0

@IronSanHybrid i ruskie covery

3

aaaaaaa Zenek aaaaaa

0

@msmsms była ale będzie jeszcze

1

@IronSanHybrid pupo to kręcą te tancerki

1

@piotr_styk Grammy

0

@Lola120 zgadzam się, za młoda jeszcze na takie kiecki

2

@IronSanHybrid Ardian leci swoje :D

0

ale sztywniutko w Warszawce

1

eurowizje też z playbecu wygrała?

0

@Cvzx tera . sorka to nie ta :D

0

@michal26 jedyny zna teksty swoich piosenek :D

3

@IronSanHybrid dogadali się bez słów

1

i teraz wszyscy razem, łapki w góre: Cambio dolor

1

@IronSanHybrid to je ona? w szoku jestem

2

@KamQiX bo te mikrofony to ściema, one nie działają

5

@NeroTFP w przyszłym roku to bedzie musiał z opiekunem wystąpić

0

@PawelLeo tam przynajmiej reklam nie ma .. chyba

2

szery szery lejdi
kochaj mnie milejdi
choz ze mna do łóżka
pokaż mi...

0

na takie sylwki w Zakopanem czy innej Warszawie to są bilety czy na krzywy ryj się wchodzi?

2

oo beststrik BOYS

1

@magic10 w morde go

1

@bixmix zajmuje fotel

0

@Rewolucja123 nie ważne jak wygląda, ważne jak smakuje :)

0

@Kengo niech se chodzą jak im wygodniej byle w jedzeniu nie było włosów :D

0

@NaFazieHitman ale i tak to jest lepsze niż "codziennie niskie cenyyy"

0

"czy wy kur** litości dla zwierząt nie macie?"

0

@Avada Kedavra musi się zwrócić kilkanaście/kilkadziesiąt lat badań i testów tego leku

0

@Artsss zalezy w której czesci
maja tam 3 strefy czasowe

1

w Kiribati już prawie północ :D

0

@blaugrana_36 myślałem ze to Ty ironizujesz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?