kurka_misztal
Dołączył/a: kwiecień 2012
Człuchów
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Super
Neymar Messi Pedro
Iniesta xavi
Busqest
Alba Puyol Piqe Dani alves
0
Ja chce Valdesa :(
0
Liczyłem na to że macz odbędzie się na Camp Nou :( Ale Barca ma bardzo bardzo duże szanse na zwycięstwo.
Visca El Barca:D
0
Fajny skład:D
0
Barca morze przegrać,ale napewno nie z Malagą CF.
0
I oby ta forma nie była taka wielka tylko w pucharze króla Powodzenia Villa :D Visca El Barca
0
ChampionLw dołem ci + ale to się okarze za pare może rok ewentualnie 2.
:D Bez urazy.
0
dlaczego Aguero nie jest w pierwszej 9 najlepszych graczy na świecie.Nie rozumiem ?
0
no wspaniały skład
0
Potwierdzam że Adriano jest zawodnikie meczu ponieważ po jego bramce FCB poczuła się pewniej i zaczeli grać szybciej.
0
szkoda że dopiero co 20 dni
0
Ja zgadzam się z KichuBlaugrana
0
Dla mnie Pique Jest lepszy o Puyola,ale oczywiście bardziej doświadczony jest Puyol
0
Łapy precz od Leo
Tylko jeden piłkarz nie mógł isć na takie pieniądze (Messi)
A Barcelona mogł za takie pieniądze kupić 5 innych piłkarzy ale Leo Messi jest tylko jeden.
A to tylko przekonuje kibiców Barcy że najlepszy piłkarz świata (Messi) nie opuści jego ukochanego klubu.
Visca El Barca :D
0
Te dzieciaki Fajnie wyglądają w tych strojach Barcy
0
Wesołych Świąt
0
A na meczu Barca Spartak komentator mówił że spartak ma najwięcej widocznie przegrał
Visca El Barca :-D
0
i weż zapamiętaj jego wszystkie bramki
0
Odwalił kawał dobrej roboty
0
Pep bez garnituru hhhmmm :D
0
I co jeszcze żal :(
0
jedno z najgorszy co mogło spotkać Barce przed SWIĘTAMI :(
0
jaki żal
0
Jest ale będzie rewalizacja między albą a abidalem
0
Galatasaray to pszepustka do PółFinału Ligi Mistrzów
0
Fajne Zdjęcie :D Visca el Barca
Na weśoło
Pszyda im się na drugom połowę sezonu
0
nareście alexsis się obudził
0
Dlatego Baca drugom połowe zagrała tak spokojnie
0
jakiś ciota z orlika grał se z kolegom strzelił 150 bramek i niby pobił messiego
0
dlatego Messi ma tak dużo strat bo więcej się kiwa od Falcao ale o tak Leo jes owiele skuteczniejszy