kurka_misztal
Dołączył/a: kwiecień 2012
Człuchów
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
TIto jak się patszy na pepa
0
puchar jest już nasz chyba że Real się troche podniesie na duchu
0
Vilanova to wzór
0
niedługo i zawodnicy będom płacić kare za chęć do życia
0
to chore
0
za miłość do swojej rodziny musi płacić kare
0
też chce żeby Messi mnie odwiedził,zresztą jak każdy
0
mniej kontuzji będzie po meczu jak nie będzie pepe
0
ciekawe czym zaczaruje kibiców Arsenalu
0
Messi powinien wygrać ponieważ różni się od Ronaldo tym że Leo lepiej się zachowuje i nie muwi wciąż że jest najlepszy . Ale trzeba przyznać że może i nie lubimy Cristiono Ronaldo ale trzeba przyznać dobry to on jest
1.Lionel Andres Messi !!!
2.Cristiano Ronaldo
3.Andres Iniesta (chociaż znakomicie spisał się na Euro 2012 Brawo dla niego ) :D
A za rok myślę że w trójce znajdzie się miejsce dla Davida Villi.(Zobaczycie powróci z wielką formą !) :D
0
ale powiedział ,,Barça jest najlepsza na świecie'' Przecież każdy o tym wie hehe Visca El Barca :D
0
jacie tyle bramek nadrobić barca jest niesamowita
0
Tamto ustawienie też nie było złe ale jak to ma pomuc Barcelonie to prosze
:D
0
David Villa to niesamowity zawodnik i ta przerwa może mu zrobić tylko na dobre
Visca El Barca :D
0
Uwaga dla realu Madrid .Bujcie się David Villa 7 Powraca,Visca El Barca
0
oby ylko nie wpadli do oceanu
0
a jeżeli chodzi o Pinto to ile przecież rzutów kornych obronił w poprzednich meczach towarzyskich
0
a prawie wszyscy mówili że nie mamy solidnych bramkarzy.. mamy bardzo dobrych bramkarzy tylko musimy ich podszkolić .przecież Valdes ile lat już broni w pierwszym składzie Barcelony i nigdy nie był w tak światowej formie jak teraz brawo......Visca El Barca :D
0
jak przełamie złą passę .Wydawało mi się że przyłamali ją na Finale UEFA Champions rok temu jak wygrali z ManU .. 3-1 po strzałach ,Messi'ego,Pedro i Davida Villi
0
przecież mamy dobrych obrońców to poco nam jeszcze jeden
0
Xavi the best playmaker-- TY NIE WIESZ CO GADASZ
0
zaje fajne
0
;(
niestety
0
słyszałem plotki że dider Drogba ma dojść w tym roku do barcy
0
i wale to co inni myślą o pepie
0
dziękujemy ci pep za to wszystko co zrobiłeś swoim kibicom jak i zawodnikom.Kibicom dałeś spektakularne widowiska , Mogliśmy patszeć jak barcelona odnosi sukcesy . A zaowodnikom dałeś pewność siebie wole walki i radość..... GRACIES PEP GUARDIOLA....VISCA EL BARCA...ten człowiek jest wielki...
0
No to Fajnie że jakoś z tego wyszedł powodzenia Abi Visca El Barca
:D
0
Dobrze gada
0
Ten debil nie wie co gada
0
Myślę że Villa wejdzie na boisko z wielkim chukiem