kuz

0

Nie ma faulu tam hahah?

kuz

2

Nadchodzi gol z dupy albo bomba Fede z 20 metra :P

kuz

1

I tak jest to moment zwrotny, bo Real teraz ich zdusi jak kwaśne jabłko...

kuz

0

No i karny xd klasyk jest grany

kuz

4

Młody Cholo do zmiany bo mu się czajnik grzeje

kuz

4

Nie starczy im siły na taką intensywność do końca na bank

kuz

5

Stempel na Alvarezie xd teraz pewnie nie krzyczą o karnym?

kuz

3

@OzzyFCB U nas to nie wiara tylko doświadczenie i pewność

kuz

0

W drugiej połowie na 10 minut moc cyrografu aktywują i będzie po meczu :)))

kuz

0

Atleti ma wszystko żeby wygrać ten dwumecz, oprócz wyniku. Gdyby było 8-0 to było by możliwe, przy różnicy gola można śmiało obstawiać że Real jeszcze ten mecz wyciągnie.

kuz

0

Kurtuła dziś mocny

kuz

0

@stone80 Twarz Viniego? Ojjj, tak

kuz

0

Griezmann krytykowany, zaraz ładuje golazo

kuz

5

Dobra jak Real przegra to już mają wymówkę, Marciniak ich przekręcił. Gdyby nie to wygraliby potrójna koronę i tak dalej, wiecie.

kuz

0

PSV łapie kontakt

kuz

0

Życzmy wszyscy Realowi awansu do samego finału, wtedy może odpadną szybciej?

kuz

0

@sebo939 Dokładnie tak. Inter/Bayern to dwa równie trudne dwumecze. Mocne będą półfinały jeżeli przejdzie Real i Arsenal z drugiej strony Barca i Iter/Bayern.

kuz

7

@Gibbon_FCB Życiowe cele? Je**ć Dembele.

kuz

1

@Bernard777 Ryzyko zawodowe . Albo odbudowujesz psyche albo koniec z gościem w tej drużynie. Tutaj ta druga opcja.

kuz

2

@Xpert77 Przecież Donnaruma już raz się zesrał w takim dwumeczu, był co prawda faul, ale przeciwko Realowi nie ma miejsca na takie rzeczy jak faul na bramkarzu.

kuz

0

PSG niech się cieszy i tak z Realem przegrają.

kuz

1

Darwin ma minę jakby przegrał już przed strzałem

kuz

3

Dembele nie trafia i mu ten głupi uśmieszek z japy schodzi, w mózgu dalej zostaje nic. Tego sobie i Wam życzę.

kuz

0

Kibice z ekstraklasy tym razem na trybunach Anfield? XD

kuz

26

Dajcie Salahowi kamapkmę z szymkom

kuz

5

@Eklerek To i tak post się zgadza :D

kuz

0

Dogrywka, zarzynaja się o to kto zbierze baty od Madrycioków po bramkach z dupska xD

kuz

1

@GeneralXavi Tyle że to nawet nie smakuje jak z mlekiem kokosowym xd w ogóle tego nie czuć. Lubię dziwne smaki czasami, szczególnie piw. Ale tutaj wielkie nieeee.
@heniusss dokładnie te, całkowicie nie mój klimat. :D

kuz

0

Kupiłem sobie piwo Coco Monkey w Lidlu z mlekiem kokosowym, ale to niedobre. Zupełnie innego smaku się spodziewałem a jest cierpkie i smakuje jak płyn do naczyń. Nie polecam. :D Trzeba przepic perłą.

kuz

2

Ale symulka, obrzydliwy jest Inter

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?