1

@itmustbejoke wygrała to co najwięcej szczeka, chyba chcieli jej buzie zamnkąc ta nagroda

0

@SHIBA ja tez chce :D
fajne to

1

@gorgota jej najlepszy czas już minął niestety

2

Joanna Jędrzejczyk powalczy o pas wagi slomkowej

0

@itmustbejoke Ronaldinho na Facebooku

3

A gdzie Neymar toć taki wspaniały rok miał

0

MAtS 24 :D
Myślę że w 15 spokojnie powinien byc

1

@Socjopata czyli wyniki będą sprawiedliwe :)

0

spełniliście już Ramblowski obowiązek?

0

@RobsonPL nie :D Szkoda ze 2 bramek nie wpakowali bo bym wygrał 2x tyle

1

Dobić ich!!!!!!

3

Messi zaraz przestanie podawać kolegom

0

@Chwytliwy zszedł w 35 minucie jakiś uraz

0

bez karnego się nie obejdzie

2

@PW27 Marca by plecy bolały tyle razy tyłek ratuje

1

@Azi po co mi tanie loty jak wygram to prywatnym polece

0

@BarcaInfo z taką grą jak do teraz to go tam nie beda chcieli

1

Ajax wyremontował :)

1

@Cobra303 co odwalili?

1

@Gaucho a co Cou kontuzja?

0

Pep się wypalił?

0

@MarioVeB! biathlon
nie interesuje sie tym kompletnie ale ogladac uwielbian

0

@4drian0 aaa dobra myślelaem ze to po jednym beda wypuszczać :D

0

kiedy 2 odcinek?

0

Alkmar z 0:2 na 2:2 w 10 :D

0

@bixmix remisy i remisy :D

2

@AmigoBlancos 2 miejsce w tej chwili białasku :)

5

@gorgota Arsenal zawsze pewny :D

5

Wass nawet nominacji do gola kolejki nie dostał :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?