kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a to czasem Audi nie zakończyło sponsorować Barcy?
1
może komornik z Polski maczał w tym palce :D
6
zależy kto się chce umówić :D
3
czyli bedzie okres ze o 8-9 rano bedzie ciemno :D
6
taki bukiecik od Kamila :D
https://www.instagram.com/p/BvZgeUVlyp4/
1
na 100 lecie istnienia federacji Francji
dziś tylko w takich grali
0
coś w stylu
"jak on nie cofnie swoich słów to wypie****
a co powiedział?
żebym wypierda****"
fejk na bank
0
prawdopodobnie uraz mięśnia dwugłowego uda
3
2:1 dla Katalonii
0
co to to ktoś zabił tego gościa z pistoletem a na blache jego krew poleciała
ile to w ogóle ma odcinków? 8?
0
Montoya z asystą :d
szkoda że bramka dla Venezuelii
2
Puig wchodzi za Pique
i od razu daje świetną piłke asysta 2 stopnia przy golu Bojana :D
2
Pique jaki wolny :d
0
Ten mecz Kataloni to z jakieś okazji jest że taką ceremonie zrobili?
0
tyle lat oszczędzali to teraz mogą poszaleć :D
0
a to już pewniak że wraca?
0
i Pavard
0
Lucas Hernandez od nowego sezonu zostanie piłkarzem Bayernu Monachium za 85mln ojro
France Football
0
w sume to palestyńce zaczeli czyli już im to rybka :D
1
trwają izraelskie naloty na Strefę Gazy. Do tej pory nie odnotowano żadnych ofiar. W ataku zniszczono między innymi biuro szefa Hamasu.
Palestyńskie frakcje zapowiadają odwet
0
Rakieta dalekiego zasięgu wystrzelona z Gazy trafiła w izraelski budynek na północ od Tel Awiwu. 6 osób rannych.
Premier Izraela skrócił wizytę w USA i wraca do kraju. Spodziewana jest gwałtowna odpowiedź.
KIKŚ
1
Hazard zagrał dziś setny mecz w barwach reprezentacji Belgii
0
ech niemce ;/
0
trzeba będzie stare reprezentacyjne śpiewniki odkurzyć ":D
6
murawa jest taka sama dla obu zespołów
0
Wuja dej no Kube za tego Zielińskiego
0
ma już swoje lata
8
Henry by to trafił :D
0
bo to Polacy
1
we wtorek za pewne będziemy wiedzieli więcej bp ma odbyć sie spotkanie władz Barcy i Ajaxu