2

@Kengo zdecydowanie wina gościa z Atletico (był po prostu za wolny)

0

synek na 3:2 zkarnego

1

i cyk Monaco na 2:! :)

2

no i dobrze Xavi zrobił
ma chłop łeb na karku

0

a Kąkolewska to chyba ma taśmy na trenera

0

i po ptokach no szkoda w uj

0

Boz ile juz 40okt?
35

23

ja pierdziele bez pomysłu koncówwka wszystko do Messiego .. tzn Malwiny

1

wszystko do Malwiny...

0

Stenzel dlaczego tak i to teraz

2

ależ grają w obronie :o

0

@Kamilos84 Boz fajna pasują jej

0

@lukaszbarca15 łapy prawie do tasmy a jak skacze to 10 cm nad tylko

2

@kamiVeB Suarez to akurat by punkt z tego zrobił :D

0

@ShinobiQWE Górecka, Kowalewska, Alagierska, Stenzel

coś tam jednak mamy :)

0

@lukaszbarca15 tak :)
@michal26 oczywiście gra też na wysokim poziomie

1

dawaj Zuze na boisko
będzie na co popatrzeć :)

0

ale przestuj od połowy seta;/

14

@Mesi12 jakoś dziwnie napisełeś Ivan Rakitic

3

a al Sadd wygrywa 2:! po pierwszej połowie

6

0.1 pkt i by byli obaj na podium

0

@NeroTFP Kubacki bedzie 4

0

teraz lądowanie do du.. i noty lepsze xD

6

mi to się wydaje że Xavi poczeka na nowy zarząd

1

@Triv44 co??!! jak? Niemca?? ! :D

7

Gejger tez noty zawyzone

0

no Kamil ładnie nawet bardzo

0

w czwórce najstarszych skoczków dziś 3 naszych

0

Zlatan z bramką :)

0

@Mathew16 a co potem z Pimientą? na pysk z klubu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?