2

@Gaucho śliniaka odoptowali?

10

@IronSanHybrid teraz, teraz, teraz

4

@Katalończyk 99 u Valverde Messi chodzi az miło

0

Kamil ładnie ale bez takiego błysku

7

@Avada Kedavra ten juz od rana prowokuje ;p

18

@KamQiX śpij w dzień

1

@Admin030 i przy wszystkich niestrzelonych tez brał udział

0

@Borry niech zabierze swoich zawodnikó przy okazji

3

spokojnie to jest ten barceloński styczniowy kryzys... zaczął się 2 sezony temu

1

2 zawodników na ławce było?

0

zmiany? a co to? a po co to komu?

0

wejscie pitbula :D

0

to nie było takie łatwe do strzelenia jak się wydaje :D

3

na podmeczonego rywala Fati wejdzie w 84minucie

1

nie wypuszczamy ich z połowy szkoda że swojej

0

@Hiacynk Ich troje

0

@dorkizos Zmarzlik ale i tak Lewy pewnie wygra

0

Dawid wygra turniej bez zwyciestwa w konkursie :)

3

@Barwindg i Niemiec

0

Tande na podium wskoczy pewnie

3

Czerwona flaga nad meczetem Jamkaran, jednym z najważniejszych w Iranie, znajdującym się w mieście Kom. Flaga ta, to szyicki symbol nadchodzącej zemsty.
KIKŚ

1

Ajzenbysla 42 rezultat

2

Dawid znowu wygrał warunki
jak na MŚ

1

Stefanek obstawia tyły

1

o joju joju około 16 pktt za Dawidem :)

0

oj bedą niespodzianki chyba

0

Pijoter słabizna ;/

4

@IronSanHybrid myśle że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa

1

Gregor u siebie
bardzi ładny skok

2

@JimMorrisonFCB Romoren ma nowotwór
to dla niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?