0

@Colon Federer?

0

@Colon FedEx .

2

@puyol_presidend5 według amerykanców planował ataki na ich bazy w Iraku

0

@Fawrf tak ogolnie mowie nie miałem konkretnie Barcy na mysli

0

Eriksena to na handel warto brać nawet
latem pójdzie za 30 co najmniej

2

@Hiacynk Zlatan stworzył bestie :D

9

@Odesseiron Olek to by pojechał wypił z jednym drugim i trzecim i by było wszystko wyjaśnione

0

ja pierdziele znowu nic nie ma w tej głupiej telewizji

0

Holandia zmienia nazwę na Niderlandy

1

@hank_moody ide 6 na nocke

0

Stefan też słabo..
chyba Kubacki bedzie musiał japońca zdetronizować :D

3

i po co ta belka w dół?
juz nie chodzi o to ze nasz skakał

2

@NeroTFP przecież to norma że jadą z playbecku mało kto na tych koncertach śpiewa na żywo
a to że ludzie tego nie zauważają to już inna sprawa

3

z playbecku też trzeba umieć śpiewać :D

3

@Odesseiron a tu 0 plotek ploteczek :O

1

@MarioVeB! no i fajno :)

0

@NeroTFP na skoki trzeba cos zmontowac:D

2

@IronSanHybrid te 3 króli jest 6

0

@AdrianGajewski2005 przerwe mają zaraz będzie :D

0

@AdrianGajewski2005 na polsat se przewiń

3

jakby co to zaraz na 2 powtórka sylwka
Natalia Oreiro ponoc będzie :)

0

@Danny Gaucho to te japońskie koleje chyba

4

Kombi w godzine z Warszawy do Zakopanego

13

ten 2020 jest dopiero niecałą godzine a już mnie wkurza

2

co to koniec już?

1

@Hushovt to przez te bąbelki

0

@ShinobiQWE na bank

1

wygląda jakby przesadziła z szampanem
wujek Norbert pewnie nie dopilnował

4

@IronSanHybrid znowu nam nie podziekowali łachudry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?