kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon Federer?
0
@Colon FedEx .
2
@puyol_presidend5 według amerykanców planował ataki na ich bazy w Iraku
0
@Fawrf tak ogolnie mowie nie miałem konkretnie Barcy na mysli
0
Eriksena to na handel warto brać nawet
latem pójdzie za 30 co najmniej
2
@Hiacynk Zlatan stworzył bestie :D
9
@Odesseiron Olek to by pojechał wypił z jednym drugim i trzecim i by było wszystko wyjaśnione
0
ja pierdziele znowu nic nie ma w tej głupiej telewizji
0
Holandia zmienia nazwę na Niderlandy
1
@hank_moody ide 6 na nocke
0
Stefan też słabo..
chyba Kubacki bedzie musiał japońca zdetronizować :D
3
i po co ta belka w dół?
juz nie chodzi o to ze nasz skakał
2
@NeroTFP przecież to norma że jadą z playbecku mało kto na tych koncertach śpiewa na żywo
a to że ludzie tego nie zauważają to już inna sprawa
3
z playbecku też trzeba umieć śpiewać :D
3
@Odesseiron a tu 0 plotek ploteczek :O
1
@MarioVeB! no i fajno :)
2
@Odesseiron albo
http://www.swiadomezakupy.pl/uploads/products/940/5370.jpg
0
@NeroTFP na skoki trzeba cos zmontowac:D
2
@IronSanHybrid te 3 króli jest 6
0
@AdrianGajewski2005 przerwe mają zaraz będzie :D
0
@AdrianGajewski2005 na polsat se przewiń
3
jakby co to zaraz na 2 powtórka sylwka
Natalia Oreiro ponoc będzie :)
0
@Danny Gaucho to te japońskie koleje chyba
4
Kombi w godzine z Warszawy do Zakopanego
13
ten 2020 jest dopiero niecałą godzine a już mnie wkurza
2
co to koniec już?
1
@Hushovt to przez te bąbelki
0
@ShinobiQWE na bank
1
wygląda jakby przesadziła z szampanem
wujek Norbert pewnie nie dopilnował
4
@IronSanHybrid znowu nam nie podziekowali łachudry