Wał jak 150 z tym karnym na Ferminie, a rozeszło się już po kościach, żadnej afery. Może powinniśmy zacząć robić szum wokół takich akcji? W bani się nie mieści że mogą sobie obciąć nagranie ot tak, sprawić że Fermin faulował plecami zawodnika Girony...
@kanver_ No nie wiem, Suarez strzelał ładniejsze gole, miał całkiem inny (bardziej widowiskowy) styl. Lewy to lis pola karnego, Suarez potrafił kreować i strzelać.
Gdyby klasyk miał się odbyć w następnej kolejce, to Real zostałby rozwalcowany jeszcze gorzej niż na jesieni. Przecież my gramy o trzy klasy lepiej od nich.
@RobsonPL Bronie po prostu ludzi tutaj bo sędzia jawnie nas przekręcił, a Ty próbujesz być na siłę obiektywny. Czasami się nie da nawet będąc idealnym kibicem.
Ludzie mówią "jak zagramy na 100% to sędzia nie przeszkodzi", ale jednak Real sobie mecz gra na 30% a decyzje i tak przepychają im te 3 pkt. Odpoczywają, nie forsują się. My musimy zagrać zawsze na 100% żeby nas nie przekręcili z punktami, jak odpuścimy to wyczarują coś zawsze.
Jak Real nie wygra ligi pomimo takiego pchania przez sędziów to latem będą nam rzucać wszystkie możliwe kłody pod nogi :P Trzeba się przygotować na problemy z rejestracją, ffp itp.
@Sulimo Shinoda napisał, że to jeden z lepszych utworów jakie napisali. Dla mnie nadal Emptyness Machine nie do pobicia, ale muszę go posłuchać i się przekonać po kilkuset razach. EM siadł za pierwszym, ale to dlatego, że nostalgia uderzyła po takim czasie bez żadnych nowości. PS. Dla mnie jako gitarowca ten styl Brada Delsona zawsze będzie do rozpoznania w każdym kawałku, niby nic nadzwyczajnego ale jednak ikoniczne. :)
Wyciekła treść najnowszego listu Relau do Osasuny: "Pragniemy najmocniej przeprosić za propozycję zgłoszenia błędu Barcelony przy wystawieniu zawodnika Inigo Martinez w minionej kolejce. Nasi prawnicy przypomnieli nam, że sami w podobnym przypadku wystawiliśmy zawodników jeszcze szybciej niż w terminie 5 dni. Z tego powodu niestety nie uda się odebrać 3 pkt dla Barcelony, ale będziemy próbować dalej. Z poważaniem, zarząd Realu Madryt."
4
Wał jak 150 z tym karnym na Ferminie, a rozeszło się już po kościach, żadnej afery. Może powinniśmy zacząć robić szum wokół takich akcji? W bani się nie mieści że mogą sobie obciąć nagranie ot tak, sprawić że Fermin faulował plecami zawodnika Girony...
46
Jak masz wytyczne z góry to po co wchodzić w szczegóły, zapomnieli tylko, że się nagrywa, ale wiedzą, że konsekwencji i tak nikt nie wyciągnie.
6
@kanver_ No nie wiem, Suarez strzelał ładniejsze gole, miał całkiem inny (bardziej widowiskowy) styl. Lewy to lis pola karnego, Suarez potrafił kreować i strzelać.
6
@maikeru Sory ale nawet w jakimś FM ta jedenastka:
1. nie ma racji bytu
2. jest ujowa jak sam Skervenseen
0
@Karzel A Real potrafił sobie z Niego zrezygnować ot tak :p To jest właśnie ich super zarządzanie.
1
Gdyby klasyk miał się odbyć w następnej kolejce, to Real zostałby rozwalcowany jeszcze gorzej niż na jesieni. Przecież my gramy o trzy klasy lepiej od nich.
3
@BorzyKrzys Narządy na czarnym rynku nie biorą się znikąd, a ufo raczej ludzi nie porywa. Ot zagadka zaginięć.
2
Jakieś zwarcie na kamerze czy to mój telewizor?
0
@Kazragore Była , cała noga na spalonym
3
Sędzia dumny, Jego starania nie poszły na marne
1
@RymsonPL Pewnie nic bo dziś nie sędziuje xd
4
@RobsonPL Bronie po prostu ludzi tutaj bo sędzia jawnie nas przekręcił, a Ty próbujesz być na siłę obiektywny. Czasami się nie da nawet będąc idealnym kibicem.
0
@Marcelinho99 Coś w tym jest i to sporo. Robią legendarny transfer a nie wygrywają ligi? Przecież to byłby ogromny cios w Pereza.
0
@Katalonik97 Już zrobił , zamiast spokojnego 2-0 mamy wymęczone 1-0, nie można jeszcze dać odpocząć kluczowym piłkarzom.
1
@ElKamil Nawet za rękę Blinda by im podyktowali :)
49
@RobsonPL Jeżeli eksperci sedziowscy i Archivo Var twierdzą , że był tam karny to jednak wolę wierzyć im niż Tobie.
3
Strzał ręką! Karny dla Realu!
0
Zaraz cofną spokojnie
15
35 minut najlepszy zawodnik Girony to sędzia. Oni nie zrobili zupełnie nic.
2
@ViscaelBarca2007 Girona się muruje to dobrze że próbuja, na 10 jeden wpadnie i będzie git
5
Jak nie strzelają z daleka to krytyka, jak strzelają to jednowymiarowy piłkarz. Dajcie sobie spokój proszę...
2
Ludzie mówią "jak zagramy na 100% to sędzia nie przeszkodzi", ale jednak Real sobie mecz gra na 30% a decyzje i tak przepychają im te 3 pkt. Odpoczywają, nie forsują się. My musimy zagrać zawsze na 100% żeby nas nie przekręcili z punktami, jak odpuścimy to wyczarują coś zawsze.
3
Dla beki napisałem że cofną faul a oni cofnęli. Żałosna jest ta liga.
1
Hahahahahahahaha xD on odwołał faul serio?!
5
Karny 100% idzie patrzeć to pewnie będzie. Jeżeli nie to zaczynamy pchanie Realu :)
0
To karny jest :) zaraz odwołają decyzję o faulu
3
Jak Real nie wygra ligi pomimo takiego pchania przez sędziów to latem będą nam rzucać wszystkie możliwe kłody pod nogi :P Trzeba się przygotować na problemy z rejestracją, ffp itp.
0
Wczoraj nie oglądałem meczu, ale widzę w mediach dwa karne nie podyktowane na graczach Leganes. Co La Rambla sądzi? Rządowi pchani?
1
@Sulimo Shinoda napisał, że to jeden z lepszych utworów jakie napisali. Dla mnie nadal Emptyness Machine nie do pobicia, ale muszę go posłuchać i się przekonać po kilkuset razach. EM siadł za pierwszym, ale to dlatego, że nostalgia uderzyła po takim czasie bez żadnych nowości.
PS. Dla mnie jako gitarowca ten styl Brada Delsona zawsze będzie do rozpoznania w każdym kawałku, niby nic nadzwyczajnego ale jednak ikoniczne. :)
6
Wyciekła treść najnowszego listu Relau do Osasuny:
"Pragniemy najmocniej przeprosić za propozycję zgłoszenia błędu Barcelony przy wystawieniu zawodnika Inigo Martinez w minionej kolejce. Nasi prawnicy przypomnieli nam, że sami w podobnym przypadku wystawiliśmy zawodników jeszcze szybciej niż w terminie 5 dni. Z tego powodu niestety nie uda się odebrać 3 pkt dla Barcelony, ale będziemy próbować dalej. Z poważaniem, zarząd Realu Madryt."