzie jak Kahn

0

@Odesseiron dobry, bioro?
a gdzie tam.tu nie ma ryb

3

@Odesseiron bo Polska jest najważniejsza

9

Zlatan żegna się z LA Galaxy

- Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem. Dziękuję LA Galaxy za to, że znów czuję, że żyję. Dziękuję fanom Galaxy - chcieliście Zlatana, dałem wam Zlatana. Nie ma za co. Historia toczy się dalej. A teraz wracajcie oglądać baseball

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?