20

@Prezes_sycylijczyk co 20minut to nic ale ze szwagrem :D

0

@BarcaInfo to jest fejk ;p a ludzie łykają jak młode pelikany

0

jak chceli Williana kupić to sie smiali :D

0

@NeroTFP Iluzja o 20 leci na TV PULS oglądałeś już pewnie kilka razy ale nic ciekawszego nie widze

na Kino TV Ostatni Mohikanin też o 20

2

@bixmix humor to podstawa :)

0

odwróć tabele Espanyol na czele

0

@bixmix wczoraj tez byłezs taki zabawny ;p :D

2

@ksobi piętą ale z powietrza

2

@ksobi na jednaej połowie na małe bramki :D

5

dogrywka to jest największy szajs
więcej leżenia i chodzenia niż grania

0

powinni zagrać karne a potem dogrywke
La Rambla była by zadowolona

0

@bixmix Andrzej też tak mówi :D

0

@bixmix Szpaku mówi że dogrywka

1

@ksobi haha też bym powiedział że faul ewidentny

0

@NeroTFP a dogrywka?

0

haha dobrze :D bez faulu

3

ja pierdziele karny jeszcze na koniec dostali

2

@Pilka_jest_okragla "tam są drzwi"

0

@Kamiloza91 Lester stawiaj!

3

Ajee Kamil wraca na swoje miejsce

0

Nikr nic nie protestował a tu pyk karny

0

Alba tez się popisał

0

Kamil chyba łapie formę

0

@NeroTFP Ammann za to bardzo ładnie

1

Suarez zmiena się w Inzaghiego

0

Jakby tam był Valverde to spalony na 100 %bo kinol by wystawiał ale czy Messi tam palił to nie wiem

0

@damianex10 1:1 :)

1

myśle że będzie 2:2

0

@Daro-GucioFcB brawo tez tak co roku robie

0

@Sabrina_spellman kotlet to kotlet schabowy to schabowy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?