kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@blaugrana_36 kolejny młodziak który pewnie nie odpali
7
@IronSanHybrid cygany uciekają z ukradzioną rurką od siodełka
29
Adama Traore sprokurował już w tym sezonie 25 żółtych kartek dla przeciwników
0
@Avada Kedavra chyba tylko po to żeby wszystkich tam pozarażać
9
@AdrianGajewski2005 prze pana ja już, kiedy pan sprawdzi?
1
@4drian0 w brzuszku sie ułoży ubije i będzie pasować jak talala
0
@Triv44 co wygrałem? ;p
2
@Triv44 Andreas Widhölzl
0
@SeeleyBooth człowiek na poziomie musi się trzymać w pionie
0
@kamilop jaja se robił a nie kontuzja :D
0
ale zaje..... :O
0
@AdrianGajewski2005 te młody tu się teraz skoki ogląda ;p
1
Przemek nie osikaj się :D
0
@TheNekro94 a co to za koksik?
0
ładnie Dawidek lider
myśle że Piotrek też zaskoczy nas pozytywnie
0
@Adamski69 niestety
0
@Kubox to Hula awans
0
jak tak beda skakc to strata Kamila (około 15pkt ) nie bedzie az taka tragiczna
0
no Kamil atakuj :)
9
coś czuje że na wielkanoc to już w ogóle będą jaja:D
2
Osoby niepełnoletnie mogą strzelać z petard jedynie pod nadzorem opiekuna. Ustanowiony jest zakaz używania wyrobów pirotechnicznych w miejscach publicznych. Zakaz ten nie obowiązuje jedynie 31 grudnia i 1 stycznia.
akże ten.. ide naskarżyć do facetki
E: prosze redakcje o przypięcie tego posta na samej górze tak samo jak robicie to z postami userów : player oraz etoto :D
0
@Encore mecz którego najmniej się obawiałem :D
1
w tym roku sylwka nie będzie ;/
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI5NzYyNTkzMjcwMDq2XcM0BChzzODkRIA%3D&kind=MAIN
0
@lukaszbrk a no był
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI5NzYyNTkzMjcwMDq2XcM0BChzzODkRIA%3D&kind=MAIN
0
@lukaszbrk wcale bym się nie gniewał
0
Lester wygrywa rezerwami a Totki odwalają maniane :D
0
@JimMorrisonFCB jeszcze nie zdają sobie sprawy co tu się będzie działo :D
0
@MSDCbrzdyk nie działa
Barca!!
o tu działa :D
0
@niepoprawniepoprawny bo postawiłem na Lester
2
@NeroTFP ja stawiam ze ani jeden ani drugi nie wygra