0

najlepszy piłkarz na świecie bez dwóch zdań

0

szacun szacun szacun

0

wyśmienity skład ale oby Messi wystąpił w 1 składzie

0

Visca el Barca :D

0

na szczęście nic mu się takiego poważnego nie stało

0

bravo Barca jesteście spaniali i oby tak dalej Visca El Barca
:D

0

najlepszy jaki mają

0

nie doś że geniusz piłkarski to jesz wzór na dobrego człowieka

0

cziekawe czy to wpłynie na gre zespołów?

0

Messi to wyjątkowy piłkarz (bardzo orginalny),chociaż nie ukrywam że Ronaldo nim nie jest ,ale to tylko przez jego sposób wqykonywania wolnych.Messiemu nie są potrzebne ża dne zwody żeby być nie do zatrzymania.I to Messi zasłoguje na Złotom Piłkę.

Visca El Barca :D

0

a ronaldo nic nie dostał

0

ale szkoda że nie ma w składzie wyjściowym Iniesty

0

zarąbisty skład

0

messi to bardzo dobry człowiek

0

czemu nie Alba

0

wszyscy wieżymy w Barce z całego serca :D Visca El Barca



Dacie rade

0

Piękna bramka Messi"ego

0

ale z niego nob

0

David Villa i mam to gdzieś !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

VISCA EL BARCA

0

skopiecie ich

0

dobrze że mamy jeszcze mascherano na miejsce puyola

0

no kurde najpierw kontuzja kolana a teraz jeszcze to


Trzymaj się Carles

Visca El Barca ..Dasz Rade

0

Song już znalazł się w przyjacielskim gronie

0

Visca El Villa Brawo :D

0

czemu wybrali akurat z wszystkich piłkarzy na świecie Ville .Zdaje mi się że Barcelona nie da tak łatwo Davida Villi

0

Messi - Piękna bramka bravo

0

pewność siebie to podstawa trzymajcie się

0

dobry człowiek z xaviego

0

Barca wygra do boju dajcie z siebie wszystko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?