Donald Tusk po raz kolejny uderza w Polskość i Polaków, tym razem zgodził się, żeby NIEMIEC Hansi Flick rządził naszym składem z Maltą, nie pozwolił zagrać Robertowi Lewandowskiemu.
Chłop jeszcze się naśmiewa z zawodników Malty, nie no, gorszego studia i gorszej kompromitacji prowadzącego to ja chyba jeszcze nie widziałem... Aż go Janusz upomniał mówiąc: "szacunek Panowie, szacunek."
Lewy - 37 lat na karku, gra wszystko od deski do deski w Hiszpanii i Europie, utrzymuje topowy poziom dzięki dobremu zarządzaniu swoimi siłami, a TOPOWI eksperci w studio się przekrzykują, że Lewy ich oszukał i powinien jako kapitan prowadzić drużynę przeciwko 168 reprezentacji w rankingu. This is Poland.
@Matheu12 Ja np. często robie burgery z mięsem na burgery z lidla i są spoko. Może nie jestem jakoś mocno wymagający czy coś, ale mięso mielone do spaghetti też jest spoko czy to biedra czy Lidl. Wiadomo, że nie jest to wołowina z jakiejś dobrej masarni czy sklepu, ale nie wiem czy było by mnie stać robić na co dzień obiady z takim drogim mięsem.
@MesQueUnClub_87 Najsmutniejsze, że jaki nie padnie wynik to Kulesza zostanie na stanowisku :( A to od tego stołka trzeba zacząć zmiany jak chcemy coś grać znowu.
@MesQueUnClub_87 Tu nie chodzi o umiejętności czy higienę, a jakość używanych materiałów. Mój dentysta kiedyś mi opowiadał na wizycie różnice między tym co biorą na NFZ a co on kupuje prywatnie do swojego gabinetu. Wszelkie plomby, wypełnienia i inne gówno na NFZ to najtańszy ściek który się rozpada po chwili. Jak wyżej, jeżeli jedynka to warto zapłacić ale mieć to zrobione fachowo i na stałe, a nie za pół roku wracać w to samo miejsce.
@LOPEZ16 Ci którzy cisną Lewemu to się dzielą na dwie grupy. Pierwsza to Janusze, którzy pamiętają sukcesy kadry i zawodników pokroju Laty, Bońka czy Deyny. Porównują Roberta do nich i twierdzą, że kiedyś to się grało i w kadrze i w klubie w Lewy tylko pieniądze z klubu widzi a w kadrze mu się nie chce. Druga grupa to ludzie, którzy oglądają świadomie piłkę od czasów, gdy Lewy był już na topie. I tutaj wchodzi trzecia grupa - jak mniemam my i wszyscy którzy Lewego szanują i doceniają. Kiedyś cieszyliśmy się jak Niedzielan strzelił bramkę dla NEC Nijmegen albo Żurawski w Celticu coś tam raz na jakiś czas załadował, w każdych mediach było o tym głośno i człowiek czuł dumę, że Polak coś tam gra za granicą. Lewy kompletnie zmienił postrzeganie polskiego piłkarza za granicą bo stał się jednym z najlepszych na świecie, znamy tę drogę bardzo dobrze i dlatego chyba łatwiej nam docenić osiągnięcia i to, że nadal trzyma się na tym topie.
Kiedyś wyszła tu kłótnia, że Litwa to nie jest nasz poziom i powinniśmy ich łykać na miękko. Ja dalej twierdze, że powinniśmy obiektywnie na to spojrzeć i my jesteśmy na tym samym poziomie co oni aktualnie. :D Nie przekonają mnie argumenty, że nasi grają w topowych zespołach, bo w repce tego nie widać kompletnie i kopiemy się po czole.
1
Lewy się szykuje, ciekawe po co?
2
@norbi77 Wstydu nie mają kretyni :D
4
Im już się nie chce grać po 45 min, rozgrywają piątkę 2 minuty xd tragicznie to wygląda.
2
Ruszyła maszyna!!!
0
Holandia nas zmiecie z planszy xd chłop tam miał kilometry miejsca jak za najlepszych czasów Koemana
3
Lewy nie gra ale za to Neymar wszedł
0
Dopiero 20 sekunda a strzał podsumowujący już za nami?
6
Donald Tusk po raz kolejny uderza w Polskość i Polaków, tym razem zgodził się, żeby NIEMIEC Hansi Flick rządził naszym składem z Maltą, nie pozwolił zagrać Robertowi Lewandowskiemu.
4
Chłop jeszcze się naśmiewa z zawodników Malty, nie no, gorszego studia i gorszej kompromitacji prowadzącego to ja chyba jeszcze nie widziałem... Aż go Janusz upomniał mówiąc: "szacunek Panowie, szacunek."
0
@FcPortoFan1999 Jakby nie patrzeć zawsze są w największych mediach w kraju. Jaka jest prawda każdy wie, ale można spokojnie tak powiedzieć.
12
Lewy - 37 lat na karku, gra wszystko od deski do deski w Hiszpanii i Europie, utrzymuje topowy poziom dzięki dobremu zarządzaniu swoimi siłami, a TOPOWI eksperci w studio się przekrzykują, że Lewy ich oszukał i powinien jako kapitan prowadzić drużynę przeciwko 168 reprezentacji w rankingu. This is Poland.
1
@Xxxbarca4ever Kamila Galę, dodajmy trochę obiektywizmu
3
Borek i Wichniarek nie rozumieją decyzji i koniec kropka. Narracja jakbyśmy grali z Holandią albo Brazylią.
0
@Szmulek Haha to samo chciałem dopisać, że gdyby grał w Madrycie to by tu uplastyczniał sytuację.
14
Borek to jest jednak głupi.*
*wiemy to od dawna, ale warto przypomnieć.
5
@FCB_dimiC Kostkę do kibla powieś pod maską w silniku (bez jaj, pomaga)
2
@Matheu12 Ja np. często robie burgery z mięsem na burgery z lidla i są spoko. Może nie jestem jakoś mocno wymagający czy coś, ale mięso mielone do spaghetti też jest spoko czy to biedra czy Lidl. Wiadomo, że nie jest to wołowina z jakiejś dobrej masarni czy sklepu, ale nie wiem czy było by mnie stać robić na co dzień obiady z takim drogim mięsem.
0
@MessiForeverTheBest Piotrowski przecież :D Gwiazda z Ludogorca
0
Michał Probierz jest polskim Guardiolą, ale tym Guardiolą od października 2024. Chyba pasuje? :D
3
@Mattems Setien/Tata Martino/Koeman
8
@FcPortoFan1999 Nie znam, ale dziś na pewno poznamy jakiegoś kozaka albo dwóch co naszymi będzie kręcił :D
1
@MesQueUnClub_87 Najsmutniejsze, że jaki nie padnie wynik to Kulesza zostanie na stanowisku :( A to od tego stołka trzeba zacząć zmiany jak chcemy coś grać znowu.
2
https://scontent-waw2-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/486325776_122164783538291767_3618723661137342837_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=127cfc&_nc_ohc=uRDk9znVFKUQ7kNvgGm9Krr&_nc_oc=AdmR3JJF1R7dscDnXJamA3-8QlcNjbWSsFrJ7cG-yDTEvwPzeEnNqKr2220ftZNWdfI&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent-waw2-2.xx&_nc_gid=yAaAih744oG54mALzIHlUw&oh=00_AYFb7RYfDi0o6H38n5Tdd8mc295CLiHrpk_JxiQHGG2OFA&oe=67E72BD3
To co? Dziś Polska gurom czy Polska bokiem?
1
@MesQueUnClub_87 Tu nie chodzi o umiejętności czy higienę, a jakość używanych materiałów. Mój dentysta kiedyś mi opowiadał na wizycie różnice między tym co biorą na NFZ a co on kupuje prywatnie do swojego gabinetu. Wszelkie plomby, wypełnienia i inne gówno na NFZ to najtańszy ściek który się rozpada po chwili. Jak wyżej, jeżeli jedynka to warto zapłacić ale mieć to zrobione fachowo i na stałe, a nie za pół roku wracać w to samo miejsce.
3
https://vm.tiktok.com/ZNdRMGX1r/
Serio Napoli dodało to na oficjalnym profilu? xd
11
@Maciasek Znaleźć księgową, zapłacić 50-100 zł i niech rozliczy, bez problemu i stresu.
11
@LOPEZ16 Ci którzy cisną Lewemu to się dzielą na dwie grupy. Pierwsza to Janusze, którzy pamiętają sukcesy kadry i zawodników pokroju Laty, Bońka czy Deyny. Porównują Roberta do nich i twierdzą, że kiedyś to się grało i w kadrze i w klubie w Lewy tylko pieniądze z klubu widzi a w kadrze mu się nie chce. Druga grupa to ludzie, którzy oglądają świadomie piłkę od czasów, gdy Lewy był już na topie. I tutaj wchodzi trzecia grupa - jak mniemam my i wszyscy którzy Lewego szanują i doceniają. Kiedyś cieszyliśmy się jak Niedzielan strzelił bramkę dla NEC Nijmegen albo Żurawski w Celticu coś tam raz na jakiś czas załadował, w każdych mediach było o tym głośno i człowiek czuł dumę, że Polak coś tam gra za granicą. Lewy kompletnie zmienił postrzeganie polskiego piłkarza za granicą bo stał się jednym z najlepszych na świecie, znamy tę drogę bardzo dobrze i dlatego chyba łatwiej nam docenić osiągnięcia i to, że nadal trzyma się na tym topie.
2
Kiedyś wyszła tu kłótnia, że Litwa to nie jest nasz poziom i powinniśmy ich łykać na miękko. Ja dalej twierdze, że powinniśmy obiektywnie na to spojrzeć i my jesteśmy na tym samym poziomie co oni aktualnie. :D Nie przekonają mnie argumenty, że nasi grają w topowych zespołach, bo w repce tego nie widać kompletnie i kopiemy się po czole.
0
Chyba słabi jesteśmy co? :P
1
@D10SLEO A jak masz wolne jutro i w sobotę to już w ogóle. Idę spać żeby jutro wstać wcześniej i korzystać od początku z wolnego. L:D