0

TIto jak się patszy na pepa

0

puchar jest już nasz chyba że Real się troche podniesie na duchu

0

Vilanova to wzór

0

niedługo i zawodnicy będom płacić kare za chęć do życia

0

to chore

0

za miłość do swojej rodziny musi płacić kare

0

też chce żeby Messi mnie odwiedził,zresztą jak każdy

0

mniej kontuzji będzie po meczu jak nie będzie pepe

0

ciekawe czym zaczaruje kibiców Arsenalu

0

Messi powinien wygrać ponieważ różni się od Ronaldo tym że Leo lepiej się zachowuje i nie muwi wciąż że jest najlepszy . Ale trzeba przyznać że może i nie lubimy Cristiono Ronaldo ale trzeba przyznać dobry to on jest


1.Lionel Andres Messi !!!
2.Cristiano Ronaldo
3.Andres Iniesta (chociaż znakomicie spisał się na Euro 2012 Brawo dla niego ) :D


A za rok myślę że w trójce znajdzie się miejsce dla Davida Villi.(Zobaczycie powróci z wielką formą !) :D

0

ale powiedział ,,Barça jest najlepsza na świecie'' Przecież każdy o tym wie hehe Visca El Barca :D

0

jacie tyle bramek nadrobić barca jest niesamowita

0

Tamto ustawienie też nie było złe ale jak to ma pomuc Barcelonie to prosze
:D

0

David Villa to niesamowity zawodnik i ta przerwa może mu zrobić tylko na dobre

Visca El Barca :D

0

Uwaga dla realu Madrid .Bujcie się David Villa 7 Powraca,Visca El Barca

0

oby ylko nie wpadli do oceanu

0

a jeżeli chodzi o Pinto to ile przecież rzutów kornych obronił w poprzednich meczach towarzyskich

0

a prawie wszyscy mówili że nie mamy solidnych bramkarzy.. mamy bardzo dobrych bramkarzy tylko musimy ich podszkolić .przecież Valdes ile lat już broni w pierwszym składzie Barcelony i nigdy nie był w tak światowej formie jak teraz brawo......Visca El Barca :D

0

jak przełamie złą passę .Wydawało mi się że przyłamali ją na Finale UEFA Champions rok temu jak wygrali z ManU .. 3-1 po strzałach ,Messi'ego,Pedro i Davida Villi

0

przecież mamy dobrych obrońców to poco nam jeszcze jeden

0

Xavi the best playmaker-- TY NIE WIESZ CO GADASZ

0

zaje fajne

0

;(
niestety

0

słyszałem plotki że dider Drogba ma dojść w tym roku do barcy

0

i wale to co inni myślą o pepie

0

dziękujemy ci pep za to wszystko co zrobiłeś swoim kibicom jak i zawodnikom.Kibicom dałeś spektakularne widowiska , Mogliśmy patszeć jak barcelona odnosi sukcesy . A zaowodnikom dałeś pewność siebie wole walki i radość..... GRACIES PEP GUARDIOLA....VISCA EL BARCA...ten człowiek jest wielki...

0

No to Fajnie że jakoś z tego wyszedł powodzenia Abi Visca El Barca
:D

0

Dobrze gada

0

Ten debil nie wie co gada

0

Myślę że Villa wejdzie na boisko z wielkim chukiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?