0

ale pierw sie zacznie marudzenie o skład :d

0

coraz bliżej meczyk, coraz bliżej meczyk :D

1

Canarinhos wraca do białych koszulek!

https://pliki.meczyki.pl/big/288/5cade18369ece.jpg

9

już się nie mogę doczekać :D niech już będzie ta 21

0

jak nie, to on rzucał z autu przy rozpoczęciu akcji z golem Suareza :d

0

To nie koniec czerwonych dziś coś mi się wydaje

0

to już 3 raz Leo tak zrobił :D

0

Skra niestety przegrała z Lube Civitanovam w 1 meczu półfinału LM 3:0

w rewanżu żeby awansować muszą wygrać 4 sety nie tracąc żadnego

chyba mision inposible

2

to gdzie ta ustawka?

1

fajnie obejrzeć od czasu do czasu taki mecz jak wczoraj
chciałoby się wygranej ale ten remis też był piękny

0

no mają fajnie ;p

0

będzie
8.04 szkoły zamknięte

0

mam kamerke ale woże ją w schowku...

0

nie możesz ;p

0

co to za chory motyw na koniec odwróconych?

1

jakiś bardzo skomplikowany?
jak nie to poka :D

0

a do czego go używasz?

0

nam Huesca też 2 gole wbiła... :D

0

to fajne Renault:D

0

weźta se odpalta UFC a nie jakieś fejkmma ;p

7

bez bramkarza, odważnie :D

5

zawsze chciałem mieć takie Su(zu)ki

0

taktyczny janek

1

17 km dalej w Nowej Wsi
Wcześniejsze badania nie uwzględniały wodnych terenów należących do naszego kraju.

0

Cucu mógłby zostać ale za bardzo nie ma dla niego miejsca a ma większe aspiracje i umiejętności niż gra w Barcy B

a Arda jest jeszcze naszym piłkarzem?

0

sami wybierają ale pewnie mają kilka modeli które są do wybraania
niestety to ostatnie prezenty od Audi ;/

42

historii tego nicku i tak byś nie zrozumiał

0

i narobiłmi apetytu na arbuzy łobuz jeden ;p a to jeszcze nie pora na te wspaniałe owoce

3

jo słyszoł że w Barcelonie :D
Ronaldo naewt jak w Madryciie grał to przyjeżdżał na konsultacje
skoro wrócił to jest zadowolony
a Verma to na pewno jest zadowolony bo jestg tam stałym klientem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?