kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale pierw sie zacznie marudzenie o skład :d
0
coraz bliżej meczyk, coraz bliżej meczyk :D
1
Canarinhos wraca do białych koszulek!
https://pliki.meczyki.pl/big/288/5cade18369ece.jpg
9
już się nie mogę doczekać :D niech już będzie ta 21
7
co on? :D
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/pudlo_stulecia_choupomotinga/160862
0
jak nie, to on rzucał z autu przy rozpoczęciu akcji z golem Suareza :d
0
To nie koniec czerwonych dziś coś mi się wydaje
0
to już 3 raz Leo tak zrobił :D
0
Skra niestety przegrała z Lube Civitanovam w 1 meczu półfinału LM 3:0
w rewanżu żeby awansować muszą wygrać 4 sety nie tracąc żadnego
chyba mision inposible
2
to gdzie ta ustawka?
1
fajnie obejrzeć od czasu do czasu taki mecz jak wczoraj
chciałoby się wygranej ale ten remis też był piękny
0
no mają fajnie ;p
0
będzie
8.04 szkoły zamknięte
0
mam kamerke ale woże ją w schowku...
0
nie możesz ;p
0
co to za chory motyw na koniec odwróconych?
1
jakiś bardzo skomplikowany?
jak nie to poka :D
0
a do czego go używasz?
0
nam Huesca też 2 gole wbiła... :D
0
to fajne Renault:D
0
weźta se odpalta UFC a nie jakieś fejkmma ;p
7
bez bramkarza, odważnie :D
5
zawsze chciałem mieć takie Su(zu)ki
0
taktyczny janek
1
17 km dalej w Nowej Wsi
Wcześniejsze badania nie uwzględniały wodnych terenów należących do naszego kraju.
0
Cucu mógłby zostać ale za bardzo nie ma dla niego miejsca a ma większe aspiracje i umiejętności niż gra w Barcy B
a Arda jest jeszcze naszym piłkarzem?
0
sami wybierają ale pewnie mają kilka modeli które są do wybraania
niestety to ostatnie prezenty od Audi ;/
42
historii tego nicku i tak byś nie zrozumiał
0
i narobiłmi apetytu na arbuzy łobuz jeden ;p a to jeszcze nie pora na te wspaniałe owoce
3
jo słyszoł że w Barcelonie :D
Ronaldo naewt jak w Madryciie grał to przyjeżdżał na konsultacje
skoro wrócił to jest zadowolony
a Verma to na pewno jest zadowolony bo jestg tam stałym klientem :D