Atleti ma wszystko żeby wygrać ten dwumecz, oprócz wyniku. Gdyby było 8-0 to było by możliwe, przy różnicy gola można śmiało obstawiać że Real jeszcze ten mecz wyciągnie.
@sebo939 Dokładnie tak. Inter/Bayern to dwa równie trudne dwumecze. Mocne będą półfinały jeżeli przejdzie Real i Arsenal z drugiej strony Barca i Iter/Bayern.
@Xpert77 Przecież Donnaruma już raz się zesrał w takim dwumeczu, był co prawda faul, ale przeciwko Realowi nie ma miejsca na takie rzeczy jak faul na bramkarzu.
@GeneralXavi Tyle że to nawet nie smakuje jak z mlekiem kokosowym xd w ogóle tego nie czuć. Lubię dziwne smaki czasami, szczególnie piw. Ale tutaj wielkie nieeee. @heniusss dokładnie te, całkowicie nie mój klimat. :D
Kupiłem sobie piwo Coco Monkey w Lidlu z mlekiem kokosowym, ale to niedobre. Zupełnie innego smaku się spodziewałem a jest cierpkie i smakuje jak płyn do naczyń. Nie polecam. :D Trzeba przepic perłą.
0
Nie ma faulu tam hahah?
2
Nadchodzi gol z dupy albo bomba Fede z 20 metra :P
1
I tak jest to moment zwrotny, bo Real teraz ich zdusi jak kwaśne jabłko...
0
No i karny xd klasyk jest grany
4
Młody Cholo do zmiany bo mu się czajnik grzeje
4
Nie starczy im siły na taką intensywność do końca na bank
5
Stempel na Alvarezie xd teraz pewnie nie krzyczą o karnym?
3
@OzzyFCB U nas to nie wiara tylko doświadczenie i pewność
0
W drugiej połowie na 10 minut moc cyrografu aktywują i będzie po meczu :)))
0
Atleti ma wszystko żeby wygrać ten dwumecz, oprócz wyniku. Gdyby było 8-0 to było by możliwe, przy różnicy gola można śmiało obstawiać że Real jeszcze ten mecz wyciągnie.
0
Kurtuła dziś mocny
0
@stone80 Twarz Viniego? Ojjj, tak
0
Griezmann krytykowany, zaraz ładuje golazo
5
Dobra jak Real przegra to już mają wymówkę, Marciniak ich przekręcił. Gdyby nie to wygraliby potrójna koronę i tak dalej, wiecie.
0
PSV łapie kontakt
0
Życzmy wszyscy Realowi awansu do samego finału, wtedy może odpadną szybciej?
0
@sebo939 Dokładnie tak. Inter/Bayern to dwa równie trudne dwumecze. Mocne będą półfinały jeżeli przejdzie Real i Arsenal z drugiej strony Barca i Iter/Bayern.
7
@Gibbon_FCB Życiowe cele? Je**ć Dembele.
1
@Bernard777 Ryzyko zawodowe . Albo odbudowujesz psyche albo koniec z gościem w tej drużynie. Tutaj ta druga opcja.
2
@Xpert77 Przecież Donnaruma już raz się zesrał w takim dwumeczu, był co prawda faul, ale przeciwko Realowi nie ma miejsca na takie rzeczy jak faul na bramkarzu.
0
PSG niech się cieszy i tak z Realem przegrają.
1
Darwin ma minę jakby przegrał już przed strzałem
3
Dembele nie trafia i mu ten głupi uśmieszek z japy schodzi, w mózgu dalej zostaje nic. Tego sobie i Wam życzę.
0
Kibice z ekstraklasy tym razem na trybunach Anfield? XD
26
Dajcie Salahowi kamapkmę z szymkom
5
@Eklerek To i tak post się zgadza :D
0
Dogrywka, zarzynaja się o to kto zbierze baty od Madrycioków po bramkach z dupska xD
1
@GeneralXavi Tyle że to nawet nie smakuje jak z mlekiem kokosowym xd w ogóle tego nie czuć. Lubię dziwne smaki czasami, szczególnie piw. Ale tutaj wielkie nieeee.
@heniusss dokładnie te, całkowicie nie mój klimat. :D
0
Kupiłem sobie piwo Coco Monkey w Lidlu z mlekiem kokosowym, ale to niedobre. Zupełnie innego smaku się spodziewałem a jest cierpkie i smakuje jak płyn do naczyń. Nie polecam. :D Trzeba przepic perłą.
2
Ale symulka, obrzydliwy jest Inter