kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld na lewe skrzydło... :D
0
a moze by tak Turana ściągnac z wypozyczenia?
2
@Danny Gaucho za chwile widzimy sie na polsacie
1
@MesQueUnClub96 C klase
a i puchar Polski na poziomie okregowym
0
@Norkusik ciekawe czy bedzie Le super sezon...
0
@Elosek nie ma to jak na wsi rankiem pachnie gównem i rumiankiem
u mnie w te największe upały wywoził sąsiad
0
@czółkovsky co nudziło sie w szkole to konto zalozyles?
0
@dzagos tak od początku mistrzostw
taka ciekawostka
2
@Theodore_Bagwell w Auchan jak masz gdzieś blisko
0
@MadafakinGuy , @Khajio
przeoczyłęm ten transfer :D
0
Lozano w Napoli?
jak kiedy za ile? :D
3
u mnie na wiosce mieszka Mąka Jola
1
meczowa piła Perezz jak??
0
trzeba pochwalic Busiego za tą akcje
1
@Kamil92 czyli będą cześciej la lige na nSporcie dawać?
0
od kiedy na nSporcie mecze są?
ja głupi 1 połowe w necie oglądałem :D
4
aaaaaaaaaaaaa FATI królu złoty!!!
1
Valverde out
:D
0
@Messibestplayerintheworld żebyś się nie zdziwił
1
Dembuś nie chciał do PSG to zostanie wypożyczony na trybuny
0
@bodzio10cysterne wody niech podstawią i kurtyne wodna nad całym boiskiem :D
0
kto wymyslił mecz o 17 w taką pogode? :D
0
@DonAndrzejos napisane prze Romero nic nie znaczy
1
@LeoMessi1994 mniej kontuzji bo bedzie mniej grał
0
Nelson trenuje na powrót Neymara
https://www.instagram.com/p/B1y5oP6INqj/?hl=pl
0
Fati od pierwsszej minuty
Ernesto musisz
1
@nabial blitzortung
1
@PatrickoBarca aha pojechali na kebsa a Ney dał i m namiary
0
dlaczego mnie to nie dziwi?
2
@VamosRakieta ef jak fiasko