kuz

1

Lewy się szykuje, ciekawe po co?

kuz

2

@norbi77 Wstydu nie mają kretyni :D

kuz

4

Im już się nie chce grać po 45 min, rozgrywają piątkę 2 minuty xd tragicznie to wygląda.

kuz

2

Ruszyła maszyna!!!

kuz

0

Holandia nas zmiecie z planszy xd chłop tam miał kilometry miejsca jak za najlepszych czasów Koemana

kuz

3

Lewy nie gra ale za to Neymar wszedł

kuz

0

Dopiero 20 sekunda a strzał podsumowujący już za nami?

kuz

6

Donald Tusk po raz kolejny uderza w Polskość i Polaków, tym razem zgodził się, żeby NIEMIEC Hansi Flick rządził naszym składem z Maltą, nie pozwolił zagrać Robertowi Lewandowskiemu.

kuz

4

Chłop jeszcze się naśmiewa z zawodników Malty, nie no, gorszego studia i gorszej kompromitacji prowadzącego to ja chyba jeszcze nie widziałem... Aż go Janusz upomniał mówiąc: "szacunek Panowie, szacunek."

kuz

0

@FcPortoFan1999 Jakby nie patrzeć zawsze są w największych mediach w kraju. Jaka jest prawda każdy wie, ale można spokojnie tak powiedzieć.

kuz

12

Lewy - 37 lat na karku, gra wszystko od deski do deski w Hiszpanii i Europie, utrzymuje topowy poziom dzięki dobremu zarządzaniu swoimi siłami, a TOPOWI eksperci w studio się przekrzykują, że Lewy ich oszukał i powinien jako kapitan prowadzić drużynę przeciwko 168 reprezentacji w rankingu. This is Poland.

kuz

1

@Xxxbarca4ever Kamila Galę, dodajmy trochę obiektywizmu

kuz

3

Borek i Wichniarek nie rozumieją decyzji i koniec kropka. Narracja jakbyśmy grali z Holandią albo Brazylią.

kuz

0

@Szmulek Haha to samo chciałem dopisać, że gdyby grał w Madrycie to by tu uplastyczniał sytuację.

kuz

14

Borek to jest jednak głupi.*


*wiemy to od dawna, ale warto przypomnieć.

kuz

5

@FCB_dimiC Kostkę do kibla powieś pod maską w silniku (bez jaj, pomaga)

kuz

2

@Matheu12 Ja np. często robie burgery z mięsem na burgery z lidla i są spoko. Może nie jestem jakoś mocno wymagający czy coś, ale mięso mielone do spaghetti też jest spoko czy to biedra czy Lidl. Wiadomo, że nie jest to wołowina z jakiejś dobrej masarni czy sklepu, ale nie wiem czy było by mnie stać robić na co dzień obiady z takim drogim mięsem.

kuz

0

@MessiForeverTheBest Piotrowski przecież :D Gwiazda z Ludogorca

kuz

0

Michał Probierz jest polskim Guardiolą, ale tym Guardiolą od października 2024. Chyba pasuje? :D

kuz

3

@Mattems Setien/Tata Martino/Koeman

kuz

8

@FcPortoFan1999 Nie znam, ale dziś na pewno poznamy jakiegoś kozaka albo dwóch co naszymi będzie kręcił :D

kuz

1

@MesQueUnClub_87 Najsmutniejsze, że jaki nie padnie wynik to Kulesza zostanie na stanowisku :( A to od tego stołka trzeba zacząć zmiany jak chcemy coś grać znowu.

kuz

1

@MesQueUnClub_87 Tu nie chodzi o umiejętności czy higienę, a jakość używanych materiałów. Mój dentysta kiedyś mi opowiadał na wizycie różnice między tym co biorą na NFZ a co on kupuje prywatnie do swojego gabinetu. Wszelkie plomby, wypełnienia i inne gówno na NFZ to najtańszy ściek który się rozpada po chwili. Jak wyżej, jeżeli jedynka to warto zapłacić ale mieć to zrobione fachowo i na stałe, a nie za pół roku wracać w to samo miejsce.

kuz

3

https://vm.tiktok.com/ZNdRMGX1r/
Serio Napoli dodało to na oficjalnym profilu? xd

kuz

11

@Maciasek Znaleźć księgową, zapłacić 50-100 zł i niech rozliczy, bez problemu i stresu.

kuz

11

@LOPEZ16 Ci którzy cisną Lewemu to się dzielą na dwie grupy. Pierwsza to Janusze, którzy pamiętają sukcesy kadry i zawodników pokroju Laty, Bońka czy Deyny. Porównują Roberta do nich i twierdzą, że kiedyś to się grało i w kadrze i w klubie w Lewy tylko pieniądze z klubu widzi a w kadrze mu się nie chce. Druga grupa to ludzie, którzy oglądają świadomie piłkę od czasów, gdy Lewy był już na topie. I tutaj wchodzi trzecia grupa - jak mniemam my i wszyscy którzy Lewego szanują i doceniają. Kiedyś cieszyliśmy się jak Niedzielan strzelił bramkę dla NEC Nijmegen albo Żurawski w Celticu coś tam raz na jakiś czas załadował, w każdych mediach było o tym głośno i człowiek czuł dumę, że Polak coś tam gra za granicą. Lewy kompletnie zmienił postrzeganie polskiego piłkarza za granicą bo stał się jednym z najlepszych na świecie, znamy tę drogę bardzo dobrze i dlatego chyba łatwiej nam docenić osiągnięcia i to, że nadal trzyma się na tym topie.

kuz

2

Kiedyś wyszła tu kłótnia, że Litwa to nie jest nasz poziom i powinniśmy ich łykać na miękko. Ja dalej twierdze, że powinniśmy obiektywnie na to spojrzeć i my jesteśmy na tym samym poziomie co oni aktualnie. :D Nie przekonają mnie argumenty, że nasi grają w topowych zespołach, bo w repce tego nie widać kompletnie i kopiemy się po czole.

kuz

0

Chyba słabi jesteśmy co? :P

kuz

1

@D10SLEO A jak masz wolne jutro i w sobotę to już w ogóle. Idę spać żeby jutro wstać wcześniej i korzystać od początku z wolnego. L:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?