kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kengo zdecydowanie wina gościa z Atletico (był po prostu za wolny)
0
synek na 3:2 zkarnego
1
i cyk Monaco na 2:! :)
2
no i dobrze Xavi zrobił
ma chłop łeb na karku
0
a Kąkolewska to chyba ma taśmy na trenera
0
i po ptokach no szkoda w uj
0
Boz ile juz 40okt?
35
23
ja pierdziele bez pomysłu koncówwka wszystko do Messiego .. tzn Malwiny
1
wszystko do Malwiny...
0
Stenzel dlaczego tak i to teraz
2
ależ grają w obronie :o
0
@Kamilos84 Boz fajna pasują jej
0
@lukaszbarca15 łapy prawie do tasmy a jak skacze to 10 cm nad tylko
2
@kamiVeB Suarez to akurat by punkt z tego zrobił :D
0
@ShinobiQWE Górecka, Kowalewska, Alagierska, Stenzel
coś tam jednak mamy :)
0
@lukaszbarca15 tak :)
@michal26 oczywiście gra też na wysokim poziomie
1
dawaj Zuze na boisko
będzie na co popatrzeć :)
0
ale przestuj od połowy seta;/
14
@Mesi12 jakoś dziwnie napisełeś Ivan Rakitic
3
a al Sadd wygrywa 2:! po pierwszej połowie
6
0.1 pkt i by byli obaj na podium
0
@NeroTFP Kubacki bedzie 4
0
teraz lądowanie do du.. i noty lepsze xD
6
mi to się wydaje że Xavi poczeka na nowy zarząd
1
@Triv44 co??!! jak? Niemca?? ! :D
7
Gejger tez noty zawyzone
0
no Kamil ładnie nawet bardzo
0
w czwórce najstarszych skoczków dziś 3 naszych
0
Zlatan z bramką :)
0
@Mathew16 a co potem z Pimientą? na pysk z klubu?